רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים - Surmodics Inc. לשאול על חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – SRDX

 

רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים - Surmodics Inc.  לשאול על חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – SRDX

 

ניו יורק, 9 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Surmodics Inc.  (נאסד"ק: SRDX) הנובעות מטענות כי יתכן ש-  Surmodics הוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Surmodics ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Surmodics, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=11326, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-19 בינואר 2023, Surmodics הודיעה כי קיבלה מכתב ממנהל המזון והתרופות האמריקני הקשור לבקשת אישור טרום שיווק (PMA) שלה לצנתר המחובר לבלון מצופה תרופות SurVeilTM (DCB). במכתב, ה-FDA ציין כי הבקשה אינה ניתנת לאישור כרגע, תוך מתן הנחיות ספציפיות לגבי המשך הדרך. במכתב צוין כי יש להוסיף מידע מסוים בשתי קטגוריות כלליות – תאימות ביולוגית ותיוג – על ידי תיקון לבקשת PMA של החברה כדי להציב אותו בצורה הניתנת לאישור. למרות שהמידע שזוהה על ידי הסוכנות כדי להציב את יישום  PMA בצורה מאושרת ידרשו בדיקות וניתוח נוספים, המכתב לא הטיל ספק בנתונים הקליניים האנושיים שהוגשו ולא ביקש נתונים קליניים אנושיים נוספים. סורמודיקס מסרה כי "אנו בוחנים את הנושאים שהועלו במכתב של ה-FDA ומתכננים להיפגש עם נציגי הסוכנות בנוגע לתוכנו. בהתבסס על הדיון שלנו עם הסוכנות, הצוות שלנו והיועצים החיצוניים יקבעו את הדרך המתאימה בהמשך . במקביל, נבחן אפשרויות לצמצום השימוש שלנו במזומן לאור התפתחות זו".

 

במידע זה, מחיר המניה של Surmodics ירד ב-10.57 דולר, או 28%, ונסגר במחיר של 26.77 דולר למניה ב-19 בינואר 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE