רוזן, חברה מוכרת בעולם, מעודד את המשקיעים - Progyny, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – PGNY

 

רוזן, חברה מוכרת בעולם, מעודד את המשקיעים - Progyny, Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – PGNY

 

ניו יורק, 9 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Progyny, Inc.  (נאסד"ק: PGNY) הנובעות מהאשמות כי  Progyny פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Progyny ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Progyny, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=10272 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר?  ב-7 בדצמבר 2022, אנליסט השוק Jehoshaphat Research פרסם דו"ח הפונה ל- Progyny, שכותרתו "ילד אהבה של משחקי חשבונאות וסיכון אשראי" ("דו"ח Jehoshaphat "). בדו"ח Jehoshaphat  נטען כי Progyny "מרמה את קהילת המשקיעים באמצעות נוהלי הדיווח הכספי שלה" וכי Progyny "למעשה אינה רווחית אך מסווה בעיה זו במשחקים חשבונאיים". בין היתר, נטען בדו"ח כי Progyny "החליטה ככל הנראה להפסיק לאחרונה לצבור קצבאות בגין ביטולי לקוחות, אשר ... ייתכן שהסתכם בעוד ~400bps הן להכנסות והן לשולי הרווח הגולמי" וכי "הפסדי אשראי" שדווחו על ידי Progyny "דומים יותר להיפוכים של הכנסות מנופחות", תוך ציון "בסיס הלקוחות התאגידי של החברה באיכות גבוהה". במידע זה, מחיר המניה של Progyny נפל בחדות במסחר תוך יומי ב-7 בדצמבר 2022.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE