רוזן, יועץ למשקיעים המדורג ראשון, מעודד את המשקיעים ב- Paxos Trust Co., BUSD Token לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – BUSD

 

רוזן, יועץ למשקיעים המדורג ראשון, מעודד את המשקיעים ב- Paxos Trust Co., BUSD Token לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – BUSD

 

ניו יורק, 9 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם רוכשי BUSD הנובעות מהאשמות כי  Paxos Trust Co.  הפרה את חוקי ניירות הערך הפדרליים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם  BUSD ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד BUSD, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12262, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-12 בפברואר 2023, הוול סטריט ג‘ורנל פרסם מאמר שכותרתו "חברת הקריפטו Paxos  מתמודדת עם תביעה של ה-SEC על אסימון דולר של Binance" שקבע כי "רשות ניירות הערך והבורסה הודיעה לחברת הקריפטו Paxos Trust Co.  כי היא מתכננת לתבוע את החברה בגין הפרת חוקי הגנת המשקיעים, על פי אנשים המכירים את הנושא[.]". יתר על כן, על פי הכתבה, "צוות האכיפה של ה-SEC הוציא מכתב ל- Paxos  המכונה הודעת וולס, שבו הסוכנות משתמשת כדי ליידע חברות ויחידים על פעולת אכיפה אפשרית" וכי "ההודעה טוענת כי Binance USD, נכס דיגיטלי ש- Paxos  מנפיקה ורושמת, הוא נייר ערך לא רשום".

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE