התראה למשקיעים במניות SIVB, SIVBP : רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- SVB Financial Group לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – S

 

התראה למשקיעים במניות SIVB, SIVBP : רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- SVB Financial Group  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – SIVB, SIVBP

 

 

ניו יורק, 10 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע כי הוא בוחן תביעות ניירות ערך פוטנציאליות ומכין תביעה ייצוגית בשם בעלי המניות של SVB Financial Group (נאסד"ק: SIVB, SIVBP) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- SVB פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של SVB  ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד SVB  , או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12882, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-8 במרץ 2023, לאחר שעות המסחר, SVB הדהימה את השוק כשהודיעה כי בכוונתה לגייס קרוב ל-2 מיליארד דולר, וכי היא תספוג הפסד של 1.8 מיליארד דולר על מכירת ניירות ערך בשווי 21 מיליארד דולר. על רקע הפסדים אלה, דווח כי מנכ"ל SVB, גרג בקר, הצהיר במכתב למשקיעים כי "בעוד שפריסת הון סיכון (הון סיכון) עקבה אחר הציפיות שלנו, שריפת המזומנים של הלקוחות נותרה גבוהה ועלתה עוד יותר בפברואר, וכתוצאה מכך פיקדונות נמוכים מהתחזיות". עוד דווח כי קרנות הון סיכון שונות, כולל קרן המייסדים של פיטר ת‘יל, יעצו לחברות הפורטפוליו שלהן למשוך את כספן מחשבונות SVB, מה שגרם לבריחה מ- SVB.

 

במידע זה, מחיר המניה של SVB צנח ב-161.79 דולר, או 60.41%, ונסגר במחיר של 106.04 דולר למניה ב-9 במרץ 2023. מניית SVB המשיכה לרדת בשיעור של עד 28% במסחר לאחר שעות העבודה.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE