אילומיניישן ונינטנדו מכריזות על הטריילר הסופי לסרט האחים סופר מריו

 

אילומיניישן ונינטנדו מכריזות על הטריילר הסופי לסרט האחים סופר מריו

 

סנטה מוניקה, קליפורניה, 9 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

חברת ההפקות אילומיניישן - Illumination  (משרדים ראשיים: סנטה מוניקה, קליפורניה, ארה״ב); מייסד ומנכ״ל: כריס מלדנדרי (Chris Meledandri)) וחברת נינטנדו בע״מ (משרדים ראשיים: גיוטי, מינאמי-קו, יפן; מנהל מייצג ונשיא: שונטארו פורוקאווה (Shuntaro Furukawa), ״נינטנדו״ להלן) הכריזו היום על הטריילר הסופי לאחים סופר מריו – הסרט, סרט האנימציה החדש המבוסס על ״האחים סופר מריו״, במהלך נינטנדו דיירקט שהוזרם היום.

בנוסף, שתי החברות הכריזו על השחקן שידובב את דונקי קונג.

צוות שחקנים יפני (מדובבים)

 

מריו: מאמורו מיאנו

הנסיכה פיץ‘: אריסה שידה

לואיג‘י: טסוקו האטאנאקה

באוזר: קנטה מיאקי

טואוד: טומוקזו סקי

דונקי קונג: קוג‘י טקדה

 

אודות האחים סופר מריו – הסרט, האחים סופר מריו סרט האנימציה

 

האחים סופר מריו – הסרט הוא סרט אנימציה בהפקת כריס מלדנדרי מחברת אילומיניישן ושיגרו מיאמוטו (Shigeru Miyamoto) מחברת נינטנדו. הסרט מבויים על ידי ארון הורוואת׳ (Aaron Horvath) ומייקל ג׳לניק (Michael Jelenic) (ששיתפו פעולה על הטיטאנים! וכוח הטיטאנים) על פי תסריט של מת׳יו פוגל (Matthew Fogel) (המיניונים 2: עלייתו של גרו בהפקת אילומיניישן). מככבים בסרט כריס פראט כמריו, אניה טיילור-ג׳וי כנסיכה פיץ׳, צ׳ארלי דיי כלואיג׳י, ג׳ק בלאק כבאוזר, קיגן-מייקל קי כטואוד, סת׳ רוגן כדנוקי קונג, פרד ארמיסן כקראנקי קונג, קווין מייקל ריצ׳רדסון כ- Kamekוסבסטיאן מניסקלקו כספייק.

הסרט ימומן על ידי סרטי יוניברסל ונינטנדו ויופץ ברחבי העולם על ידי סרטי יוניברסל.

אודות Illumination

 

Illumination אילומיניישן, שנוסדה על ידי כריס מלדנדרי בשנת 2007, היא אחת מחברות ההפקה של סרטי אנימציה המובילות בתעשיית הבידור, כולל גנוב על הירח—זיכיון האנימציה המצליח ביותר בהיסטוריית הקולנוע—וכן הלורקס של ד״ר סוס, הגרינץ׳ של ד״ר סוס והחיים הסודיים של חיות המחמד וסרטי לשיר. האחים סופר מריו – הסרט שיופץ בקרוב על ידי אילומיניישן יצטרף לספריית אולפני ההפקה, הכוללת שניים מסרטי האנימציה המובילים בכל הזמנים. זיכיונות הסרטים האיקוניים והאהובים של אילומיניישן - הכוללים כמה מהדמויות הבולטות והזכורות ביותר, שמשכו קהלים בכל העולם ובעלי רלוונטיות תרבותית - גרפו למעלה מ-8 מיליארד דולר ברחבי העולם. לחברת אילומיניישן שותפות מימון והפצה בלעדית עם סרטי יוניברסל. הסרטים שייצאו לאור על ידי אילומיניישן בשנת 2023 כוללים את האחים סופר מריו – הסרט ו- Migration.

 

אודות נינטנדו

 

נינטנדו בע״מ, שמשרדיה הראשיים בקיוטו, יפן, יצרה זיכיונות שהפכו לשם בית ברחבי העולם, כולל Mario™, Donkey Kong™, The Legend of Zelda™, Metroid™, Pokémon™, Animal Crossing™, Pikmin™  ו-Splatoon™, בזכות מוצרי החומרה והתוכנה המשולבים שלה. מטרתה של נינטנדו היא לספק חוויות בידור ייחודיות ואינטואיטיביות לכל הקהלים, לייצר לשווק מכשירים למשחקי וידאו, כמו סדרת מערכות Nintendo Switch™, לפתח ולהפעיל אפליקציות למכשירים חכמים ולשתף פעולה עם חברות אחרות על מגוון יוזמות בידור, כמו תוכן חזותי ופארקי שעשועים. נינטנדו מכרה יותר מ-5.4 מיליארד משחקי וידאו ולמעלה מ-800 מיליון יחידות חומרה בעולם. מאז השקתה של Nintendo Entertainment System™ לפני יותר משלושים שנה ועד היום ואל תוך העתיד, יעדה של נינטנדו ממשיך להיות ליצור בידור ייחודי שמציב חיוכים על פניהם של אנשים בכל העולם.

ליצירת קשר:

 Sarah Rothmanשרה רוטמן
Sarah.Rothman@ledecompany.com

 

 

ניתן לצפות בגרסת המקור ב-businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230309005718/en/

מקור: Illumination

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire