אלקטרוס מתחילה בבדיקת היתכנות לפרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון

אלקטרוס מתחילה בבדיקת היתכנות לפרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון

 

סאני איילס ביץ‘, פלורידה, 14 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

חברת  Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת בתעשיית הניידות החשמלית, הודיעה כי החלה בשיחות עם פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון, אפריקה.

אלקטרוס הודיעה כי החלה בדיונים בנוגע לפוטנציאל הסיכוי או הסכם הפיתוח של פרויקט כריית ליתיום בתולי הממוקם בסיירה לאון, אפריקה.

החברה החלה בבדיקת היתכנות כרייה בפרויקט ותבחן את הסיכויים לפתח את המכרה כספק ליתיום לשותפי עיבוד נבחרים, או יצרן סוללות, כאשר חלק מאספקת הליתיום עשוי להיות שמור לכל ייצור סוללות עתידי תחת מטריית Elektros. 

עם השלמת בדיקת ההיתכנות, החברה צופה ביצוע מכתב כוונות לקראת השלב הבא של המשא ומתן על הפיתוח.

הביקוש השנתי לליתיום צפוי להגיע לכ-1.5 מיליון טון ליתיום קרבונט שווה ערך עד 2025 וליותר מ-3 מיליון טון עד 2030. תחזית זו לשנת 2025 קוראת לשלש את הביקוש שנראה ב-2021.

כלי רכב חשמליים יכולים להוות כ-84% מסך הביקוש לליתיום בשנת 2030, לעומת כ-55% בשנת 2021. מוצרי אלקטרוניקה לצרכנים, אחסון אנרגיה ויישומים תעשייתיים אחרים עשויים להסביר את מאזן הביקושים.

שלמה בלייר, מנכ"ל Elektros, Inc, מעורב בתעשיית הכרייה כבר למעלה מ-35 שנה, כולל פעילות בברזיל ובסיירה לאון בעשר השנים האחרונות.

בין השנים 1993-1999 עבד בחברת שמחה יהלומים בע"מ בברזיל, שם כרה בהצלחה זהב ויהלומים. בין השנים 2000-2004, הוא היה שותף ב- S & T Mining Group, Ltd  בסיירה לאון, אפריקה, שם כיהן כמנהל תפעול ראשי. בין השנים 2005-2015, מר בלייר היה פעיל בניהול פרויקטים שונים בכרייה בסיירה לאון אפריקה.

אודות Elektros, Inc.

Elektros (OTC:ELEK) היא חברת כלי רכב חשמליים אמריקנית אשר מחדשת ומציעה פתרונות ניידות עבור צרכנים ועסקים. נוף הרכב עומד בפני שינוי מהותי שיתרחש במהלך העשור הבא כדי להגיע למצב של ניטרליות פחמן. Elektros מטפל בשינוי הפרדיגמה הזו עם טכנולוגיות ניידות התומכות בקיימות ומציעות חוויית משתמש מובילת שינוי. חברת Elektros שואפת להציג לצרכנים חווית רכב חשמלי משכנעת וחדשה לחלוטין המכונהElektros Sonic  החל משנת 2023.   www.elektrosmotors.com

Twitter: https://twitter.com/elektrosenergy

Facebook: https://www.facebook.com/Elektrosmotors/

הודעת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו מכילה "הצהרות צופות פני עתיד" הכוללות מידע הנוגע לאירועים עתידיים ולביצועים פיננסיים ותפעוליים עתידיים. המילים "עשוי", "יהיה", "יהיה", "מצפה", "מעריך", "יכול", "מאמין", "פוטנציאל" וביטויים דומים ווריאציות שלהם נועדו לזהות הצהרות צופות פני עתיד. אין לקרוא הצהרות צופות פני עתיד כערובה לביצועים או לתוצאות עתידיות, והן לא בהכרח יהוו אינדיקציות מדויקות לזמנים שבהם יושגו ביצועים אלה או תוצאותיהם. הצהרות צופות פני עתיד מבוססות על מידע הזמין בעת ביצוען ו/או על אמונתה בתום לב של ההנהלה נכון לאותה עת ביחס לאירועים עתידיים והן כפופות לסיכונים ולחוסר ודאות העלולים לגרום לביצועים או לתוצאות בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה המובעים או המוצעים על ידי ההצהרות צופות פני העתיד. גורמים חשובים העלולים לגרום להבדלים אלה כוללים, אך אינם מוגבלים ל: תנודות בביקוש למוצרי Elektros, Inc., הכנסת מוצרים חדשים, יכולתה של החברה לשמור על קשרי לקוחות ועסקים אסטרטגיים, השפעת מוצרים ותמחור תחרותיים, צמיחה בשווקי היעד, הלימות הנזילות והאיתנות הפיננסית של החברה לתמיכה בצמיחתה, ומידע אחר שעשוי להיות מפורט מעת לעת בהגשות של Elektros, Inc.  לרשות ניירות הערך של ארצות הברית. דוגמאות להצהרות צופות פני עתיד כאלה בהודעה זו כוללות הצהרות לגבי מכירות עתידיות, עלויות וקבלת שוק של מוצרים, כמו גם פעולות רגולטוריות ברמה המדינתית או הפדרלית. לתיאור מפורט יותר של גורמי הסיכון ואי הוודאות המשפיעים על Elektros, Inc., עיינו בדיווחי רשות ניירות ערך של החברה, הזמינים ב- www.sec.gov. Elektros, Inc.  אינה מתחייבת לעדכן או לתקן בפומבי הצהרות צופות פני עתיד כלשהן, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או בכל דרך אחרת.

ליצירת קשר

Elektros, Inc.
Email: info@elektrosmotors.com

 

מקור: Elektros, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE