Milliken & Company זוכה להימנות עם החברות האתיות בעולם לשנת 2023

 

Milliken & Company זוכה להימנות עם החברות האתיות בעולם לשנת 2023

 

ספרטנבורג, צפון קרוליינה, 13 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

 

היצרנית הגלובלית המגוונת Milliken & Company זוכה זו השנה ה-17 ברציפות להכרה של Ethisphere, המובילה בתחום ההגדרה והקידום של תקנים של שיטות עבודה אתיות, ונבחרה כאחת החברות האתיות בעולם לשנת 2023. Milliken היא אחת מ-135 הזוכות בתואר, שמגיעות מ-19 מדינות ומ-46 ענפים והיא גם אחת מתוך שש חברות בלבד, אשר מופיעות ברשימת החברות האתיות ביותר בעולם מאז השקתו של הפרס בשנת 2007.

 

"ב-Milliken, אנחנו מונחים על ידי המחויבות שלנו לעשיית הדבר הנכון", משתף האלסי קוק, הנשיא והמנכ"ל של Milliken & Company. "אנחנו גאים בכך שזכינו שוב להכרה וגם ברוח היושרה העמוקה שמניעה את הצוות הגלובלי שלנו".

 

עשיית הדבר הנכון מעודדת את Milliken לנקוט בצעדים אמיצים לרוחב ההיצע המגוון שלה. Milliken שואפת להוביל את הייצור האחראי ובר הקיימא, כשהיא מונחית על ידי חמשת ערכי הליבה שלה - יושרה, מצוינות, חדשנות, קיימות ואנשים. יעדי הקיימות של החברה לשנת 2025 מגדירים את עבודתה בהקשר עם מוצרים, עובדים וכדור הארץ. בנוסף, Milliken הכריזה לאחרונה על דרכה לקראת יצירת עתיד של אפס פליטות עד לשנת 2050, וזאת באמצעות יעדי אפס הפליטות לטווח הקצר ולטווח הארוך המאושרים על ידי Science Based Targets initiative (SBTi).

 

"Milliken נמנית על הזוכות בתואר "החברות האתיות ביותר בעולם" במשך 17 השנים האחרונות - היצרנית התעשייתית היחידה שצולחת את אבן הדרך של 17 זכיות בתואר", אומרת מנכ"לית Ethisphere, אריקה סלמון ביירן. "אנחנו משבחים את הצוות כולו על מסירותו ליצירת השפעה ממשית עבור בעלי העניין של החברה ועל מחויבותו להנהגה מופתית ומבוססת ערכים".

 

מדד האתיקה של Ethisphere לשנת 2023, אסופת החברות הנסחרות מסחרית שזכו להכרה כחברות האתיות ביותר בעולם לשנה זו, מתאפיין בביצועים טובים יותר מאלה של מדד מקביל של חברות גדולות, וזאת ב-13.6 נקודות האחוז במשך פרק זמן של חמש שנים.

 

מתודולוגיה ודירוג

 

תהליך ההערכה של החברות האתיות בעולם מבוסס על ה-Ethics Quotient® הקנייני של Ethisphere, וכולל יותר מ-200 שאלות הנוגעות לתרבות, שיטות עבודה סביבתיות וחברתיות, אתיקה ותאימות, משילות, מגוון ויוזמות שתומכות בשרשרת בעלת ערך ממשי. התהליך משמש כמסגרת פעולה המאפשרת ללכוד ולקודד שיטות עבודה מובילות של ארגונים לרוחב ענפים וברחבי העולם.

 

הזוכים בתואר

 

כדי לצפות ברשימת הזוכים המלאה לשנה זו, בקרו באתר האינטרנט של החברות האתיות ביותר בעולם.

 

אודות Milliken

 

המומחית העולמית במדע החומרים Milliken & Company מספקת את פריצות הדרך של המחר היום. ממולקולות מובילות בתעשייה ועד לחידושים בני קיימא, מיליקן יוצרת מוצרים שמשפרים את חייהם של אנשים ומספקים פתרונות ללקוחות ולקהילות שלה. בהסתמך על אלפי פטנטים ותיק עם יישומים בכל עסקי הטקסטיל, חומרי הריצוף, כימיקלים מיוחדים ובריאות, החברה רותמת תחושה משותפת של יושרה ומצוינות כדי להשפיע באופן חיובי על העולם במשך דורות.

 

למידע נוסף על המוחות הסקרניים והפתרונות מלאי ההשראה של מיליקן: milliken.com בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין.

 

אודות Ethisphere

 

Ethisphere היא המובילה העולמית בכל מה שנוגע להגדרה ולקידום סטנדרטים של התנהלות עסקית אתית, אשר מהווים את הבסיס לאופי הארגוני, למהימנות השוק ולהצלחתם של עסקים. ל-Ethisphere מומחיות עמוקה במדידה ובהגדרה של תקני ליבה אתיים, וזאת תוך שימוש בתובנות מונעות נתונים שמסייעות לחברות לשפר את המהות הארגונית. Ethisphere מכירה בהישגים יוצאי דופן דרך תוכנית World’s Most Ethical Companies® שלה, מספקת קהילת של מומחי תעשייה דרך Business Ethics Leadership Alliance (BELA) ומציגה מגמות ושיטות עבודה מומלצות בתחום האתיקה באמצעות Ethisphere Magazine. Ethisphere אף מסייעת לקידום ביצועים עסקיים דרך הערכות מונעות נתונים, הנחייה ואומדן אל מול הנתונים חסרי התקדים שלה: ערכת הנתונים Culture Quotient הממוקדת בתרבות אתית וכוללת את תשובותיהם של יותר מ-2 מיליון עובדים ברחבי העולם; וערכת הנתונים Ethics Quotient, שכוללת יותר מ-200 נקודות נתונים אשר שמות דגש על שיטות העבודה האתיות וכן על התאימות, ההתנהלות החברתית ונוהלי הפיקוח של החברות האתיות ביותר בעולם. לפרטים נוספים בקרו בכתובת https://ethisphere.com.

 

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –

https://www.businesswire.com/news/home/53359967/en

 

 

למידע נוסף

 

בטסי סיקמה

betsy.sikma@milliken.com
864.909.7908

 

מקור: Milliken & Company

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire