ART MEDICAL מכריזה על שותפות עם טבע ישראל להבאת הטכנולוגיה מצילת החיים שלה ליחידות לטיפול נמרץ

 

ART MEDICAL מכריזה על שותפות עם טבע ישראל להבאת הטכנולוגיה מצילת החיים שלה ליחידות לטיפול נמרץ

נתניה , 16 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

ארט מדיקל בע"מ שמחה להודיע על שיתוף הפעולה שלה עם טבע ישראל. על פי תנאי ההסכם, טבע ישראל תשווק ותפיץ את פלטפורמת ה- smART+ פורצת הדרך של ART MEDICAL ביחידות הטיפול הנמרץ בישראל.

פלטפורמת smART+  היא טכנולוגיה בסיוע רובוטי שמטרתה להפחית סיבוכים הקשורים לתקלות בצינור ההזנה, תת-תזונה, דלקת ריאות הקשורה למכונת הנשמה (VAP) ופגיעה חריפה בכליות (AKI). על ידי אספקת נתונים טרנספורמטיביים חדשים לעולם, פלטפורמת smART+  מאפשרת לצוות הרפואי לנקוט בגישה מקיפה לטיפול קריטי, לקבל החלטות מושכלות ולשפר את תוצאות המטופלים.

תמונה קשורה

הפרקטיקות הנלוות כיום ביחידות לטיפול נמרץ מסתמכות בעיקר על עבודת כפיים ופרוצדורות מסורבלות. מטופלים בטיפול נמרץ חשופים באופן שגרתי לסיכונים של תת-תזונה, מיקום לקוי של הצינורית ודלקת ריאות. ללא פתרונות טכנולוגיים, הטיפול התזונתי מוביל לאי דיוקים, עומסי עבודה מוגברים על צוותי הטיפול ותוכניות תזונה גנריות שאינן מותאמות אישית ואינן מתעדכנות בזמן אמת. פלטפורמת smART+  משתמשת בצינור הזנה קנייני מבוסס חיישנים, הערכה מטבולית רציפה ואלגוריתמים, כדי לספק ניטור בזמן אמת ומשוב בלולאה סגורה, וכתוצאה מכך טיפול טוב יותר ומותאם אישית לחולים קריטיים.

 

יוסי אופק, מנכ"ל טבע ישראל, סמנכ"ל בכיר; ראש אשכול - המזרח התיכון, אפריקה ואוקראינה אומר:

"טבע ישראל שואפת ללא הרף להציע אפשרויות טיפול חדשניות ובטוחות - הן בקהילה והן בבתי החולים - על מנת לשפר את חייהם ובריאותם של המטופלים.

"הפיתוח החדשני של חברה ישראלית, ART MEDICAL, נועד להבטיח שמטופלים ביחידות לטיפול נמרץ יקבלו את הטיפול המתקדם ביותר המוצע כיום, אשר יכול למזער סיבוכים הקשורים לאשפוז ולקצר את משך השהות".

אודות טבע ישראל

‘טבע ישראל‘ היא זרוע השיווק הביתית של טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ, שם היא פועלת לשיפור חייהם ובריאותם של מטופלים, מזה למעלה מ-120 שנה, באמצעות תרופות איכותיות ומשתלמות.

כשחקנית מובילה בשוק הבריאות המקומי ובפרט בשוק הגנריקה וה-OTC, טבע ישראל מספקת שירותים ייחודיים בישראל לתושבי ישראל, באמצעות חברת הלוגיסטיקה SLE - ומשווקת מגוון רחב של תרופות ומוצרים: החל מתרופות מקוריות חדשניות ותרופות גנריות, דרך ציוד ומכשירים רפואיים לבתי חולים, ועד לתרופות ללא מרשם (OTC) ותרכובות חלב לתינוקות.

טבע ישראל היא גם חממת חדשנות עבור טבע גלובל והקימה, בשיתוף עם פיליפס, את Sanara Ventures, פלטפורמה להשקעות בחברות סטארט-אפ בתחומי הרפואה הדיגיטלית והמכשור הרפואי. בישראל, אחד מכל ארבעה מרשמים הוא לתרופה של טבע, כאשר החיסכון השנתי שמביאה התרופות הגנריות של החברה למערכת הבריאות הישראלית מוערך בכמיליארד וחצי שקל בשנה.

אודות ART MEDICAL

ART MEDICAL ארט מדיקל שמה לה למטרה להציל חיים באמצעות חידושים טכנולוגיים ולהגדיר מחדש את עתיד הטיפול הקריטי. המטרה שלנו היא לראות את המטופלים בטיפול נמרץ משתפרים מהר יותר בעזרת ניהול תזונה בזמן אמת. בקרו בכתובת www.artmedical.com או עקבו אחרינו בלינקדאין לקבלת מידע נוסף.

הצהרות צופות פני עתיד של ART MEDICAL

ART MEDICAL פיתחה את פלטפורמת smART+™ כגישה הוליסטית לטיפול נמרץ של הדור הבא, הכוללת מערכת אקולוגית של כלים, תוכנות ואלגוריתמים מבוססי חיישנים. smART+™  נועד למנוע סיבוכים הנרכשים בטיפול נמרץ. פלטפורמת smART+™  שואפת להפחית את משך ימי האוורור ומשך השהייה המיוחסים לתת-תזונה, VAP וזיהומים משניים אחרים וסיבוכים, ובסופו של דבר לספק טיפול טוב יותר, ולהפחית באופן דרמטי את עלויות הבריאות.

כתב ויתור

הודעה לעיתונות זו ותוכנה אינם מיועדים כהצעה או כשידול להצעה לרכישת ניירות ערך של כל אחת מהחברות הנ"ל או של מי מהחברות המסונפות אליהן, במישרין או בעקיפין, ואינך רשאי להסתמך על הודעה לעיתונות זו בקשר להחלטת השקעה.

למידע נוסף:

Ori Braun 
SVP Business Development 
press@artmedical.com

מקור: ART MEDICAL

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE