קוריה ממנה את פיליפ מקנאב למנכ"ל

קוריה ממנה את פיליפ מקנאב למנכ"ל

Philip Macnabb

פיליפ מקנאב מונה למנכ"ל קוריה

אולבני, ניו יורק, 16 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Curia, ארגון מוביל למחקר, פיתוח וייצור חוזים, הודיע היום כי פיליפ מקנאב מונה למנכ"ל, והחליף את ג‘ון ראטליף.

 

"בשם הדירקטוריון, אנו מודים לג‘ון ראטליף על ההתקדמות האדירה שעשתה Curia במהלך כהונתו", אמרו חברי מועצת המנהלים של Curia, שון קנינגהם, מנכ"ל GTCR וויליאם מקמולן, מנכ"ל קרלייל. "אנו שמחים לקבל בברכה את פיל, מנהל מנוסה שיש לו רקורד מרשים של מיקוד חברות בהצעת הערך המרכזית שלהן, שיפור חוויית הלקוח ובניית ארגונים עם ערך אמיתי ומתמשך. Curia ממוצבת היטב בשוק ה-CDMO הצומח, ואנחנו נרגשים מהתחזית שלה תחת הנהגתו של פיל".

 

פיליפ מקנאב ציין: "Curia היא חברה ייחודית עם מומחיות מדעית עמוקה בכל ההיצע שלה מקצה לקצה. יש לנו אנשים מדהימים בקהילת Curia העולמית, אשר מוטיבציה גבוהה על ידי המטרה האצילית שלנו של שיפור חיי המטופלים. בהמשך, נתמקד ביצירת ערך בר-קיימא ללקוחות ולעובדים".

 

 

מקנאב מצטרף ל- Curia לאחר שעסק שנים בתפקידים בכירים בחברות שונות בתעשיית הבריאות. לפני כן, מקנאב כיהן בתפקידים בכירים במגזרי הטכנולוגיה, ההפצה ומוצרי הצריכה. הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת שיקגו ותואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת פרדו.

 

אודות Curia

 

Curia הוא ארגון מוביל למחקר, פיתוח וייצור המספק מוצרים ושירותים ממו"פ דרך ייצור מסחרי ללקוחות פרמצבטיים וביו-פרמצבטיים. קרוב ל-4,000 העובדים של Curia ב-29 מיקומים ברחבי ארה"ב, אירופה ואסיה עוזרים ללקוחותיה להתקדם מסקרנות לריפוי. קבלו מידע נוסף ב-CuriaGlobal.com.

 

למידע נוסף וליצירת קשר:

Sue Zaranek
Curia
+1 518 512 2111
corporatecommunications@CuriaGlobal.com

תמונת יח"צ המצורפת להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/d1ee2752-5afe-44c8-ab11-33a29f2137f0

 


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE