מובילאיי מודיעה על השתתפות בכנסי משקיעים לרבעון השני של 2023

מובילאיי מודיעה על השתתפות בכנסי משקיעים לרבעון השני של 2023

ירושלים, 21 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

Mobileye Global Inc מובילאיי (נאסד"ק: MBLY) ("Mobileye") הודיעה היום שדן גלבס, סמנכ"ל תקשורת, מתכוון להשתתף באירועי המשקיעים הקרובים ברבעון השני של 2023. האירועים הם:

BofA Securities Automotive Summit, 4 באפריל 2023

 Evercore ISI AutoTech & AI Forum‏, 25 במאי 2023

 Mizuho Auto Technology Conference, 31 במאי 2023

 Cowen Technology, Media & Telecom Conference, 1 ביוני 2023

 Fox Advisors Transportation Technology Conference, 20 ביוני 2023

 

Mobileye מתכננת לשדר באינטרנט את ‘הצ‘אטים ליד האח‘ כשיתאפשר. התאריכים והשעות המדויקים יפורסמו בסמוך לאירוע. לקבלת מידע נוסף, להרשמה, ולקבלת גישה לשידורים החיים, בקרו בדף ‘Events & Presentations‘ (אירועים ומצגות) באתר קשרי המשקיעים (IR) בכתובת ir.mobileye.com.

חשוב לציין שההשתתפות באירוע והתאריכים הספציפיים כפופים לשינויים. השתתפות באירועים נוספים אחרים תוכרז בבוא העת. לקבלת המידע העדכני ביותר, בקרו באתר קשרי המשקיעים.

אודות Mobileye Global Inc.

Mobileye (נאסד"ק: MBLY) מובילה את מהפכת הניידות עם טכנולוגיות הנהיגה האוטונומית והסיוע לנהג שלה, תוך שימוש במומחיות בעלת שם עולמי בראייה ממוחשבת, בינה מלאכותית, מיפוי וניתוח נתונים. מאז הקמתה ב-1999, Mobileye הייתה חלוצה בטכנולוגיות פורצות דרך כמו מיפוי המונים REM™‎, חישת True Redundancy™‎ ובטיחות רגישה באחריות (RSS). טכנולוגיות אלו מניפות את תחומי ה-ADAS וה-AV לעבר עתיד הניידות - מאפשרות כלי רכב בנהיגה עצמית ופתרונות ניידות, מניעות מערכות סיוע מתקדמות לנהג מובילות בתעשייה ומספקות אינטליגנציה רבת ערך למיטוב תשתית הניידות. עד כה, יותר מ-125 מיליון כלי רכב ברחבי העולם נבנו עם טכנולוגיית Mobileye בפנים. בשנת 2022 Mobileye נרשמה כחברה עצמאית נפרדת מאינטל (נאסד"ק: INTC), אשר שומרת על בעלות הרוב. למידע נוסף, בקרו באתר https://www.mobileye.com.

"Mobileye", הלוגו של Mobileye ושמות המוצרים של Mobileye הם סימנים מסחריים רשומים של Mobileye Global. כל שאר הסימנים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

אנשי קשר

דן גיילבס
קשרי משקיעים
investors@mobileye.com

ג‘סטין הייד
קשרי מדיה
justin.hyde@mobileye.com

להצגת גרסת המקור באתר :businesswire.com

 https://www.businesswire.com/news/home/20230202005211/en/

 

 

מקור: Mobileye Global Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire