Nyxoah מודיעה על גיוס הנפקה פרטית בסך 15 מיליון דולר

מידע מוסדר/ מידע פנימי

 

Nyxoah מודיעה על גיוס הנפקה פרטית בסך 15 מיליון דולר

 

 

 

מון-סן-גיבר, בלגיה, 23 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

 Nyxoah SA(נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), הודיעה היום על מימון הנפקה פרטית בסך 13.35 מיליון אירו ממכירת 2,047,544 מניות רגילות חדשות במחיר למניה של 6.52 אירו (כ-7.10 דולר ארה"ב בשערי החליפין הנוכחיים), מחיר הסגירה של Euronext בריסל ב-23 במרץ 2023. התמורה ברוטו מסתכמת ב-13.35 מיליון אירו (כ-15 מיליון דולר ארה"ב בשערי החליפין הנוכחיים) ותשמש למטרות תאגידיות כלליות. הסגירה צפויה להתרחש ב-30 במרץ 2023 או בסמוך לכך, בכפוף לתנאי הסגירה המקובלים. 

 

מימון ההנפקה הפרטית כולל את בעלי המניות ההיסטוריים של Nyxoah, ובראשם ResMed ורוברט טאוב, מייסד ויו"ר Nyxoah.

 

המניות הרגילות נמכרות בהנפקה פרטית ולא נרשמו על פי חוק ניירות ערך משנת 1933, כפי שתוקן, ואין להציע או למכור אותן בארצות הברית בהיעדר רישום או פטור רלוונטי מדרישות רישום.

 

הודעה לעיתונות זו אינה מהווה הצעה למכירה או שידול להצעה לקנות את ניירות הערך, ולא תהיה כל מכירה של ניירות הערך בכל מדינה שבה הצעה, שידול או מכירה כאמור יהיו בלתי חוקיים לפני הרישום או ההסמכה על פי חוקי ניירות הערך של אותה מדינה.

 

אודות Nyxoah

 

Nyxoah היא חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים למצבי הפרעות נשימה בשינה (OSA). הפתרון המוביל של Nyxoah הוא המערכת Genio®, טיפול על ידי גירוי של העצב התת לשוני ללא עופרת וללא סוללות שמתמקד במשתמש ב-OSA, מצב הפרעות הנשימה בשינה הנפוץ ביותר בעולם שקשור לסכנת מוות מוגברת ותחלואה נלווית כולל מחלות לב וכלי דם, דיכאון ושבץ. Nyxoah מונעת על ידי החזון כי חולי OSA צריכים ליהנות מלילות נינוחים ולהרגיש שניתן לחיות את חייהם במלואם. 

 

לאחר השלמתו המוצלחת של מחקר BLAST OSA, מערכת Genio® קיבלה את סימן תו התקן CE האירופי שלה בשנת 2019. ניקסואה השלימה שתי הנפקות מוצלחות: ביורונקסט בריסל בספטמבר 2020 ובנאסד"ק ביולי 2021. בעקבות התוצאות החיוביות של מחקר BETTER SLEEP, Nyxoah קיבלה אישור CE  לטיפול בחולי קריסה קונצנטרית מלאה (CCC), כיום בטיפול של המתחרים. בנוסף, החברה עורכת כעת את המחקר המרכזי DREAM IDE  לאישור ה-FDA ומסחור בארה"ב.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר http://www.nyxoah.com/.

 

אזהרה - סימן CE מאז 2019. מכשיר ניסיוני בארצות הברית. מוגבל בחוק הפדרלי לשימוש ניסיוני בארצות הברית.

 

מידע נוסף

 

המידע הבא מסופק בהתאם לסעיף 7:97 של קוד החברות והאיגודים הבלגי. המניות החדשות הוצעו במסגרת הנפקה פרטית. המשקיעים הרוכשים את המניות כוללים, בין היתר, (במישרין או באמצעות גופים הנשלטים על ידם) את רוברט טאוב, המשמש כיו"ר הדירקטוריון, ואת יורגן המברכט, שהוא דירקטור בלתי תלוי. יחד, שני משקיעים אלה רוכשים מניות חדשות תמורת 5.6 מיליון אירו בתמורה ברוטו במחיר הנפקה השווה למחיר הסגירה ב-Euronext בריסל ב-23 במרץ 2023.

 

מכיוון שרוברט טאוב ויורגן המברכט נחשבים לצדדים קשורים של החברה, הדירקטוריון החיל את נוהל הצדדים הקשורים בסעיף 7:97 לחוק החברות והאגודות הבלגי בקשר עם השתתפותם של הדירקטורים הנ"ל בהנפקה הפרטית. במסגרת ההליך האמור, טרם ההחלטה על ההנפקה הפרטית, ועדה של שלושה דירקטורים בלתי תלויים בחברה ("הוועדה") פרסמה ייעוץ לדירקטוריון בו העריכה הוועדה את השתתפותם של שני המשקיעים הנ"ל בהנפקה הפרטית. בעצתה לדירקטוריון סיכמה הוועדה את הדברים הבאים: "בהתבסס על המידע שנמסר, הוועדה סבורה כי העסקה המוצעת עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה שננקטה על ידי החברה, תיעשה בתנאי שוק, ואינה צפויה להוביל לחסרונות עבור החברה ובעלי מניותיה (במונחים של דילול) שאינם מתוגמלים במידה מספקת על ידי היתרונות שהעסקה מציעה לחברה".

 

דירקטוריון החברה אישר את עקרון ההנפקה הפרטית ולא סטה מהמלצת הוועדה. הערכת רואה החשבון המבקר הסטטוטורי של החברה לגבי ייעוץ הוועדה ופרוטוקול ישיבת דירקטוריון החברה, היא כדלקמן: "בהתבסס על הסקירה המוגבלת שלנו, שבוצעה בהתאם ל- ISRE 2410  "סקירת מידע פיננסי ביניים שבוצעה על ידי המבקר הבלתי תלוי של הישות" והסטנדרטים החלים של " Institut des Réviseurs d‘Entreprises/Instituut der Bedrijfsrevisoren", דבר לא הגיע לידיעתנו הגורם לנו להאמין כי הנתונים הכספיים והחשבונאיים הכלולים בפרוטוקול ישיבת הדירקטוריון מיום 23 במרץ 2023 ובדוח ועדת הדירקטורים הבלתי תלויים בהתאם לסעיף 7: 97  לחוק החברות והאיגודים יכילו חוסר עקביות מהותי עם המידע העומד לרשותנו במהלך התקשרותנו. עם זאת, איננו מביעים דעה על שווי העסקה או על נאותות החלטת הדירקטוריון".

 

חשוב לדעת

 

הודעה זו אינה מיועדת להפצה, במישרין או בעקיפין, בכל תחום שיפוט שבו הדבר ייאסר על פי החוק החל. הודעה זו היא למידע כללי בלבד ואינה מהווה חלק מכל הצעה למכור או לרכוש, או שידול לכל הצעה למכור או לרכוש, ניירות ערך כלשהם. הפצת הודעה זו וההצעה, המינוי, המכירה והרכישה של ניירות ערך המתוארים בהודעה זו בתחומי שיפוט מסוימים עשויים להיות מוגבלים על פי חוק. כל אדם שקורא הודעה זו צריך ליידע את עצמו על הגבלות כאלה ולהקפיד עליהן.

 

הצהרות צופות פני עתיד

This press release contains forward-looking statements, which are made pursuant to the safe harbor provisions of the Private Securities Litigation Reform Act of 1995. All statements that are not statements of historical facts are, or may be deemed to be, forward-looking statements. Such forward-looking statements may be identified by words such as “expects,” “potential,” “could,” or similar expressions that are intended to identify forward-looking statements, although not all forward-looking statements contain these identifying words. Forward-looking statements include express or implied statements relating to, among other things, Nyxoah’s current expectations regarding the Genio® system; planned and ongoing clinical studies of the Genio® system; the potential advantages of the Genio® system; Nyxoah’s goals with respect to the development, regulatory pathway and potential use of the Genio® system; the utility of clinical data in potentially obtaining FDA approval of the Genio® system; the Company‘s results of operations, financial condition, liquidity, performance, prospects, growth and strategies; and statements relating to the private placement, including the expected closing, the anticipated proceeds from the private placement and the use thereof. These statements are neither promises nor guarantees and are subject to a variety of risks and uncertainties, many of which are beyond Nyxoah’s control, which could cause actual results to differ materially from those contemplated in these forward-looking statements. In particular, these risks and uncertainties include, without limitation, risks relating to market conditions and the Company’s inability, or the inability of the investors, to satisfy the conditions for the closing in the private placement. Given these uncertainties, the reader is advised not to place any undue reliance on such forward-looking statements. Other risks and uncertainties faced by Nyxoah include those identified under the heading "Risk Factors" in Nyxoah’s most recent Annual Report on Form 20-F filed with the SEC, as well as subsequent filings and reports filed with the SEC. The forward-looking statements contained in this press release reflect Nyxoah’s views as of the date hereof, and Nyxoah does not assume and specifically disclaims any obligation to publicly update or revise any forward-looking statements, whether as a result of new information, future events or otherwise, except as may be required by law.

למידע נוסף

Nyxoah
David DeMartino, Chief Strategy Officer
david.demartino@nyxoah.com
+1 310 310 1313

קובץ מצורף

 ENGLISH_PIPE Press Release_FINAL

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire