רוזן, משרד עורכי דין גלובלי מוביל, מעודד את המשקיעים ב- TAL Education Group לשאול על חקירת תובענות ייצוגיות בניירות ערך – TAL

 

רוזן, משרד עורכי דין גלובלי מוביל, מעודד את המשקיעים ב- TAL Education Group  לשאול על חקירת תובענות ייצוגיות בניירות ערך – TAL

 

ניו יורק, 24 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות מטעם בעלי המניות של TAL Education Group (NYSE: TAL) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- TAL Education פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של TAL Education , ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת TAL Education, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=3137, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-14 במרץ 2023, Seeking Alpha  פרסם מאמר שכותרתו " TAL Education, מניות אד-טק סיניות צונחות על רקע הפחדות דיכוי". הכתבה דנה באופן שבו "דיווחים בתקשורת הסינית הצביעו על כך שייתכן שהחברה הפרה את התקנות הממשלתיות". בנוסף, המאמר ציין כי "חברת הבת של TAL, Xueersi, הפעילה מחדש קורסים המנוגדים למוסכמות שנקבעו על ידי שי ג‘ינפינג. באופן ספציפי, קורסים הופעלו מחדש במקצועות כמו מתמטיקה ואנגלית במסווה של שיעורים מותרים מחוץ למקצועות הליבה. על פי ‘מדיניות ההפחתה הכפולה‘, שיעורים פרטיים במקצועות הליבה חייבים להיות מוצעים כעסק ללא מטרות רווח".

 

במידע זה, מחיר מניות הפיקדונות האמריקאיות (ADS) של TAL Education  ירד ב-10% ונסגר במחיר של 6.12 דולר ל-ADS ב-14 במרץ 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire