התראה למשקיעי RH: רוזן, יועץ למשקיעים מוביל בדירוג, מעודד את המשקיעים ב- RH לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – RH

 

התראה למשקיעי RH: רוזן, יועץ למשקיעים מוביל בדירוג,  מעודד את המשקיעים ב- RH לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – RH

 

ניו יורק, 24 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של RH (NYSE: RH) הנובעות מטענות כי ייתכן ש-RH הוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של RH ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד RH, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12982, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-3 בפברואר 2023, לאחר שעות המסחר, הגישה RH דיווח שוטף על טופס 8-K לרשות לניירות ערך ("SEC"), אשר הודיעה, בין היתר, כי "הדוחות הכספיים שלה שלא פורסמו בעבר עבור שלושת החודשים שהסתיימו ב-30 באפריל 2022, שלושת וששת החודשים שהסתיימו ב-30 ביולי 2022, ושלושת ותשעת החודשים ב-29 באוקטובר, אין להסתמך עוד על שנת 2022 בשל טעויות מהותיות בלתי מכוונות בחלק מהתקופות הפיננסיות הללו ביחס לחישוב הרווח הנקי הבסיסי והמדולל למניה".

 

יתר על כן, RH הודיעה כי "בקשר לניסוח מחדש, קבענו שהייתה לנו לפחות חולשה מהותית אחת בבקרה הפנימית שלנו על הדיווח הכספי במהלך תקופות אי-ההסתמכות שהמשיכו להתקיים ב-28 בינואר 2023, סוף שנת הכספים 2022. בהקשר לחולשה המהותית, הגענו בנוסף למסקנה שגם בקרות הגילוי והנהלים שלנו אינם יעילים".

 

במידע זה, מחיר המניה של RH נפל ב-25.19 דולר, או 7.3%, ב-6 בפברואר 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire