רוזן, יועץ למשקיעים מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Mallinckrodt plc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – MNK

 

רוזן, יועץ למשקיעים מוביל,  מעודד את המשקיעים ב- Mallinckrodt plc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – MNK

 

ניו יורק, 24 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע כי הוא חוקר תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Mallinckrodt plc  (NYSE American: MNK) הנובעות מטענות כי ייתכן ש-Mallinckrodt הוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Mallinckrodt ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Mallinckrodt, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=13407 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-17 במרץ 2023, קבוצת בוקסטון הלמסלי בע"מ, "יועצת השקעות שבסיסה בניו יורק ללקוחות בעלי אינטרסים פיננסיים ב- Mallinckrodt Plc." פרסמה שני מכתבים פתוחים והודעות לעיתונות, שתוקנו מאוחר יותר. בהודעה מתוקנת לעיתונות, קבוצת בוקסטון הלמסלי טענה כי היא "מספקת את התוצאות של חקירה מקיפה של התנהלות פיננסית בלתי הולמת בחברה הכוללת תוכנית מוכחת של הסתרת הוצאות פחת/ירידת ערך נכסים, תוך הפרה של GAAP ASC 350, 360 ותקנה S-X, המתרחשת הן לפני ואחרי הארגון מחדש של פרק 11 של החברה".

 

במידע זה, מחיר המניה של Mallinckrodt ירד ב-5% ונסגר במחיר של 7.78 דולר למניה ב-20 במרץ 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire