רוזן, יועץ משפטי לאומי, מעודד את המשקיעים ב- Horizon Bancorp, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – HBNC

 

רוזן, יועץ משפטי לאומי, מעודד את המשקיעים ב- Horizon Bancorp, Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – HBNC

 

ניו יורק, 25 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Horizon Bancorp, Inc.  (נאסד"ק: HBNC) הנובעות מטענות כי ייתכן שבנק הורייזון הנפיק מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Horizon Bank ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Horizon Bank, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12953, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-10 במרץ 2023, לאחר שעות המסחר, Horizon Bank  - בנק הורייזון הגיש דו"ח עדכני על טופס 8-K  וכן הודעת הגשה מאוחרת לרשות לניירות ערך ("SEC"). בהגשות אלה הודיעה החברה כי קיבלה הודעה מנאסד"ק כתוצאה מכך שלא הגישה את הדו"ח השנתי שלה בזמן, וכי זיהתה חולשות מהותיות בבקרות הפנימיות שלה.

 

באופן ספציפי, החולשות המהותיות בסוגיות הבקרה הפנימיות הקשורות ל"(1) תיקונים חשבונאיים של דו"חות כספיים שהונפקו בעבר ביחס לסיווג יתרות השתתפות בהלוואות מסחריות שנמכרו, דיווח על יתרות נכסי עתודות של סוחרי הלוואות עקיפות והוצאות הפחתה קשורות וסיווג של מסוימים הזמינים למכירה ומוחזקים לניירות ערך לפדיון מבריכות מגובות משכנתאות עם תווית פרטית למאגר משכנתאות של הסוכנות הפדרלית, אשר תיקונים נחשפו בעבר בהודעת הרווחים ובהגשת טופס 10-Q  של החברה במהלך שנת 2022, בנוסף לטעויות בגילויים בדוחות הכספיים שפורסמו בעבר הנוגעים להעברת זמין למכירה לניירות ערך מוחזקים לפדיון וסיווג תזרים מזומנים של רכישות חוזרות של מניות שטרם נפרעו מפעילות השקעה לפעילות מימון, אשר יתגלה לראשונה בטופס 10-K לשנת 2022, ו-(2) טעות חישוב בציפייה הציבורית של החברה כאמור לעיל".

 

במידע זה, מחיר המניה של הורייזון בנק נפל ב-1.43 דולר, או 10%, ב-13 במרץ 2023, יום המסחר הבא.

 

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire