קלאסיק פארייד מכריזה על התאגדותה לחברה בע"מ

 

קלאסיק פארייד מכריזה על התאגדותה לחברה בע"מ

 

 

Classic Parade היא כיום חברת בע"מ שיש לה גב פיננסי ממשקיעים קטאריים.

 

לונדון, 27 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

לאחר 20 שנה בבעלות משפחתית, Classic Parade, חברת השכרת מכוניות בלונדון, תהפוך כעת לאלתר לחברת בע"מ שיש לה גב פיננסי ממשקיעים קטאריים.

מהלך זה נובע מהחלטה עסקית אסטרטגית להתמקד בצמיחה מעבר לממלכה המאוחדת. נכון לעכשיו, Classic Parade משרתת לקוחות השכרת רכבי יוקרה בכל רחבי בריטניה, אך עם ההשקעה המתחדשת מבעליה החדשים, היא שואפת להפוך לחברת השכרת מכוניות הפרימיום המשרתת את כל אירופה. אף מכונית-על יוקרתית אחרת להשכרה לא משרתת מיקום גיאוגרפי גדול כל כך באזור; Classic Parade   תהיה הראשונה.

פורטפוליו כלי הרכב הקיים שלה הוא עצום, וכולל מותגים מוכרים בקהילת רכבי היוקרה כמו פרארי, מקלארן, רולס רויס, פורשה, אאודי ועוד. ניתן להשלים הסכם שכירות תוך 24 שעות בלבד, מה שמאפשר לקבל השכרת רכב-על למחרת בבריטניה. עם אותם שירותים המוצעים בכל אירופה, Classic Parade   תרחיב את הצי שלה כדי לענות על הביקוש של בסיס הלקוחות הגדל שלה. ניתן למצוא את כל כלי הרכב הזמינים באתר האינטרנט של Classic Parade, אך תמונת ההיצע  הקצרה של צי ה- Classic Parade  היא כדלקמן:

* פרארי SF90 סטרדייל: לפרארי SF90 סטרדייל יש הספק מרשים עם 986 כ"ס. בצבע אדום נועז, זהו אחד מכלי הרכב המבוקשים ביותר כיום.

* מקלארן Speedtail: הגוף המלוטש של רכב זה מציע אווירודינמיקה ו-1050 כ"ס שלו הם נקודת מכירה עבור לקוחות רבים.

*למבורגיני סיאן: עם תעריף יומי של 6,000 ליש"ט, דגם זה יושב בשורה הראשונה של למבורגיני הזמינה. הוא כולל 808 כ"ס ועובר מ-0 ל-60 קמ"ש ב-2.8 שניות.

*פורשה 918 ספיידר: עם מחיר של 3500 ליש"ט ליום, נהגים יכולים לבחון את היכולת של פורשה 918 ספיידר להגיע מ-0 ל-60 קמ"ש תוך 2.2 שניות.

להשכרת רכבי-על יש מגוון נקודות מחיר, כאשר כל הסכם דורש פיקדון. כאשר הרכב יוחזר ל- Classic Parade  במצב טוב, הפיקדון יוחזר ללקוחות. כל הסכם כולל ביטוח שכירות לנהיגה עצמית עבור 2 נהגים, אם כי נהגים חייבים להיות בני 25 לפחות כדי לנהוג בכלי רכב שנשכרו מ- Classic Parade.

שירות נוסף שיהיה זמין ללקוחות בכל אירופה הוא תוכנית "נסו לפני שאתם קונים", המחברת קונים פוטנציאליים עם כלי הרכב שהם מעוניינים בהם לפני שהם רוכשים אותם לצמיתות. לפני השקעה ברכב יקר, הלקוחות של Classic Parade  יכולים לנהוג באותו רכב יוקרה לכל אורך זמן. תנאי העסקה גמישים וחבילות תמחור מותאמות אישית מאפשרים זאת.

המעוניינים לשכור מכונית-על מ- Classic Parade בבריטניה יכולים לפנות באמצעות האימייל ל-rent@classicparade.co.uk או בטלפון +44 (0) 3333553595. אין עובדים זמינים במיקומים אחרים, אך כיוון שזה משתנה, ניתן למצוא עדכונים כאן. צוות  Classic Parade זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כדי לענות על שאלות או לסיים את פרטי השכרת מכוניות העל ללקוחות בבריטניה.

תמונת יח"צ המצורפת להודעה לעיתונות זו זמינה ב- https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/e320844d-7478-4095-83aa-44c56e95cb84

למידע נוסף:

Classic Parade
+44 (0) 333 355 3595
rent@classicparade.co.uk

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire