מידע למשקיעים: רוזן, יועץ למשקיעים מוכר, מעודד את המשקיעים ב- Block, Inc. f/k/a Square, Inc. שצברו עודף הפסדים לשאול על חקירה ייצוגית בניירות ערך – S

 

מידע למשקיעים: רוזן, יועץ למשקיעים מוכר, מעודד את המשקיעים ב- Block, Inc. f/k/a Square, Inc.  שצברו עודף הפסדים לשאול על חקירה ייצוגית בניירות ערך – SQ

 

ניו יורק, 27 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של  Block, Inc. f/k/a Square, Inc.( NYSE: SQ) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- Block, Inc.הוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Block ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Block, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=13546 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר: ב-23 במרץ 2023, לפני פתיחת השוק, אנליסט השוק Hindenburg Research פרסם דו"ח שכותרתו " Block: כיצד מדדי משתמשים מנופחים וסיוע להונאות "ללא חיכוך" אפשרו לאנשי פנים לפדות יותר ממיליארד דולר". המחקר של הינדנבורג, שהתקיים במשך שנתיים וכלל "עשרות ראיונות עם עובדים לשעבר, שותפים ומומחים בתעשייה, סקירה מקיפה של רשומות רגולטוריות וליטיגציה" הוביל אותה למסקנה כי "‘הקסם‘ מאחורי העסק של Block לא היה חדשנות משבשת, אלא נכונותה של החברה לאפשר הונאה נגד הצרכנים והממשלה, להימנע מרגולציה, להלביש הלוואות ועמלות טורפניות כטכנולוגיה מהפכנית, ולהטעות את המשקיעים עם מדדים מנופחים". עוד נטען בדו"ח, בין היתר, כי Block  "הגזימה בפראות" בחשבונות המשתמשים שלה וסיפקה שירותי בנקאות לפושעים אלימים.

 

במידע זה, מחיר המניה של Block ירד בשיעור של עד 20% במסחר תוך יומי לפני שנסגר במחיר של 61.88 דולר ב-23 במרץ 2023, ירידה של 14.8% מהיום הקודם.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire