מאוחדים במטרה: CSG משיקה את דו"ח ההשפעה הראשון שלה

מאוחדים במטרה: CSG משיקה את דו"ח ההשפעה הראשון שלה

 

החברה חולקת מחויבות לאסטרטגיה ארוכת טווח ולהתקדמות בשנת 2022 בתחום ההשפעה החברתית ויעדי קיימות

 

דנוור, 27 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

 

חברת CSG® (נאסד"ק: CSGS) פרסמה היום את דו"ח ההשפעה הראשון שלה,  United in Purposeהמדגיש את התקדמותה ביוזמות גיוון, בהכלה, השפעה חברתית וקיימות. הדו"ח מפרט את המאמצים של CSG במהלך השנה האחרונה כדי להניע השפעה חיובית ולרומם את הקהילות שבהן החברה מקיימת את עסקיה.

"דו"ח ההשפעה הראשון של CSG מדגיש שאנחנו, בכל רמה, חברה שמונעת על פי מטרה", אמר בריאן שפרד, נשיא ומנכ"ל CSG. "עם כוח עבודה מגוון ברחבי העולם של יותר מ-5,700 אנשי CSG המשרתים לקוחות ב-120 ארצות, ל-CSG יש גם את ההזדמנות וגם את האחריות, לגרום הבדל גדול יותר בכל מה שאנחנו עושים. CSG תמשיך לדגול בשקיפות ולספק נתונים סביבה, חברה וממשל אמינים בעת שאנו פועלים לדמיין, להמציא ולעצב עולם טוב יותר ומוכן יותר לעתיד".

מדדי ההצלחה של CSG קשורים לאובססיית הלקוחות שלה, לתרבות המגוונת והמכילה, למחויבות וכן להשפעה חברתית ולחתירה לצמיחה בכל ההיבטים של החברה. דוח ההשפעה לשנת 2022 מכסה מגוון רחב של הישגים, כולל שורה של דגשים מרכזיים המפורטים להלן.

בשנת 2022, CSG:

*הצטרפה ל United Nations Global Compact, שהיא יוזמת הקיימות הארגונית הגדולה בעולם. בהנחיית עשרת העקרונות של ה-UN Global Compact המתואמים לשמונה מיעדי הפיתוח בר-הקיימא של האו"ם, CSG מתמקדת בשלושה תחומי ליבה של שינוי: השפעה על הקהילה, ניהול סביבתי והכללה דיגיטלית.

*קיבלה “Prime” Institutional Shareholder Services ESG Corporate rating, המציג את הביצועים הטובים של CSG במגזר שלה. CSG גם פרסמה את גילוי הקיימות הראשון שלה בהתאם לסטנדרטים שעוצבו על ידי המועצה לתקני חשבונאות קיימות.

*החברה השיגה הסמכה בתור Great Place to Work® in India (מקום נהדר לעבוד בהודו) והוכרה כאחת מבין India’s Best Workplaces™ for Women - מקומות העבודה הטובים ביותר בהודו לנשים בקרב ארגונים גדולים. גישת מקום העבודה הגמיש הראשון של CSG, שמאפשרת לעובדים לאמץ אינטגרציה בין עבודה לחיים, הייתה המפתח בהכרה זו.

*הנשים של CSG העוסקות בחקר ופיתוח מנהיגות (WE LEaD) הוכרו על ידי רשימת המגוון של Cablefax בתור 2022 ERG of the Year.

*בשותפות עם We Make Change, פלטפורמת התנדבות עולמית המחברת בין מתנדבים מיומנים למיזמים חברתיים. באמצעות שותפות זו, אנשי CSG הקדישו יותר מ-2,000 שעות מזמנם וכן הון אינטלקטואלי ל-39 ארגונים עולמיים המחויבים לצמצום אי-השוויון, להגברת ההכללה הדיגיטלית ולשיפור הסביבה.

"ההישגים המודגשים בדו"ח אבן דרך זה, מבליטים את המחויבות של CSG ליצור עתיד בר-קיימא יותר עבור הלקוחות שלנו והעובדים שלנו", אמרה סינדי פרסונס, מנהלת אחריות חברתית והשפעה של CSG. "אנחנו גם נרגשים וגם מחויבים להמשיך ולעשות שיפור גדול יותר מחוץ לכותלי CSG".

דו"ח ההשפעה לשנת 2022 זמין במלואו בקישור כאן.

אודות CSG

CSG מסייעת לחברות ליצור חוויות בלתי נשכחות המקלות על אנשים ועסקים להתחבר אל השירותים המשמעותיים ביותר עבורם, להשתמש בהם ולשלם תמורתם. פתרונות חוויית הלקוח, החיוב והתשלומים שלנו עוזרים לחברות בכל גודל להרוויח כסף וליצור שינוי. פתרונות חוויית הלקוח, החיוב והתשלומים שלנו מסייעים לחברות בכל גודל להרוויח ולעשות את ההבדל. פתרונות ה-SaaS שלנו מאפשרים לראשי החברות לשלוט בעתידן, תוך מינוף ההכוונה שמעניק צוות השירותים הגלובלי עתיר הניסיון של CSG.

רוצים ללמוד יותר כיצד להפוך למחוללי שינוי ומעצבי תעשייה, כמו יותר מ-1,000 הלקוחות שלנו? בקרו באתר csgi.com כדי לקבל יותר מידע. 

אנשי קשר

Kristine Østergaard
Public Relations
+44 (0)79 2047 7204
kristine.ostergaard@csgi.com

John Rea
Investor Relations
+1 (210) 687-4409
john.rea@csgi.com

מקור CSG

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire