העולם מגיע לראשונה לבקר במנהרות וויניארד כחלק מ-Vivid Sydney 2023

העולם מגיע לראשונה לבקר במנהרות וויניארד כחלק מ-Vivid Sydney 2023

סידני, אוסטרליה, 30 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

Vivid Sydney, הפסטיבל הגדול ביותר באוסטרליה, הודיע כי יוסיף הפעלה ראשונה אי פעם של מנהרות הרכבת של ווינארד לתוכנית הפעילות הקרובה של הפסטיבל עם הבכורה העולמית של Dark Spectrum.

 

Dark Spectrum 

Image credit - Destination NSW

 

שלוש שנים בהכנה, ועם רמזים על תצוגה תת-קרקעית מהריבה של מה שמסתתר מתחת, Dark Spectrum ימזג פסקול מוזיקלי דינמי עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום הלייזר, רובוטיקה, תאורה וויזואליזציה כדי להפוך את מנהרות הרכבת של תחנת וויניארד שאינן בשימוש לחוויה ייחודית באמת באתר שמעולם לא היה פתוח לקהל הרחב.

 

Dark Spectrum יוצר סביבת מולטימדיה סוחפת, והוא יספק חוויה חזותית וקולית משופרת עבור משתתפי Vivid Sydney, שנועדה לחדור אל מעמקי המנהרות של וויניארד ולהוביל את הקהל לזמן ומרחב חדשים.

 

מעברים סודיים יהיו מוארים, ופעימות של מוזיקת ​​ריקודים אלקטרונית יצלצלו בשמונת החדרים, כאשר כל חלל מייצג חוויה אנושית שונה ואת הצבע הקשור אליה. האורחים יעברו בין חדרים שמוקדשים לנושאים הפרדה, התכווצות, לחץ, בלתי נראה, השתקפות, לא מוכר, חיבור והתגלות.

 

כמה מהמראות שניתן יהיה לחזות בהם ב-Dark Spectrum כוללים את "התכווצות" - 150 "צינורות" LED שתלויים מהגג כדי ליצור נוף אינטראקטיבי של פיקסלים מונפשים שניתן לגעת בהם; "לחץ" - מערך מרהיב של 50 קשתות מכוסות באורות ומראות היוצרים אשליה חזותית של מנהרה שלא נגמרת; ו-"אינטראקציה" - סביבה דמוית אווטאר הכוללת מאות מיתרי אור תלויים המשולבים בצמחים מוזרים מוארים המגיבים לתנועה.

Dark Spectrum, שמוצג על ידי Vivid Sydney, Sony Music, Mandylights ו- Culture Creative, יוקרן בבכורה ב- Vivid Sydney ב-26 במאי, ויימשך עד ה-16 ביולי לפני סיבוב ההופעות בעולם.

הכניסה לחוויית Dark Spectrum תהיה באמצעות רכישת כרטיסים עם כניסה דרך הגג של פרק וויניארד בין הרחובות יורק וקרינגטון, סידני. הכניסה תתבצע בין השעות 12:00 ל-21:15. מחירי הכרטיסים משתנים בהתאם לתאריך/שעה של הביקור; כניסה כללית מ-35 דולר אוסטרלי, ילדים מ-24 דולר אוסטרלי, ומשפחות מ-98 דולר אוסטרלי.

 

"אנו שמחים להכריז על התצוגה החווייתית הראשונה הזו אי פעם ב-Vivid Sydney 2023. Dark Spectrum הוא מיזם שמתאים באופן מושלם לנושא הפסטיבל של השנה, בוחן את ההצטלבות בין רגשות אנושיים, הסביבה הטבעית שלנו, והנוף האורבני והשרידים של העבר התעשייתי של סידני.

 

" Dark Spectrumהוא צולל אל מתחת לפני השטח של מה שהוא כיום אחד מקווי הרכבת העמוסים ביותר בעיר, והוא מספק חוויה מהפנטת ומרתקת באמת למבקרים שיכולים לחקור את סידני בצורה חדשה לגמרי. אני נרגש שנזכה להאיר אור על חללים לא ידועים ברחבי העיר", אומר גיל מינרוויני, מנהל פסטיבל Vivid Sydney.

 

השנה, פסטיבל Vivid Sydney יספק את התוכנית הגדולה והרלוונטית ביותר מבחינה תרבותית בתולדות האירוע, והוא חוזר מיום שישי, 26 במאי ועד שבת, 17 ביוני. ה-Light Walk המרהיב יארח את העבודות של יותר מ-100 משתפי פעולה בתחום התאורה במקביל ל-26 אמני אור בינלאומיים שיגיעו מ-13 מדינות, עם מתקני רחוב, עיצוב מחדש של מראות ישנים, אתרי הקרנה מפתיעים וחוויות סוחפות בקנה מידה גדול שיצבעו את הנוף האורבני.

סידני התוססת תוצג ברחבי מרכז העיר סידני, במקומות כגון סירקולר קוואי, בית האופרה של סידני, דה רוקס, וולש ביי, ברנגורו, קינג סטריט וורף, נמל דארלינג, רובע דארלינג, כיכר דארלינג, קו הסחורות, תחנת הרכבת המרכזית, הגן הבוטני המלכותי סידני, כרכרות, גן החיות טרונגה ועוד.

למידע נוסף ולרכישת כרטיסים ל- Dark Spectrumופרטים מלאים על תוכנית Vivid Sydney 2023, בקרו באתר vividsydney.com.

אודות Vivid Sydney

Vivid Sydney הוא הפסטיבל הגדול ביותר באוסטרליה החוגג יצירתיות, חדשנות וטכנולוגיה, והופך את סידני לקליידוסקופ של צבע ואירועים במשך 23 לילות. Vivid Sydney, שתעלה זו השנה ה-13 שלה ב-2023, תפגיש תצוגות מהפנטות של אמני האור המבריקים ביותר בעולם, מופעי מוזיקה חיה מלהיבים, דיונים מעמיקים עם מובילי דעה וחוויות חדשניות של יוצרי אוכל. Vivid Sydney נמצאת בבעלות, בניהול ובהפקה של Destination NSW, סוכנות התיירות והאירועים הגדולים של ממשלת NSW. למידע נוסף בקרו באתר vividsydney.com.

למידע נוסף:

Jenna Whyte 
PR Manager 
jenna.whyte@dnsw.com.au

מקור: Vivid Sydney.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE