JFrog מקבלת בברכה את מוביל הטכנולוגיה והאבטחה אראן אזרזר לתפקיד מנהל מערכות מידע ראשי

 

JFrog מקבלת בברכה את מוביל הטכנולוגיה והאבטחה אראן אזרזר לתפקיד מנהל מערכות מידע ראשי

המינוי מסייע לחזק את ההנהגה הטכנית הקיימת של החברה ומקבע את מחויבותה למצוינות תפעולית, חוסן מערכות תשתית עסקיות, אבטחה ומדרגיות

סאניווייל, קליפורניה, 30 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

.JFrog Ltd ("Jfrog") (נאסד״ק: FROG), החברה שעומדת מאחורי Liquid Software ויוצרת פלטפורמת JFrog Software Supply Chain, הכריזה היום שאראן אזרזר יתמנה למנהל מערכות המידע הראשי (CIO). ההכרזה תיכנס לתוקף באופן מיידי. בתפקיד זה, אזרזר יוביל את האסטרטגיה והתפעולים עבור ארגון טכנולוגיית המידע של JFrog ויעבוד ישירות תחת ניהולו של המייסד השותף והמנכ"ל שלומי בן-חיים.

"כאשר אנחנו מחדשים את המוצרים שלנו ומרחיבים את הארגון, אנחנו תמיד שואפים לעבוד עם התשתית הטכנולוגית המתקדמת בעולם שתענה על צורכי הצמיחה העסקית שלנו, כמו גם על צרכי הלקוחות, השותפים והעובדים שלנו, בהווה ובעתיד," ציין בן-חיים. "אני נרגש שאראן מצטרף אלינו לחברה. הוא מביא איתו ניסיון רחב במודרניזציה של מערכות וארגונים. תחת ההנהגה שלו, המערכות הפנימיות של JFrog יאיצו, יעברו אופטימיזציה וישפיעו ישירות על התשתית העסקית של JFrog עבור הקהילה והלקוחות שלנו."

אזרזר מביא איתו ל-JFrog כמעט שני עשורים של ניסיון רחב יריעה במערכות מידע ואבטחת סייבר, כולל כמה וכמה תפקידים מובילים בטכנולוגיית מידע בחברות שונות, ביניהן Amdocs ו-Zerto. בתפקידו האחרון עבד בתור מנהל מערכות מידע ראשי בקבוצת NSO וב-HUB Security, שם עזר לבסס את המערכות הגלובליות ואת אסטרטגיית הטכנולוגיה לשיפור יישומים ותהליכי אבטחה ברחבי הארגון, שהובילו לביצועים תפעוליים יוצאי דופן וחוויית לקוח טובה יותר. ב-JFrog, אזרזר יפקח על פיתוח תשתית טכנולוגיית המידע לענן, בינה עסקית וניהול נתונים, וישפר את יכולת החברה להרחיב ולספק ערך טוב יותר ללקוחות. בנוסף, הוא יוביל גישה ממוקדת אבטחה בתפעולי טכנולוגיית מידע ויחליט איך הארגון יוכל להשתמש ביכולת הטכנולוגית שלו כדי להאיץ את זמן היציאה לשוק ולהשיג ביצועים טובים יותר מהמתחרים.

"זה כבוד גדול עבורי להצטרף לחברה עם מוניטין של תרבות חזקה המחויבת לאבטחה ולהתמקם בלב האקוסיסטם הטכנולוגית," אמר אראן אזרזר, מנהל מערכות מידע ראשי ב-JFrog. "JFrog עומדת מאחורי התוכנות שמניעות את העולם. אני נרגש לעבוד עם צוות המנהיגות, העובדים והלקוחות כדי לגלות מה צופן העתיד, להניע חדשנות בכל רחבי הארגון ולשמור על היתרון התחרותי שלנו ולוודא שאנחנו תמיד נמצאים צעד אחד קדימה מהטכנולוגיות המתפתחות".

גלו עוד אודות מנהל מערכות המידע החדש של JFrog, אראן אזרזר, בבלוג הזה. למידע נוסף אודות JFrog ועל הפתרונות שלה בקרו בכתובת jfrog.com.

אוהבים את הסיפור הזה? צייצו את זה: .@jfrog welcomes seasoned IT leader @aranZ as its new CIO. למידע נוסף: https://bit.ly/3lORYy6 #SoftwareSupplyChain #security #DevOps

אודות JFrog

.JFrog Ltd (נאסד״ק: FROG) היא במשימה ליצור עולם של אספקת תוכנות ללא חיכוך בין המפתח להתקן. הפלטפורמה Software Supply Chain של חברת JFrog מונעת על ידי חזון “Liquid Software” והיא מערכת רשומה יחידה שמניעה ארגונים לבנות, לנהל ולהפיץ תוכנה במהירות ובבטחה, ותוך כדי מוודאת שהיא זמינה, ניתנת למעקב ועמידה בפני חבלה. תכונות האבטחה המשולבות עוזרות גם לזהות, להגן ולתקן מפני איומים ופגיעויות. הפלטפורמה ההיברידית, האוניברסלית ומרובת העננים של JFrog זמינה גם בתור מארחת עצמית וגם כשירות SaaS בקרב ספקי שירותי ענן גדולים. מיליוני משתמשים ויותר מ-7,000 לקוחות ברחבי העולם, כולל מרבית מ-100 החברות המובילות לפי כתב העת פורצ‘ן, מסתמכות על הפתרונות של JFrog לאימוץ מהפך דיגיטלי בביטחון. ברגע שאתם מזנקים קדימה, לא תוכלו לחזור לאחור! למידע נוסף בקרו בכתובת  jfrog.com ועקבו אחרינו בטוויטר: @jfrog.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53371169/en

אנשי קשר

אנשי קשר במדיה:
שיבון ליינוס, מנהלת תקשורת שיווקית בכירה ב-JFrog, siobhanL@jfrog.com

אנשי קשר משקיעים:
ג‘ף שריינר, סגן נשיא יחסי משקיעים, jeffS@jfrog.com

 

מקור: .JFrog Ltd

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire