רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב- Rite Aid Corporation להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהחלה על ידי

 

רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב-  Rite Aid Corporation  להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהחלה על ידי המשרד– RAD

 

ניו יורק, 31 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Rite Aid Corporation  (NYSE: RAD) בין התאריכים 26 באפריל 2018 עד 13 במרץ 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 19 במאי 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחלה על ידי המשרד.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Rite Aid בתקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Rite Aid, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9388, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 19 במאי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה המדוברת הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילו כי: (1) לפחות עד יוני 2019, Rite Aid מילאה לפחות מאות אלפי מרשמים בלתי חוקיים לחומרים מבוקרים שלא הייתה להם מטרה רפואית לגיטימית, לרבות עבור אופיואידים שעלולים להיות קטלניים כגון אוקסיקודון ופנטניל; (2) רוקחי Rite Aid מילאו מרשמים אלה למרות "דגלים אדומים" ברורים שהצביעו על כך שהמרשמים אינם חוקיים; (3) Rite Aid התעלמה מראיות לכך שחנויותיה חילקו מרשמים בלתי חוקיים, ומחקה במכוון הערות פנימיות על מרשמים חשודים שנכתבו על ידי רוקחים מודאגים; (4) בכך שמילאה ביודעין מרשמים בלתי חוקיים לחומרים מבוקרים, Rite Aid הפרה את חוק החומרים המבוקרים, וכאשר Rite Aid ביקשה החזר מתוכניות בריאות פדרליות, הפרה גם את חוק תביעות שווא; (5) כתוצאה מכך, היא הייתה בסכנת העמדה לדין על ידי רשויות פדרליות כגון משרד המשפטים של ארצות הברית ("DOJ") ו-(6) כתוצאה מכך, הצהרות הנתבעים לגבי עסקיה, פעילותה וסיכוייה, היו שקריות ומטעות באופן מהותי ו/או נעדרות בסיס סביר בכל עת. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Rite Aid, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9388 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire