רוזן, משרד עורכי דין מוביל לזכויות משקיעים, מעודד את המשקיעים בבנק פירסט ריפבליק לברר לגבי חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – FRC, FRC.PRN, FRC.PRM, FR

 

רוזן, משרד עורכי דין מוביל לזכויות משקיעים, מעודד את המשקיעים בבנק פירסט ריפבליק לברר לגבי חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – FRC, FRC.PRN, FRC.PRM, FRC.PRL, FRC.PRK

 

ניו יורק, 2 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של First Republic Bank  (NYSE: FRC, FRC.PRN, FRC.PRM, FRC.PRL, FRC.PRK) כתוצאה מהטענות כי פירסט ריפבליק פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  First Republic שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד First Republic, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=13005 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-13 במרץ 2023 הובילה First Republic  ירידה במניות הבנקים על רקע גילויים כי ייתכן שלבנק אין נזילות מספקת, גם לאחר שהשיגה מימון חירום ממוסדות אחרים. למרות מימון החירום, ריימונד ג‘יימס הורידו את דירוג המניה, והדגישו את הסיכון של יציאת פיקדונות מול פירסט ריפבליק בהורדת דירוג המניה, ריימונד ג‘יימס הצהירו: "למרות מקורות הנזילות הנוספים, אנו מאמינים שיתרות הפיקדונות יישארו תחת לחץ בטווח הקרוב המיידי. בעוד שאנו מאמינים שהבנק קיבל חלק מתנועות הפיקדונות ביום חמישי במהלך תנועת הבנק ב-SVB, פאניקה נוספת בקרב המפקידים הגדולים עשויה להוריד את יתרות הפיקדונות מאז יום חמישי".

 

במידע זה, מחיר המניה של פירסט ריפבליק ירד ב-50.55 דולר, או 61%, ונסגר במחיר של 31.21 דולר למניה ב-13 במרץ 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire