אל וייס, נשיא התפעול הגלובלי של הפארקים ואתרי הנופש של וולט דיסני לשעבר, הצטרף ל-SKYX כיועץ בכיר לפיתוח עסקי

אל וייס, נשיא התפעול הגלובלי של הפארקים ואתרי הנופש של וולט דיסני לשעבר, הצטרף ל-SKYX כיועץ בכיר לפיתוח עסקי

 

בזמן שכיהן כנשיא התפעול הגלובלי של הפארקים ואתרי הנופש של וולט דיסני, הוא פיקח על פארקי השעשועים העולמיים של דיסני, מלונות הנופש, קווי שייט, כמו גם על המוצרים והחוויות

מיאמי, פלורידה, 3 באפריל 2023, (ACCESSWIRE) :

SKYX Platforms Corp. (נאסד"ק: SKYX) (d/b/a "Sky Technologies") SKYX, חברת פלטפורמה טכנולוגית חדשנית ביותר, עם למעלה מ-60 פטנטים מונפקים וממתינים ברחבי העולם, עם משימה להפוך בתים ובניינים לבטוחים וחכמים כסטנדרט חדש, הודיעה ​​היום כי אל וייס, לשעבר נשיא התפעול הגלובלי של הפארקים ואתרי הנופש של וולט דיסני, הצטרף ל-SKYX כיועץ בכיר לפיתוח עסקי. מר וייס יסייע לחברה בהצגת אפשרויות עסקיות, שותפויות והתקשרויות אסטרטגיות בארצות הברית ובעולם.

 

לפני שהצטרף ל-SKXY, לאל וייס הייתה קריירה מכובדת בת 39 שנים בחברת וולט דיסני. הוא החל את דרכו בגיל 18 כחבר בצוות ההפקה, ומשם הוא טיפס בסולם הדרגות כשהוא ממלא מספר תפקידים בכירים, כולל נשיא של Walt Disney World Resorts בין השנים 1994 ל-2005, אז הוא מונה לנשיא התפעול הגלובלי של דיסני. בזמן שכיהן כנשיא התפעול הגלובלי של הפארקים ואתרי הנופש של וולט דיסני, הוא פיקח על פארקי השעשועים העולמיים של דיסני, מלונות הנופש, קווי שייט, וכן היה אחראי למוצרים ולחוויות. מעבר לדיסני, וייס מילא תפקידים בכירים במספר גופים שונים כולל יו"ר הוועדה לפיתוח כלכלי של מטרו אורלנדו, נאמן באוניברסיטת מרכז פלורידה וכן באוניברסיטת סטטסון, וכיהן במועצת המנהלים המייסדת של Travel Promotion. ב-2018 הוא השיק את Global Blockchain Ventures, קרן בהיקף של 100 מיליון דולר להשקעה בטכנולוגיות בלוקצ‘יין, והוא היו"ר ושותף כללי בחברה.

אל וייס אמר: "אני באמת נרגש להצטרף לרני, לצוות SKYX ול‘תנועה‘ שלהם, מכיוון שאני מאמין כי היבטי הבטיחות והתכונות החכמות של טכנולוגיות הפלטפורמה החכמה של SKYX משנים את כללי המשחק ויהפכו לסטנדרט חדש עבור בתים בטוחים וחכמים, בניינים, מלונות ואפילו ספינות תענוגות".

"אנו שמחים וגאים להודיע ​​שמוביל עסקי בולט כל כך מצטרף ל-‘תנועת‘ SKYX", אמר רני כהן, מייסד ויו"ר בכיר של SKYX Platforms. "בתפקידו החדש, מר וייס יסייע לחברה בקידום אסטרטגיות, שותפויות והתקשרויות אחרות בארצות הברית ובעולם. אני מצפה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק איתו כדי לפתוח דלתות חדשות עבור SKYX ברבעונים הקרובים".

 

אודות SKYX Platforms Corp.

מכיוון שהחשמל הוא סטנדרט בכל בית ובניין, המשימה שלנו היא להפוך בתים ובניינים להיות בטוחים וחכמים כסטנדרט.

ל-SKYX Platforms Corp. )נאסד"ק: (SKYX יש סדרה של פלטפורמת טכנולוגיות מתקדמות-בטוחות-חכמות שמובילות שינוי רב, עם למעלה מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים בארצות הברית ובאופן גלובלי. הטכנולוגיות שלנו שמות דגש על איכות גבוהה וקלות שימוש, תוך שיפור משמעותי הן בבטיחות והן באורח החיים בבתים ובבניינים. אנו מאמינים שהמוצרים שלנו הם הכרח בכל חדר בבתים ובבניינים אחרים בארצות הברית ובעולם כולו. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו https://SKYXPlatforms.com או עקבו אחרינו בלינקדאין.

 

הצהרת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

 

הצהרות מסוימות המובאות בהודעה זו לעיתונות אינן מבוססות על עובדות היסטוריות, אלא הצהרות צופות פני עתיד. ניתן לזהות הצהרות אלה על ידי שימוש במינוח צופה פני עתיד כגון "מטרה", "לצפות", "להאמין", "יכול", "יכול", "להמשיך", "להעריך", "לצפות", "להעריך", "לתחזית", "הדרכה", "להתכוון", "סביר", "עשוי", "עשוי", "יעד", "מתמשך", "תחזית", "תוכנית", "פוטנציאל", "חזוי", "סביר", "פרויקט", "לחפש", "צריך", "יעד", "תצוגה", "רצון" או "יהיה", או השלילי שלהם או וריאציות אחרות שלהם או מינוח דומה, אם כי לא כולם צופים פני עתיד הצהרות מכילות את המילים האלה. הצהרות צופות פני עתיד כאלה כוללות הצהרות כגון כי היבטי הבטיחות והתכונות החכמות של טכנולוגיות הפלטפורמה החכמה של SKYX משנים את כללי המשחק ויהפכו לסטנדרט חדש עבור בתים בטוחים וחכמים, בניינים, מלונות ואפילו ספינות תענוגות. הצהרות אלה משקפות את שיקול הדעת הסביר של החברה ביחס לאירועים עתידיים והן כפופות לסיכונים, אי ודאויות וגורמים אחרים, שלרבים מהם יש תוצאות קשות לחיזוי ועשויים להיות מחוץ לשליטתנו, שעלולים לגרום לתוצאות או לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מאלה שבהצהרות הצופות פני עתיד. סיכונים ואי ודאויות אלה כוללים הצהרות הנוגעות ליכולתה של החברה להשיק, למסחר, לפתח תכונות נוספות ולהשיג קבלה בשוק של המוצרים והטכנולוגיות החכמות שלה, לרבות התחלת מכירות מוקדמות, מאמצי החברה ויכולתה להניע את אימוץ הפלטפורמות החכמות של סקיי לבתים, בניינים, ספינות תענוגות וקהילות ואימוץ על ידי בתי מלון, בונים ואדריכלים, יכולת לתפוס נתח שוק, יכולת לבצע כל הזדמנות מכירה ורישוי, יכולת להשיג מעמד קוד חובה עבור SkyPlug, סיכונים הנובעים ממיזוגים ורכישות, וסיכונים ואי ודאויות אחרים המתוארים בדיווחי החברה לרשות ניירות ערך, כולל הדוחות התקופתיים שלה על גבי טופס 10-K  וטופס 10-Q. כל הצהרה צופה פני עתיד מתייחסת רק לתאריך הודעה זו לעיתונות, והחברה אינה מתחייבת לעדכן או לתקן הצהרות צופות פני עתיד כלשהן, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או אחרת, למעט כנדרש על פי חוקי ניירות הערך הפדרליים של ארה"ב.

 

קשרי משקיעים

אנשי קשר למדיה:

Britney Ouzts/Barbara Goldberg
O‘Connell & Goldberg, Inc.
(754) 204-7074/ (954) 294-4677
bouzts@oandgpr.com / bgoldberg@oandgpr.com

קשרי משקיעים

Lucas A. Zimmerman
MZ North America
(949) 259-4987
SKYX@mzgroup.us

מקור:  SKYX Platforms Corp. dba Sky Technologies

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE