רוזן, יועץ למשקיעים מיומן, מעודד את המשקיעים ב- Texas Capital Bancshares, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – TCBI

 

רוזן, יועץ למשקיעים מיומן, מעודד את המשקיעים ב- Texas Capital Bancshares, Inc  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – TCBI

 

ניו יורק, 4 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות פוטנציאליות של ניירות ערך בשם בעלי המניות של Texas Capital Bancshares, Inc.  (נאסד"ק: TCBI) הנובעות מהטענות כי ייתכן שטקסס קפיטל פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Texas Capital ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת להחזיר את הפסדי המשקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Texas Capital  או למידע אודות התביעה הייצוגית, היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=2747, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר: ב-29 במרץ 2021, מניות מניית Texas Capital  - טקסס קפיטל צנחו ב-13% על נפח מסחר כבד במיוחד, כאשר ברוקרים ראשיים הקשורים לפמילי אופיס, Archegos Capital Management, חשפו פוזיציות מניות גדולות בארה"ב הקשורות לקרן.

 

מאמר של בלומברג שפורסם ב-16 בנובמבר 2021 פירט כיצד Archegos בנתה פוזיציה שלא נחשפה קודם לכן, השווה ל-20% מטקסס קפיטל לפני קריאות השוליים שכפו את חיסולה של Archegos. על פי הכתבה, טקסס קפיטל הייתה מודעת לפוזיציה הגדולה שבידי Archegos בזמן שגייסה הון נוסף ממשקיעים בפברואר 2021.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire