רוזן, יועץ השקעות בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב- Phathom Pharmaceuticals, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – PHAT

 

 

רוזן, יועץ השקעות בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב-  Phathom Pharmaceuticals, Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – PHAT

 

ניו יורק, 4 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Phathom Pharmaceuticals, Inc.  (נאסד"ק: PHAT) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- Phathom פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Phathom ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Phathom, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=7943, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-2 באוגוסט 2022, לפני שעות השוק, Phathom פרסמה הודעה לעיתונות שכותרתה " Phathom Pharmaceuticals  מדווחת על התוצאות הכספיות של הרבעון השני של 2022 ומספקת עדכונים עסקיים" אשר הודיעה כי "זיהינו רמות עקבות של ניטרוסאמין במוצר התרופה vonoprazan בבדיקות שלאחר האישור שלנו כשהתכוננו להשקה מסחרית". יתר על כן, ההודעה לעיתונות הודיעה כי "החברה עובדת עם ה- FDA ומתכננת לקבל אישור וליישם שיטת בדיקה נוספת, מפרט, כולל מגבלת צריכה מקובלת מוצעת, ובקרות נוספות לטיפול בזיהום זה לפני שחרור המוצרים הראשונים שלנו המבוססים על וונופראזאן לשוק". לבסוף, Phathom הודיעה כי "פעילויות נוספות יביאו לעיכוב של ההשקות המתוכננות של מוצרי VOQUEZNA DUAL PAK ו- VOQUEZNA TRIPLE PAK ".

 

בחדשות אלה, מחיר המניה של Phathom ירד ב-2.61 דולר למניה, או 28%, ונסגר במחיר של 6.46 דולר למניה ב-2 באוגוסט 2022.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE