רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב-Sarepta Therapeutics, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – SRPT

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב-Sarepta Therapeutics, Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – SRPT

 

ניו יורק, 4 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Sarepta Therapeutics, Inc.  (נאסד"ק: SRPT) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- Sareptaהוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Sarepta ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Sarepta, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=1306, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר: ב-16 במרץ 2023, לאחר שעות השוק, פרסמה החברה הודעה לעיתונות אשר "הודיעה כי בפגישת המחזור המאוחרת שלה לבקשת הרישיון לתרופות ביולוגיות SRP-9001 (delandistrogene moxeparvovec) (BLA), משרד הטיפולים של מנהל המזון והתרופות האמריקאי (OTP) קבע כי תיערך ישיבת ועדה מייעצת עבור SRP-9001  לקראת ה-29 במאי, תאריך פעולה רגולטורית 2023".

 

כפי שהוסבר על ידי העיתון הכלכלי למשקיעים Investor’s Business Daily  במאמר שכותרתו " Sarepta מתרסקת על מחסום בלתי צפוי לריפוי הגנטי שלה", החלטת מינהל המזון והתרופות הייתה הפתעה. הכתבה ציטטה אנליסט של UBS שאמר כי "לאור ההודעה על החלטת הוועדה המייעצת, על רקע העובדה שמשרד הטיפולים משדר עד כמה הקיבולת מוגבלת בכל הופעה פומבית, אנו רואים סיכון פוטנציאלי להארכה (תאריך אישור)".

 

במידע זה, מחיר המניה של Sarepta נפל ב-26.98 דולר, או 18%, ונסגר במחיר של 122.69 דולר למניה ב-17 במרץ 2023, יום המסחר הבא.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire