הודעה לבעלי המניות של TSE: רוזן, משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את משקיעי Trinseo PLC לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך - TSE

 

הודעה לבעלי המניות של TSE: רוזן, משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את משקיעי Trinseo PLC  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך - TSE

 

ניו יורק, 4 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Trinseo PLC (NYSE: TSE) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- Trinseoהוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Trinseo ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Trinseo, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=13711 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר: ב-27 במרץ 2023 פרסם האינקוויירר (Inquirer ) מאמר שכותרתו "למפעל בריסטול ששפך כימיקלים לאספקת המים של פילדלפיה היו תקלות נוספות בעשור האחרון". המאמר דיווח כי "למפעל כימי בבריסטול שלדברי הרשויות גרם לדליפה רעילה שאיימה על מי השתייה של פילדלפיה, יש היסטוריה ארוכה של תקלות - כולל לפחות ארבע תקריות זיהום לאחרונה". בנוסף, נכתב במאמר כי "במהלך העשור האחרון, משמר החופים האמריקני זיהה פעמיים לפני כן שחרור של אקרילטים [המשמשים בדרך כלל לייצור אקריליק דמוי זכוכית] מהמתקן בבריסטול לדלאוור. המשרד להגנת הסביבה סימן בנפרד שתי מהדורות אקרילייט אחרות". המאמר מצטט: "דיוויד סאלאס-דה-לה קרוז, פרופסור חבר לכימיה באוניברסיטת ראטגרס, עבד במפעל בריסטול בימי רוהם והאס. לדבריו, מספר האירועים בעשור האחרון הוא חריג".

 

במידע זה, מחיר המניה של Trinseo ירד ב-1.09 דולר, או 5.26%, ונסגר במחיר של 19.62 דולר למניה ב-27 במרץ 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire