חברת הבת Aka-Ag של Southern Ute Growth Fund חתמה על עסקה שהפכה אותה לשותפת מניות ב-Panda High Plains Hemp Gin של Panda Biotech.

Panda Biotech מכריזה על שותפות של Landmark Equity עם Southern Ute Growth Fund Aka-Ag, LLC

 

חברת הבת Aka-Ag של Southern Ute Growth Fund חתמה על עסקה שהפכה אותה לשותפת מניות ב-Panda High Plains Hemp Gin של Panda Biotech.

 

דאלאס, 5 באפריל 2023, (BUSINESS WIRE):

 

 

חברת Panda Biotech הכריזה על עסקת שותפות מניות משמעותית בין פרויקט Panda High Plains Hemp Gin™ (PHPHG) לבין קרן הצמיחה של שבט אינדיאני של Southern Ute (Growth Fund). קרן הצמיחה נמצאת בבעלות השבט האינדיאני הדרומי אוטה, שבט שמוכר על ידי הממשלה הפדרלי. הברית האסטרטגית נכרתה עם Aka-Ag, LLC, חברה בת של קרן הצמיחה.

ההשקעה מסמנת התקדמות משמעותית לקראת ההשקה של PHPHG ברבעון הרביעי של 2023. ממוקמת בוויצ‘יטה פולס, טקסס, PHPHG נמצאת בדרך להפוך למרכז עיבוד ההמפ (קנביס) הגדול ביותר בארצות הברית, ובין מתקני עיבוד ההמפ התעשייתי הגדולים בעולם.

הנשיא דיקסי קרטר אמר על העסקה, "Panda Biotech לא יכלה לבחור שותף הון טוב יותר לפרויקט הראשון שלנו, Panda High Plains Hemp Gin. השבט האינדיאני הדרומי של אוטה והחברות הבנות שלו מביאות הזדמנויות אסטרטגיות רבות למה שצפוי להיות שותפות מוצלחת לטווח ארוך".

השבט האינדיאני הדרומי אוטה הוא השבט האינדיאני הראשון במדינה שהשיג דירוג אשראי ‘AAA‘, אשר נצבר במשך שנים של ממשל יציב ועסקאות עסקיות מוצלחות ונבונות. קרן הצמיחה, החטיבה העסקית של שבט האינדיאני הדרומי אוטה, שואפת לתמוך בהזדמנויות השקעה עסקיות, עם חשיבה אקולוגית באמצעות Aka. מכיוון שהמפ מספק אופציה אקולוגית מוכחת ובנות קיימא יותר מסיבי טקסטיל אחרים, חטיבת Aka-Ag של קרן הצמיחה, חולקת את החזון של Panda Biotech עבור PHPHG ואת הפוטנציאל המהפכני של סיבי המפ טבעיים.

מנכ"ל קרן הצמיחה, שיין סייבל, הוסיף ואמר "קרן הצמיחה מתכבדת לשתף פעולה עם Panda Biotech בפרויקט PHPHG. לשבט ולפנדה היו עשרות שנים של הצלחה במאמצים עסקיים שונים. אנו רואים בהשקעה של PHPHG שותפות משלימה ואסטרטגית שתתאים לערכי החברה שלנו ותביא לעסק המספק פתרונות בני קיימא לעתיד".

קנבוס תעשייתי, שהוכח מדעית כמדכא כמויות ניכרות של פחמן דו חמצני, דורש פחות מים, קוטלי עשבים, קוטלי פטריות וחומרי הדברה, כדי לצמוח, זאת בהשוואה לרוב הגידולים המשמשים בייצור טקסטיל. תעשיית הטקסטיל הבחינה באחריותה של PHPHG מול מובילי התעשייה, לרבות מותגים עולמיים רבים ומפעלי טווייה מובילים ברחבי העולם, ופנתה ליצירת שותפויות פוטנציאליות עם פנדה.

עד כה, יוצרו כ-95 אחוזים מהציוד הדרוש לעיבוד קנבוס, רובו נמסר למתקן בשטח של 500,000 רגל מרובע (כ-80 אלף מ"ר) במפלי וויצ‘יטה. PHPHG צפויה להתחיל לפעול ברבעון הרביעי של השנה.

מתקן PHPHG יעבד רק קש קנבוס שגדל בארה"ב. פנדה מתקשרת עם יצרנים לעונת הגידול 2023 ויש לה זרעים זמינים לחקלאים. הוכח שהגנטיקה הזמינה גדלה בהצלחה באזור שבסביבת מפלי וויצ‘יטה. למידע נוסף, כולל פניות מגדלים, אנא בקר www.pandabiotech.com.

אודות PANDA BIOTECH

החברה ממוקמת בדאלאס, טקסס, Panda Biotech, LLC והיא בבעלות פרטית. זו חברה ראשונה בתעשיית סיבי ההמפ שהיא תעשייה מתפתחת בארה"ב. להנהלה הבכירה של Panda Biotech יש ניסיון רב בפיתוח, מימון, הקמה ותפעול של מתקני תשתית בקנה מידה גדול, הפועלים באנרגיה נקייה. הם פיתחו 22 פרויקטים המייצגים כ-12 מיליארד דולר בהיקף ההון המושקע. החברה מפתחת כיום מתקני קנבוס ג‘ין תעשייתיים בקנה מידה גדול. המתקן הראשון של פנדה, Panda High Plains Hemp Gin™ LLC (PHPHG) הממוקם ב-Wichita Falls, טקסס, יפעל ברבעון האחרון של 2023. זה יהיה המתקן הגדול ביותר לעיבוד קנבוס ולכותנה מכנית, בחצי הכדור המערבי. למידע נוסף, אנא בקרו בכתובת www.pandabiotech.com ו-@pandabiotech באינסטגרם, טוויטר או לינקדאין.

אודות SOUTHERN UTE Growth Fund

קרן הצמיחה של Southern Ute, שבסיסה בקולורדו בשמורת האינדיאנים הדרומית אוטה, שומרת על תיק העסקים המשגשג והמגוון של שבט האינדיאנים הדרומי. קרן הצמיחה קיימת כדי ליצור שגשוג כלכלי עבור השבט וחבריו על ידי ניהול אחראי של עסקי השבט ופיתוח הזדמנויות צמיחה חדשות, בצורה מושכלת. קרן הצמיחה של Southern Ute כוללת את חברת ההפקה רד ווילו, חברת רד סידר ג‘טרינג, GF Properties Group, GF Ventures, GF Private Equity, Aka Energy Group ו-Aka-Ag. השבט הדרומי אוטה זכה בדירוג אג"ח כללית "AAA", והוא השבט האינדיאני הראשון שזכה בדירוג.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53375541/en

             

אנשי קשר

Media (only)
Beth Gebhard
615-336-0194
bethgebhard@gmail.com

מקור: Panda Biotech

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire