Escalent רוכשת את C Space ואת Hall & Partners

 

Escalent רוכשת את C Space ואת Hall & Partners

 

האיחוד יוביל ליצירת שותפות גלובלית מרשימה עבור העסקים המובילים בעולם

 

מליסה סאוטר

מנכ"לית אסקלנט

Escalent + C Space, Hall & Partners

Escalent Acquires C Space, Hall & Partners

דטרויט, 12 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

חברת אנליטיקת המידע והייעוץ המובילה Escalent מודיעה היום על רכישת C Space ו-Hall & Partners מ-Omnicom. כשותפות מובילות עבור כמה מהמותגים יוצאי הדופן בעולם, Escalent ו-C Space ו-Hall & Partners עוזרות לחברות לחדש, לשפר ולנווט בחדשנות במשך שנים. כעת החברות מתאחדות כדי ליצור שותפות גדולה יותר, חזקה יותר שמסוגלת יותר עבור החברות המובילות בעולם, תוך שילוב מומחיות עמוקה בתעשייה כולל מותגים, לקוחות ומוצרים בפלטפורמת תובנות שוק גלובלית ממוקדת כדי לעזור ללקוחות למצוא מקורות צמיחה חדשים.

יחד, הארגונים זכו למעמד של שותף מהימן למותגים המובילים בעולם בתעשיות הצומחות במהירות, כולל תחבורה וניידות, מוצרי צריכה וקמעונאות, שירותים פיננסיים, בריאות וטכנולוגיה, כמו גם אנרגיה, טלקום, נסיעות ותיירות.

"האיחוד הזה מושרש במומחיות שאין לה מקביל במה שמניע בני אדם, תרבויות ושווקים - הבנה שהופכת את הצוות שלנו לשותף בעל ערך רב להפליא וכן ממצבת את הלקוחות שלנו להצלחה באקלים העסקי המהיר והמשתנה של ימינו", אמרה מליסה סאוטר, מנכ"לית Escalent. "יחד, יש פוטנציאל צמיחה אדיר עבור העובדים, הלקוחות ובעלי המניות שלנו ברחבי העולם".

Hall & Partners מביאה לאחוד הזה זכיינות מחקר וניהול מותג מעולה בשילוב עם טכנולוגיה קניינית שכוללת פלטפורמת ניהול ידע עטורת פרסים עבור מותגים. C Space מביאה את הפתרון המוביל בשוק לבניית קהילות וקשרי לקוחות, ו-Escalent מביאה פלטפורמה גלובלית חזקה עם ידע מעמיק בתעשייה ויכולות מתקדמות במחקר משני ואנליטיקה. הארגון המשולב יוצר נוכחות גלובלית רבת עוצמה עם כמעט 2,000 יועצים, חוקרים, מדעני נתונים, טכנולוגים ומומחים תפעוליים ב-20 מדינות.

"הרכישה הזו היא ניצחון גדול עבור העובדים שלנו", הוסיפה מנכ"לית C Space, ג‘סיקה דבליגר. "הארגונים שלנו חושבים קדימה ומציעים לעובדים הזדמנות לטפח את הצמיחה המקצועית שלהם באמצעות מוצרים ושירותים מורחבים שיש להם השפעה אמיתית על הלקוחות שלנו, בסביבה החוגגת את הגיוון ומכירה בתרומות החשובות של כל חבר צוות".

"במהלך השנה הקרובה, צוותים חוצי-חברות יעבדו יחד כדי לפתח תוכנית מתחשבת שתבטיח שהלקוחות והעובדים שלנו ירגישו את היתרונות מהארגון המשולב שלנו", אמר טים ווראג, מנכ"ל Hall & Partners. "אנחנו מאוזנים באופן מושלם כדי להציע משאבים עמוקים וטכנולוגיה מובילה תוך כדי שמירה על קשרי לקוחות אישיים. אנחנו להוטים להתחיל לעבוד לקראת העתיד שלנו".

דבליגר ו- ווראג ימשיכו להוביל את הארגונים שלהם כחלק מצוות ההנהגה הבכירה של Sauter. הלקוחות ימשיכו לעבוד עם אותם צוותים מנוסים, ואין תוכניות לטווח הקרוב לשנות את מיקומי החברה או למזג זהויות מותג.

"אנו נרגשים מאוד לחבר את היכולות המדהימות הללו תחת ניהול ממוקד אך גלובלי המוקדש למחקר ותובנות באיכות הגבוהה ביותר עבור הלקוחות שלנו. החברות יוצרות יחד שילוב פנטסטי של מומחיות עמוקה בקנה מידה גדול ויכולת צמיחה, תוך התמקדות במשימת ליבה משותפת אחת. ככזה, הארגון המשולב ימשיך ליצור בידול עבור לקוחותיו באמצעות תובנות ושותפות יוצאי דופן", אמר ג‘יי טי טרידוול, דירקטור ניהולי ב-STG, הספונסר הפיננסי של Escalent.

אודות Escalent

Escalent היא חברת אנליטיקת נתונים וייעוץ עטורת פרסים המתמחה בתעשיות העומדות בפני התחדשות והמרה עסקית. כזרזים של קידום במשך יותר מ-40 שנה, אנו מאיצים את הצמיחה על ידי יצירת זרימה חלקה בין נתונים עסקיים ראשוניים, משניים, בסינדיקציה ופנימיים, תוך מתן שירותי ייעוץ, מתובנות ועד ליישום. המטה של אסקלנט נמצא בליבוניה, מישיגן עם מיקומים ברחבי ארה"ב ובקנדה, סין, הודו, אירלנד, הפיליפינים, סינגפור, דרום אפריקה, איחוד האמירויות הערביות ובריטניה. בקרו בכתובת escalent.co  כדי לראות כיצד אנו עוזרים לעצב את המותגים שמעצבים מחדש את העולם.

אודות C Space

C Space היא סוכנות גלובלית לתובנות, אסטרטגיה וחדשנות של לקוחות שיוצרת בהתאם לדרכים בהם עסקים עובדים. שיתוף פעולה עם המותגים הידועים ביותר בעולם, לרבות Walmart, McDonald‘s, IKEA ועוד, מסייע ל-C Space לעזור ללקוחות לצמוח באמצעות הכוח של יחסי אנוש - וליצור יחד עם הלקוחות, במקום עבורם, כדי לחזק רלוונטיות, נאמנות עמוקה יותר ואת הערך של הלקוח לכל החיים. פתרונות השירות המלא של C Space מותאמים לצרכים עסקיים מוגדרים תוך התמקדות בקהילות מקוונות פרטיות, אירועי יצירה משותפת, סדנאות והפעלת סיפורים ותובנות עוצמתיות. מטה החברה נמצא בבוסטון, ויש לה משרדים בלונדון, ניו יורק, סן פרנסיסקו ומקסיקו סיטי.

אודות Hall & Partners

Hall & Partners הוא צוות של הוגי מחשבות לא שגרתיים שאובססיבי לגבי האופן שבו שיווק משפיע על היחסים בין אנשים, מותגים ותרבות. נולדנו בעולם המודעות, ואנחנו סוכנות תובנות הידועה בטוויה של יצירתיות עם מדע. אנו מזקקים נתונים דרך עדשה אסטרטגית כדי לחשוף ‘תובנות לא שכיחות‘ - אמיתות אנושיות המותאמות למותגים בודדים, לא נתוני תיבה שחורה שזמינים להמונים. אנו משתפים פעולה עם לקוחות כדי לעצב אסטרטגיית מותג ולמטב את ביצועי המותג והמערכות השיווקיות. הגישה עטורת הפרסים שלנו מעצימה תובנות בכל תחום עסקי, ומניעה קבלת החלטות שיווקיות ליצירת יתרון תחרותי שאין שני לו. המטה של Hall & Partners  נמצא בלונדון, ויש לה משרדים בניו יורק, לוס אנג‘לס ושיקגו. 

תמונות הנלוות להודעה לעיתונות זו זמינות בכתובות:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/a9fa10fe-a141-4ab5-9823-af7a6ccf35c3

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/fd85618f-f66f-4b47-957b-53e9fb689ffb

למידע נוסף:


Lisa Viselli, 734.779.6851

 

lisa.viselli@escalent.co

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire