סנטרו סמילרו מציע שתי תוכניות מאסטר ואפשרויות אינסופיות

 

סנטרו סמילרו מציע שתי תוכניות מאסטר ואפשרויות אינסופיות

 

יוסטון, טקסס, 13 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

אולי שמעתם את המוטו "אלו שמעזים ללמד לעולם לא יפסיקו ללמוד". העיקרון הזה מודגש בידי שני מחנכים באזור יוסטון, אשר באמצעות סנטרו סמילרו (Centro Semillero ) באוניברסיטת סנט תומאס-יוסטון (UST), שמו חותם על ייעודם כמורים וביצרו את אמונתם. יתרה מכך, הם מיישמים את ארבעת עמודי התווך של התוכנית האקדמית - חסד, משמעת, ידע וקהילה - בכל מה שהם עושים.

 

אנחל דה-חזוס גרסיה, סטודנט תואר שני

 

אחד מהם הוא אנחל דה חזוס גרסיה, יועץ מכללה במחוז ביתי הספר העצמאיים של יוסטון שנרשם לתוכנית המאסטר של כתבי הקודש של סנטרו סמילרו.

 

"כשחבריי אמרו לי שסנט תומס עומדת להשיק תוכנית לתואר שני בספרדית, הלכתי להכוונה והחלטתי לנסות", סיפר גרסיה. "כך הפכתי לחלק מהדור הראשון של סטודנטים לתיאולוגיה דוברי ספרדית, ואני מודה לאל על ההחלטה הזו".

 

גרסיה קיבל החלטה זו משום שהיא תמכה באופן מושלם במקצועו כמחנך וגם בתפקידו לאחר העבודה כמנהיג בשירות הנוער של הקהילה שלו, כשהוא משתתף בפגישות כמורה רוחני, מתכנן מקום מפלט ויוצר תוכניות גיבוש נוצריות.

אודות Centro Semillero

סנטרו סמילרו נוצרה ב-2019 כתוכנית לימודים לתארים מתקדמים בתיאולוגיה של מקרא ורעייה הרוחנית בבית הספר למדעי הרוח של UST. התוכנית מוצעת באופן מקוון ומתנהלת ב-100% בספרדית, והיא מציעה שני נתיבים לתואר שני: תואר שני בתיאולוגיה רוחנית ותואר שני בכתבי הקודש.

 

"סנטרו סמילרו", לפי המנהל שלה, האב דמפסי רוזלס אקוסטה, "שואבת השראה מספר משלי, פרק 2, פסוקים 2-3: "להקשיב לחכמה אוזנך; תטה לבך לתבונה. כי אם לבינה תקרא; לתבונה תתן קולך", כך אנו מטים ליבנו להבנתו וללימודו של אלוהים כדי לצמוח באהבתו. המרכז שלנו מציע את ההזדמנות להגשים מטרה זו של צמיחה אישית ומקצועית על ידי השגת תואר שני בלימודי רעייה רוחנית או מקרא ב-UST, ולעשות זאת באופן נוח מהבית עם התוכניות המקוונות ב-100% שלנו".

 

איריס לאי נאיאס, MAPT, 2021

 

עבור איריס לאי נאיאס , מורה לספרדית בכיתה ט‘ במחוז בתי הספר העצמאיים בפסדינה, ובוגרת התוכנית לתיאולוגיה רוחנית ב-2021, המושגים שלמדה פתחו דלת לדיאלוג עם עמיתים מדתות אחרות.

 

"התוכנית עזרה לי למצוא אסטרטגיות רעייה רוחנית לאינטראקציה עם עמיתיי, שאינם בהכרח קתולים. האסטרטגיות מאפשרות לי לנהל דיאלוג עם כל חברי לעבודה ולחיות חוויות של אמונה מבלי לאבד את המהות שלי", אמרה נאיאס.

 

והכי חשוב, התוכנית גרמה לה להבין שבאמצעות האינטראקציות שלה עם תלמידיה ועמיתיה, היא יכולה להוות עדות לנוכחות האל.

 

"כיום בבתי ספר הוציאו את אלוהים מהכיתה, אבל הודות לתוכנית הזו, אני מבינה שאלוהים מעולם לא היה בחוץ, וזה תלוי בי להציג אותו, באמצעות ערכים, צדק, אהבה, זהירות, תפילה ואמונה", מוסיפה נאיאס.

 

הודות לתואר השני שלה, נאיאס היא גם מנחה בקהילות הקטנות סולט ולייט של אבות ובני התנועה הדתית מרינול.

כיצד להירשם?

Centro Semillero פתחו הרשמה לתלמידים חדשים. למידע נוסף על Centro Semillero לחצו כאן.

קבצים מצורפים:

Angel de Jesus Garcia

Iris Lai Nayas, MAPT ‘21

למידע נוסף:

Sandra Soliz

University of St. Thomas - Houston

713-906-7912

solizs@stthom.edu

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire