סרנר חוגגת 25 שנים של שיתוף פעולה עם ספקי טיפול רפואי לשינוי הבריאות והטיפול במזרח התיכון

 

דובאי, איחוד האמירויות, 11 במאי 2015 (GLOBE NEWSWIRE) :

 

לפני עשרים וחמש שנים סרנר Cerner  התחילה את שיתוף הפעולה עם הלקוח הראשון שלה במזרח התיכון, בית החולים המתמחה ומרכז המחקר המלך פייסל (KFSH&RC) בממלכת ערב הסעודית. כיום סרנר גאה על היותה בשימוש ביותר ממאתיים אתרים של לקוחות בחמש מדינות במזרח התיכון.

 

סרנר, מובילה גלובלית בטכנולוגיות של מערכות מידע רפואיות, עובדת ביחד עם לקוחותינו ביישום פתרונות שעוזרים להפחית טעויות רפואיות, לשפר תוצאות ולהעלות את איכות הטיפול ביותר מ-18,000 אתרי רפואה ברחבי העולם.

 

כיום משתמשים בסרנר המזרח התיכון 48,000 משתמשים פעילים של Cerner Millennium(R), בכללם רופאים, אחיות ומטפלים אחרים שיכולים לגשת, לשלב ולשתף מידע בתיק רפואי אחד קל לשימוש באמצעות תוכן וזרימת עבודה ייחודיים שנובעים משנים של ניסיון באזור. במזרח התיכון יש כעת 10 מיליון אנשים שהמידע הרפואי שלהם מאוחסן בתיקים הרפואיים האלקטרוניים של סרנר.

 

"אנחנו מבינים שטיפול רפואי הוא אישי ומאמינים שההתפתחויות הטכנולוגיות יעזרו משמעותית לספקי הטיפול לנהל באופן פרואקטיבי את הבריאות של האוכלוסיות שלהם", אמר מייקל פומרנס, סגן נשיא ומנהל כללי, סרנר המזרח התיכון ואפריקה. "לכבוד הוא לנו לעבוד עם לקוחותינו ולעזור להם ביעד שלהם להבטיח למטופלים את אמות המידה הגבוהות ביותר בטיפול ולחבר אותם עוד יותר לקהילה הרפואית שלהם".

 

סרנר המזרח התיכון גאה בכך שהלקוחות שלה השיגו שלב 6 במאושפזים במודל אימוץ התיק הרפואי האלקטרוני (EMRAM) של HIMSS Analytics Middle East, שהוא אחד הציונים הגבוהים ביותר שמוענקים, על השימוש שלהם במערכות מידע קליני ואמצעי בטיחות מתקדמים כדי לשפר את חוויית הטיפול של המטופל. באמצעות מעקב אחרי ההתקדמות שלהם בסולם של 0 (הכי נמוך) עד 7 (הכי גבוה), בתי חולים יכולים לסקור את ההתקנה של יישומי מערכות מידע אצלם והשימוש בהם.

 

ב-2012 KFSH&RC היה המתקן הראשון במזרח התיכון שהשיג את ההכרה היוקרתית הזאת של שלב 6 במאושפזים. שלוש שנים אחר כך, KFSH&RC ציין הישג נוסף של HIMSS שלב 6 באמבולטורי. זה היה המתקן הראשון בכל המזרח התיכון, אירופה ואפריקה שזכה לתואר הזה.

 

בהתייחסו להישג הזה, ד"ר אוסמה אלסוואילם, מנהל מערכות המידע ב-KFSH&RC, אמר: "ההכרה הזאת היא תוצאה של מאמץ משותף של KFSH&RC וסרנר לפתח פתרונות פרקטיקה מיטבית לטיפול רפואי באזור, תוך התבססות על המשימה המשותפת שלנו להעניק טיפול רפואי באיכות הגבוהה ביותר ולהיות בחזית האימוץ של תיקים רפואיים אלקטרוניים".

 

כיום 83 אחוזים מכל האתרים שיש להם HIMSS 6 במאושפזים במזרח התיכון הם לקוחות של סרנר.

 

"התחלנו את העבודה המשותפת עם הלקוחות שלנו עם פתרון למעבדה בודדת, המשכנו למערכת רפואית אלקטרונית משולבת במלואה ואנחנו עובדים עכשיו על השלב הבא, שהוא ניהול בריאות של אוכלוסיות. אנחנו מודים ללקוחות שלנו, למשתמשים, לשותפים ולעובדים על המסירות והמאמצים הנחושים בתמיכה בפעילות שלנו להשפיע על מתן טיפול רפואי ועל הבריאות של הקהילות שלנו. לכבוד הוא לנו לחגוג את ההישגים שלהם בעשרים וחמש השנים האחרונות ומצפים לעשרים וחמש השנים הבאות ומעבר להן", אמר פומרנס.

 

סרנר המזרח התיכון ערכה ארוחת גאלה לכבוד יובל ה-25 ליותר ממאתיים עובדים ומשפחותיהם ב-7 במאי בדובאי ומתכוונת לחגוג עם לקוחות בקבוצת המשתמשים האזורית של המזרח התיכון, שתהיה בדובאי, איחוד האמירויות, ב-1-2 ביוני.

 

אודות סרנר

 

טכנולוגיות המידע הרפואי של סרנר מחברות אנשים, מידע ומערכות ביותר מ-18,000 אתרים ברחבי העולם. הפתרונות של סרנר, שידועים בחדשנות שלהם, עוזרים לקלינאים לקבל החלטות לגבי טיפולים, ומאפשרים לארגונים לנהל את הבריאות של אוכלוסיות. החברה מציעה גם מערכת קלינית ופיננסית משולבת שעוזרת לארגונים לנהל את ההכנסות, וגם מגוון רחב של שירותים לתמיכה בצרכים הקליניים, הפיננסיים והתפעוליים של הלקוחות. המשימה של סרנר היא לתרום לשיפור שיטתי של הספקת טיפול רפואי ושל בריאותן של קהילות. ב-2 בפברואר 2015 חברת סרנר רכשה כמעט את כל הנכסים של עסקי שירותי הרפואה של חברת סימנס ונטלה התחייבויות מסוימות שלהם. נסד"ק: CERN. למידע נוסף על סרנר, בקרו בקשה באתר www.cerner.com, תקראו את הבלוג שלנו בכתובת www.cerner.com/blog, התקשרו איתנו בטוויטר בכתובת www.twitter.com/cerner בפייסבוק בכתובת www.facebook.com/cerner.

 

סימני מסחר, סימני שירות וסמלילים מסוימים  הכלולים בהודעה זאת שייכים לחברת  סרנר ו/או חברות הבת שלה. כל הסימנים האחרים שאינם של סרנר הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

 

 

ליצירת קשר: אשת הקשר של סרנר המזרח התיכון: ויוויאן גנדי, (971) 43754894, vivian.gendy@cerner.com

 

איש קשר לקשרי משקיעים של סרנר: אלאן קליס, (816) 201-2445, akells@cerner.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE