מידע למשקיעי MCB: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Metropolitan Bank Holding Corp. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – MCB

 

מידע למשקיעי MCB: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Metropolitan Bank Holding Corp.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – MCB

 

ניו יורק, 14 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Metropolitan Bank Holding Corp.  (NYSE: MCB) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- MCBפרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של MCB ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת MCB, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=14239, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר: ב-30 במרץ 2023 פרסם Vidar Research  ("וידאר") דו"ח קצר שכותרתו "הבנק המסחרי Metropolitan  הוא שק מעורב של בעיות". הדו"ח של וידאר ציין כי הבנק המסחרי Metropolitan  "הוא המנפיק המועדף על כרטיסי חיוב נטענים של חברות קריפטו", טען כי הבנק המסחרי Metropolitan  "מדמם פיקדונות", תהה אם הבנק אכן מתרחק ממטבעות קריפטוגרפיים (כפי שהודיע), ותיאר את המאזן שלו כ"מזעזע בהשוואה לבנק החתימה הכושל". דו"ח וידאר הגיע למסקנה כי הבנק המסחרי Metropolitan  "הוא בנק כושל וכי הוא יחלוק את גורלם" של בנק Signature  ובנק Silicon Valley.

 

במידע זה, מחיר המניה של MCB ירד ב-9.66 דולר למניה, או 27.58%, ונסגר במחיר של 25.36 דולר למניה ב-30 במרץ, 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire