Sweegen משיקה את Sweetensify™ Flavors, טכנולוגיית חלבון ברזאין מתוק

 

Sweegen משיקה את Sweetensify™ Flavors, טכנולוגיית חלבון ברזאין מתוק

 

ראנצ‘ו סנטה מרגריטה, קליפורניה, 17 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

חדשנית המתיקות והטעמים העולמית, Sweegen,  הכריזה על השקת Sweetensify™ Flavors, כלי הטעמים החדש ביותר שלה עבור יצרניות מזון ומשקאות, כדי שיוכלו לייצר מוצרים טובים יותר לכולם. עם העוצמה של טכנולוגיית החלבון המתוק החדשה של Sweegen הכוללת ברזאין, טאומטין II וחלבונים ייחודיים אחרים, Sweetensify Flavors משפרת ומווסתת את הטעם המתוק, יוצרת חוויה דמוית סוכר, ובעצם דוחפת את גבולות חדשנות המוצרים הבריאים יותר.

"Sweetensify Flavors תשנה את אופן המחשבה של מפתחי מוצרים על הפחתה או הוצאה של סוכר ממשקאות ומזונות", אמר קייסי מקורמיק, סגן נשיא לחדשנות עולמית ב- Sweegen. "הביטוי של הטעמים ש-Sweetensify Flavors מאפשרת מייעל את החוויה החושית ומאפשר טעם שיותר דומה סוכר. היא טובה באופן משמעותי מכל טכנולוגיה קודמת. אנחנו מכוונים לקולטני טעם ברמת ביוכימיה שאחרים פשוט לא יכולים להגיע אליה".

Sweetensify Flavors של Sweegen מציגה לראשונה את הברזאין, החלבון המתוק המבוקש של החברה, כמו גם טאומטין II. בזמן ההכרזה על Sweetensify, הטאומטין II של Sweegen קיבל את הסטטוס GRAS של איגוד יצרניות תמציות הטעם (FEMA).

"החזון הרגולטורי שלנו הוא לפתוח שווקים גלובליים ולאפשר גישה של המותגים למרכיבים ייחודיים שיתמכו ביצירתיות המזון והמשקאות שלהם תוך שמירה על בריאות ואיכות חיים", אמר חאדי עומרני, מנהל בכיר לעניינים טכניים ורגולטוריים ב-Sweegen.

לחלבונים מתוקים כמו ברזאין יש זיקה לקולטני טעם שונים על הלשון, במיוחד לקולטן המכונה T1R3, הקשור לתפיסת האוממי וגם לתפיסת המתיקות. בעזרת תכונה ייחודית זו, Sweetensify Flavors תאפשר למפתחי מוצרים להפחית את כמות הסוכר בו הם משתמשים במוצרים תוך שמירה על איכות הטעמים ואפיון המתיקות.

טאומטין II שייך למשפחה של חלבונים בעלי טעם מתוק הנקראת טאומטינים. טאומטין II הוא גרסה של חלבון הטאומטין המקורי עם מבנה ופרופיל מתיקות דומים. הטאומטינים ידועים במתיקותם העזה, החזקה פי כמה מסוכרוז (סוכר שולחני). גם הברזאין מתוק פי כמה וכמה מסוכר, מה שהופך אותו לכלי חסכוני עבור מותגים בקנה מידה גדול. טאומטין II נחשב בטוח לצריכה בידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).

כל האוסף של Sweetensify Flavors מציע מגוון רחב של יתרונות על פני יישומים מתוקים ומלוחים, כולל הגברת גווני הטעם, חסימת מרירות, הפחתת עפיצות ושיהוי המתיקות, ביטול טעמי לוואי לא רצויים, הפחתת השימוש בסוכר וחסימת צריבה מאלכוהול.

"צוותי פיתוח המוצרים שלנו מוצאים סינרגיה מדהימה בין Sweetensify Flavors ומערכות הסטיביה החדישות של Sweegen", אמר מקורמיק. "בסופו של דבר, הפתרונות שלנו מאתגרים את הטעם והעלות של ממתיקים מלאכותיים הקיימים כיום בשוק. הלקוחות שלנו מתרגשים מהשימושיות הצולבת של אוסף הטעמים המאפשרת את יציבות ה-pH והחום הנהדרת שאנו רואים עבור טעמים אלו יחד עם מסיסות גבוהה".

טעמי Sweetensify של Sweegen זמינים לשימוש במדינות המאפשרות טעמים שאושרו על ידי פרוטוקול FEMA GRAS. החברה מתכננת להרחיב את זמינותה הגלובלית במהירות.

כדי להגדיל את הבראזאין והתאומאטין II באופן בר-קיימא, Sweegen  משתמשת בתהליך תסיסה מדויק קנייני, טכנולוגיה המייצרת מרכיבים נקיים וברי קיימא. זה מאפשר ייצור מסחרי חסכוני של רכיבים מבוקשים מאוד בפתרונות הפחתת סוכר גלובליים. השותפה האסטרטגית והחדשנות של Sweegen, Conagen, פיתחה את Brazzein ו-thaumatins I ו-II עם פלטפורמות ייצור החלבונים והפפטידים הקנייניות שלה והכריזה על פיתוח החלבונים הממתיקים ב-2021.

"אנחנו החברה היחידה שהצליחה להרחיב את השימוש בברזאין", אמר לוקה ג‘יאנון, סגן נשיא בכיר למכירות גלובליות ב-Sweegen. "ההשקה של Sweetensify Flavors היא דוגמה נוספת לאופן שבו Sweegen מביאה לשוק את הפלטפורמות והכלים הטובים ביותר של המרכיבים בתעשייה כדי לאפשר הפחתת סוכר לטובת בריאות ואיכות חיים. זו המשימה וההבטחה שלנו ללקוחותינו".

בתוך שנה אחת מרגע שהכריזה Sweegen על יכולתה למסחור הברזאין, היא זכתה להתעניינות רבה בפתרונות הקנייניים שלה המבוססים על חלבון מתוק. היא שיתפה פעולה עם כמה חברות מזון ומשקאות גדולות כדי לנסח מחדש תחושתיות וכדי לפתח מוצרים חדשים.

"אנו מצפים לתוצאות התחושתיות ולמשוב מהלקוחות שלנו בציפייה להצטרפות של ברזאין לסטטוס ה-FEMA GRAS של טאומטין II," אמר ג‘אנונה. "Sweegen מפלסת דרך לבריאות טובה יותר במזון ומשקאות עם מרכיבים מדהימים. אנו משמרים את היכולת של Sweegen להמשיך לשכלל את הפתרונות הייחודיים הללו עם פטנטים שהונפקו או מחכים לאישור ברחבי העולם". 

אודות Sweegen

SweeGen מספקת פתרונות של טעם מתוק ליצרני מזון ומשקאות ברחבי העולם.

יש לנו משימה להפחית את הסוכר והממתיקים המלאכותיים בתזונה הגלובלית שלנו. בשיתוף פעולה עם הלקוחות, אנו יוצרים מוצרים טעימים עם אפס סוכר שהצרכנים אוהבים. עם ממתיקי הסטיביה מהדור הבא הטובים ביותר בתיק שלנו כגון Bestevia® Rebs B, D, E, I, M, N ו- brazzein, יחד עם הידע המעמיק שלנו במשני טעם וחומרי מרקם, SweeGen מספקת פתרונות מובילים בענף שהלקוחות רוצים והצרכנים מעדיפים. ובכן, אל העתיד.

הצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו כוללת "הצהרות צופות פני עתיד" כמשמעותן בהוראות "נמל מבטחים" של חוק הרפורמה בליטיגציה פרטית בניירות ערך משנת 1996. התוצאות בפועל של Sweegen עשויות להיות שונות מההערכות, ההנחות וחומר המחשה אחר הכלול כאן, וכתוצאה מכך, הקורא לא צריך להסתמך על הצהרות צופות פני עתיד אלה כתחזיות לאירועים עתידיים. הצהרות צופות פני עתיד אלה כוללות, ללא הגבלה, מידע הממחיש לגבי פוטנציאל השוק של Sweegen מלמטה למעלה, שיעור הפגיעה המשוער וההכנסות הנובעות מכך בהתבסס על תשומות מודל אלה. הצהרות צופות פני עתיד אלה כרוכות בסיכונים משמעותיים ובחוסר ודאות שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות.

נתוני תעשייה, שוק ונתונים אחרים

בהודעה לעיתונות זו, אנו מסתמכים ומתייחסים למידע וסטטיסטיקות לגבי משתתפי השוק במגזרים שבהם Sweegen מתחרה ונתונים אחרים. השגנו מידע וסטטיסטיקות אלה מההערכות הפנימיות שלנו וממקורות צד שלישי, כולל דוחות של חברות מחקר שוק והגשות של חברות. איננו מתייחסים במפורש למקורות אלה. כל המידע הזה כרוך במספר הנחות ומגבלות, ומקורותיו של מידע זה אינם יכולים להבטיח את דיוקו או שלמותו של מידע זה. התעשייה בה פועלת Sweegen כפופה לרמה גבוהה של אי ודאות וסיכון בשל מגוון גורמים חשובים, שכל אחד מהם עלול לגרום לתוצאות להיות שונות באופן מהותי מאלו המתבטאות באומדנים שנעשו על ידי Sweegen או צדדים שלישיים.

הערת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

הודעה זו לעיתונות מכילה הצהרות צופות פני עתיד, הכוללות, בין היתר, הצהרות לגבי הסיכויים העתידיים של ממתיק עלי סטיביה של Reb M, brazzein ו- thaumatin. הצהרות אלה מבוססות על הציפיות הנוכחיות אך כפופות לסיכונים ואי ודאות מסוימים, שרבים מהם קשים לחיזוי ואינם בשליטתה של Sweegen.

סיכונים ואי ודאויות רלוונטיים עלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מאלה המובעות או משתמעות מההצהרות הצופות פני עתיד, ולכן יש לשקול אותן בזהירות. Sweegen אינה מתחייבת לעדכן הצהרות צופות פני עתיד כתוצאה ממידע חדש או אירועים או התפתחויות עתידיות.

קבצים מצורפים:

ליצירת קשר:

 

Ana Arakelian, Head of Public Relations and Communications

Sweegen

+1.949.709.0583

ana.arakelian@sweegen.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769