רוזן, יועץ למשקיעים הבכיר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- LivePerson, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – LPSN

 

רוזן, יועץ למשקיעים הבכיר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- LivePerson, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – LPSN

 

 

ניו יורק, 19 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של LivePerson, Inc.  (נאסד"ק: SRPT) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- LivePerson פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של LivePerson ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת LivePerson, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=13260, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר: ב-15 במרץ 2023, לאחר סגירת השוק, הוציאה LivePerson  הודעה לעיתונות בה הודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי של 2022, שכללו הפסד נקי וירידה בהכנסות. LivePerson גם חשפה כי חברת הבת שלה, WildHealth, קיבלה הודעה כי Medicare  משעה את ההחזר עבור שירותים שניתנו במסגרת תוכנית ההדגמה של Medicare  ("התוכנית") שבמסגרתה שירותים מסוימים שאינם בליבת הליבה יסופקו ויוחזרו על ידי Medicare. בהתאם לכך, LivePerson  ציינה כי לאור "חוסר הוודאות המובנה באשר לעיתוי ולסכום ההחזר הנוסף בגין שירותים שניתנו במסגרת התוכנית, החברה בחרה לקחת עתודה להכנסות הקשורות לשירותים שסופקו במסגרת התוכנית ברבעון הרביעי של 2022 שטרם נגבה עבורם תשלום".

 

במידע זה, מחיר המניה של LivePerson ירד ב-5.64 דולר, או 57%, ונסגר במחיר של 4.13 דולר למניה ב-16 במרץ 2023, ופגע במשקיעים.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire