רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים בתאגיד פוקס לפנות לחקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – FOX, FOXA

 

רוזן, משרד עורכי דין מוביל,  מעודד את המשקיעים בתאגיד פוקס לפנות לחקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – FOX, FOXA

 

ניו יורק, 19 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Fox Corporation  תאגיד פוקס (נאסד"ק: FOX, FOXA) הנובעות מטענות כי ייתכן ש-FOX פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים. המעמד הפוטנציאלי כולל את אלה שרכשו אופציות FOX call  ו/או מכרו אופציות put.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של FOX ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד FOX, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=13327  , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? בעקבות הבחירות לנשיאות ארה"ב ב-2020, דומיניון מערכות הצבעה תבעה את FOX בגין לשון הרע. בתביעה של דומיניון נטען כי FOX השמיצה את עסקיה של דומיניון בכך שתמכה, חזרה או שידרה סדרה של "שקרים שקריים אך הרסניים באופן ודאי לגבי דומיניון". דומיניון טוענת כי הצהרות שונות שנאמרו ב- FOX News, כולל העובדה שדומיניון ביצעה הונאת בחירות על ידי זיוף בחירות 2020, שהתוכנה והאלגוריתמים של דומיניון ביצעו מניפולציות בספירת הקולות בבחירות 2020, שדומיניון הוקמה לצורך זיוף בחירות, ושדומיניון שילמה החזרים לפקידי ממשלה שהשתמשו במכונות שלה, היו משמיצים ושקריים. דומיניון דורשת פיצויים בסך יותר מ-1.6 מיליארד דולר, כמו גם פיצויים עונשיים נוספים.

 

החל מפברואר 2023, התגלו פרטים ספציפיים על דיונים פנימיים ב-FOX בעקבות בחירות 2020, וחשפו כי ההנהלה הבכירה של FOX הבינו שהטענות לפיהן דומיניון זייפו את בחירות 2020 הן שקריות. כתוצאה מכך, FOX עומדת בפני אחריות משפטית פוטנציאלית משמעותית.

 

כתוצאה מגילויים מתמשכים על החשיפה המשפטית של FOX בתביעה של דומיניון, מניית Class A  של FOX ירדה ממחיר סגירה של 37.03 דולר ב-17 בפברואר 2023 למחיר סגירה של 32.52 דולר ב-15 במרץ 2023, ירידה של 12%. מניית Class B  של FOX ירדה ממחיר סגירה של 34.22 דולר ב-17 בפברואר 2023 למחיר סגירה של 29.83 דולר ב-15 במרץ 2023, ירידה של 12%.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire