Certn בדיקות רקע מקבלת חיזוק של 30 מיליון דולר ארה"ב עם תמיכה מ-Export Development Canada

 

Certn בדיקות רקע מקבלת חיזוק של 30 מיליון דולר ארה"ב עם תמיכה מ-Export Development Canada

 

תאגיד כתר קנדי משקיע בהתרחבות הגלובלית של חברת ההזנק

 

 

ויקטוריה, קולומביה הבריטית, 20 באפריל 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

היום הודיעה Certn, חברה מובילה בתחום בדיקות רקע מקוונות ואימות זהות, שהשיגה מימון נוסף בסדרה B בסך של 30 מיליון דולר ארה"ב, מתוכם יותר מ-29.5 מיליון דולר יגיעו מ-Export Development Canada (EDC). נכון להיום, Certn גייסה יותר מ-114 מיליון דולר ארה"ב בהון סיכון מתוכם 80 מיליון דולר באמצעות הסיבוב האחרון של סדרה B. מימון נוסף זה מסייע ל-Certn, שרכשה את Credence Background Screening הבריטית לפני שנה, להרחיב את טכנולוגית בדיקות הרקע המהפכנית שלה לשווקי EMEA.

 

הסיבוב הנוסף מגיע לאחר תקופה של גידול שיא בהכנסות בסדר גודל של כ-14533% משנת 2018 לשנת 2022 - שהפך את Certn לחברה הקנדית השנייה במהירות הגידול שלה לפי Deloitte Canada’s Technology Fast 50™ program.

 

EDC, סוכנות האשראי לייצוא של קנדה, מסייעת לחברות קנדיות משך עשורים להיכנס בביטחון לשווקים חדשים, להפחית סיכון פיננסי ולהגדיל את עסקיהם. EDC מצטרפת למשקיעים אחרים בסדרה B, לרבות B Capital, שותף אסטרטגי של Boston Consulting Group, Bank of Montreal, Gaingels, Covalent Ventures, Tribe, Inovia Capital, Telstra Ventures, Scribble, וכן של Moxxie Ventures.

 

מייקל וויטינגטון, מנכ"ל Credence, עסקי אזור EMEA של Certn, אמר: "אנחנו אסירי תודה על תמיכת EDC וששים להרחיב את הצעת המוצר שלנו לאזורים חדשים כגון המזרח התיכון."

 

דאג ביויס, מנהל מכירות ומנהל מסחרי, EMEA מוסיף, "אנו מוכנים לפתור בעיות חדשות ומימון זה מסייע לנו להעצים לקוחות חדשים, כמו אלה בתחום שירותי הבריאות, כלכלת החלטורה, שירותים פיננסיים ותעשיית הנסיעות, כדי להגיע ליותר הזדמנויות באמצעות בדיקות רקע רציפות ואימות זיהוי מיידי."

 

גיארמו פררה, סגן נשיא בכיר לשוק הביניים של EDC, אמר: "מערכת היחסים האסטרטגית הזו עם Certn גורמת לנו אושר רב. האופן שבו החברה שינתה את בדיקות הרקע באופן יסודי באמצעות הפלטפורמה המקוונת שלה, ובאמצעות תהליכים מהירים התומכים בטלפונים ניידים מהווה הזדמנות נפלאה בשוק הגלובלי." פררה הוסיף, "הגישה החדשנית שלהם לפתרון בעיות אצל הלקוחות, בשילוב עם פוטנציאל הצמיחה הגבוה שלהם בשווקים הבינלאומיים הן הסיבות מדוע EDC מספקת התחייבות חשובה זו להניע ולקיים את הגידול המרשים של Certn."

 

התרחבות זו מגיעה לאחר הרכישה של InterCheck באוסטרליה על ידי Certn, ושל Credence בממלכה המאוחדת, והשותפויות עם חברות בממלכה המאוחדת כגון DabApps וכן Screenloop. Certn מספקת בדיקות רקע בינלאומיות ומקומיות ואימות זהות למעסיקים ולצורך ציות לרגולציה נגד הלבנת הון (AMD).

 

התמיכה בחברות בגודל בינוני נכללת בסדר העדיפויות התאגידי של EDC. EDC מחויבת לבניית מערכות יחסים אסטרטגיות עם חברות בגודל בינוני עם צמיחה גבוהה כמו Certn, הממוקמות אסטרטגית לגידול מואץ בייצוא. בשנת 2022, EDC תמכה ביותר מ-3,600 חברות קנדיות בגודל בינוני והאיצה את הצמיחה הבינלאומית שלהן כדי להגדיל את התחרותיות שלהן.

 

אודות Certn


Certn מציעה חוויות טובות ומהירות יותר לכולם. החברה חוללה מהפכה בתחום בדיקות הרקע עם פלטפורמה מקוונת קלה לשימוש, שירות לקוחות 24/7, ותוצאות מהירות מבסיסי נתונים גלובליים תוך ציות לדרישות. למה לחכות? יותר מ-10,000 לקוחות סומכים עליה, כיוון ש-Certn עוזרת לעסקים שלהם לגייס עובדים מהר יותר ולנהל סיכונים, כל זאת עם חווית משתמש המסייעת להם להתבלט. למידע נוסף גשו לכתובת certn.co.

 

אודות Export Development Canada


Export Development Canada (EDC) היא תאגיד כתר פיננסי המוקדש לסייע לעסקים קנדיים להשפיע בבית ובחו"ל. ל-EDC מוצרים פיננסיים וידע הדרושים לחברות קנדיות הצריכות לחדור בביטחון לשווקים חדשים, להפחית סיכון פיננסי ולהגדיל את העסק במעבר מהשוק המקומי לשוק הגלובלי. ביחד, EDC והחברות הקנדיות בונים כלכלה משגשגת, חזקה ובת קיימא עבור כל הקנדים.

 

למידע נוסף:

 

לפניות מהמדיה:
גייב וולנוסי
Certn
media@certn.co

מדיה
Export Development Canada
1-888-222-4065
media@edc.ca

 

מקור: Certn

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire