מידע למשקיעים ב- HBNC: רוזן, היועץ הגלובלי המדורג במקום הראשון, מעודד את המשקיעים ב- Horizon Bancorp, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה יי

 

מידע למשקיעים ב- HBNC: רוזן, היועץ הגלובלי המדורג במקום הראשון, מעודד את המשקיעים ב- Horizon Bancorp, Inc.  להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – HBNC

 

 

ניו יורק, 28 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיעה על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של Horizon Bancorp, Inc.  (נאסד"ק: HBNC) בין התאריכים 9 במרץ 2022 עד 10 במרץ 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 20 ביוני 2023.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Horizon  במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Horizon, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12953, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 20 ביוני 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות, וכן נמנעו מלגלות עובדות שליליות מהותיות אודות עסקי החברה, פעילותה וסיכוייה. באופן ספציפי, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) לחברה היו בקרות חשבונאיות פנימיות לקויות הנוגעות לסיווגם של יתרות הלוואות וניירות ערך מסוימים; (2) כתוצאה מהליקויים האמורים, במהלך שנת 2022 פרסמה החברה דו"חות כספיים רבעוניים הכוללים טעויות שיחייבו עדכון בהמשך; (3) ניסוח מחדש של הדו"חות הכספיים כאמור יפגע ביכולתה של החברה להגיש במועד את הדו"ח השנתי לשנת 2022; ו-(4) כתוצאה מכך, הצהרותיה הפומביות של החברה היו כוזבות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Horizon, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12953 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com *** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire