התראת הפסדים: רוזן, היועץ המשפטי הגלובלי המדורג ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – FOUR

 

התראת הפסדים: רוזן, היועץ המשפטי הגלובלי המדורג ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – FOUR

 

ניו יורק, 29 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות פוטנציאליות בניירות ערך בשם בעלי המניות של Shift4 Payments, Inc.  (NYSE: FOUR) הנובעות מהטענות כי Shift4 עשויה לפרסם מידע עסקי מטעה מהותית לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Shift4 ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Shift4, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=15240, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר: ב-19 באפריל 2023 פרסמה אנליסטית השוק Blue Orca Capital  דו"ח בו נכתב, בין היתר, כי "Shift4 ביצעה שורה של תמרונים חשבונאיים מפוקפקים והיפר-אגרסיביים ביותר שנועדו לכאורה לשמור על המניה מעל המים, החל ממניפולציות תזרימיות ועד רכישות בלתי מוסברות של מפיצים שאפשרו לה להוון רכיב מרכזי ב-COGS". יתר על כן, הדו"ח טוען כי "מנכ"ל Shift4 החל לעסוק בקידום מניות אגרסיבי ביותר, והצהיר כי FOUR היא ‘זולה מדי‘ וכי הוא שוקל ‘בהחלט‘ להפוך את החברה לפרטית", אולם הדו"ח טוען כי במקביל "מנכ"ל Shift4 גם טען שהוא ‘קונה‘ כאשר הוא היה, למעשה, מוכר נטו של מעל מיליון מניות בשנת 2022, ושבועות ספורים לפני מימוש מתוכנן של עד 2 מיליון מניות לצד סגירת החוזה שלו [תשלום מראש משתנה קדימה (VPF)]".

 

במידע זה, מחיר המניה של Shift4 ירד ב-5.95 דולר, או 8%, ונסגר במחיר של 62.59 דולר למניה ב-19 באפריל 2023, במחזור מסחר כבד במיוחד.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire