התראת תאריך יעד LUMN : רוזן, רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Lumen Technologies, Inc. f/k/a CenturyLink, Inc. שצברו עודף הפסדים, להב

 

 

התראת תאריך יעד LUMN : רוזן, רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Lumen Technologies, Inc. f/k/a CenturyLink, Inc.  שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 2 במאי בתביעה ייצוגית בניירות ערך – LUMN, CTL

 

 

ניו יורק, 29 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את המניות הרגילות של Lumen Technologies, Inc. f/k/a CenturyLink, Inc. (NYSE: LUMN, CTL) בין 14 בספטמבר 2020 ל-7 בפברואר 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 2 במאי 2023 להשתתפות בתביעה ייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם מניות רגילות של  Lumen במהלך התקופה הייצוגית, יתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Lumen, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12736, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 2 במאי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) רוחות נגדיות שונות פגעו ביכולתה של החברה להשקיע ולהגדיל את מותג הסיבים הקוונטיים שלה; (2) עסקי הסיבים הקוונטיים של החברה לא התקדמו כפי שהוצג לציבור המשקיעים; (3) הנהלת החברה ביצעה הערכה מחודשת של סדרי העדיפויות האסטרטגיים שלה ועצרה את התוכניות להרחבה מהירה של המותג Quantum Fiber; (4); כתוצאה מהחלטת החברה לעכב את ההתרחבות לסיבים קוונטיים, התוצאות והמדדים של החברה הושפעו לרעה והרחבת הסיבים הקוונטיים לא תתרחש עד סוף 2023 לכל המוקדם; (5) כתוצאה מכך, הצהרות הנתבעים היו כוזבות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Lumen, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12736 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire