רוזן, יועץ לאומי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Amgen Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 12 במאי בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AMGN

 

רוזן, יועץ לאומי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Amgen Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 12 במאי בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AMGN

 

ניו יורק, 29 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Amgen Inc.  (נאסד"ק: AMGN) בין התאריכים 29 ביולי 2020 עד 27 באפריל 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 12 במאי 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשת ניירות ערך של Amgen  במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Amgen  , או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=13114 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 12 במאי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה המדוברת הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילו כי: (1) ממשלת ארה"ב טענה כי Amgen  חייבת יותר מ-3 מיליארד דולר במיסים אחוריים עבור שנות המס 2010, 2011 ו-2012; (2) ממשלת ארה"ב טענה כי Amgen  חייבת יותר מ-5 מיליארד דולר במיסים עבור שנות המס 2013, 2014 ו-2015; (3) סביר להניח שממשלת ארה"ב תטען כי Amgen  חייבת לממשלת ארה"ב באופן מהותי יותר ממה שהמשקיעים הובילו להאמין במשך שנות המס הבאות, שבהן השתמשה החברה באותו יחס הקצאת רווחים בין פעילותה בארה"ב לפורטו ריקו; (4) Amgen  לא נקטה בצבירה מספקת כדי להתחשב ביתרת חבות המס שלה; (5) Amgen  לא עמדה ב- ASC 450 ובכללים ותקנות אחרים בנוגע להכנת ההגשות התקופתיות שלה ל-SEC; ו-(6) סירובה של Amgen   לשלם מיסים שממשלת ארה"ב תבעה חשפה את החברה לסיכון משמעותי של קנסות כספיים חמורים שהוטלו על ידי ה-IRS. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Amgen, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=13114 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire