Diamcor תתחיל בדגימה בכמות גדולה באזורים גדולים יותר בנכסי Krone-Endora שלה בפרויקט מכרה היהלומים Venetia

 

Diamcor תתחיל בדגימה בכמות גדולה באזורים גדולים יותר בנכסי Krone-Endora שלה בפרויקט מכרה היהלומים Venetia

קלונה, קולומביה הבריטית, קנדה, 5 במאי 2023, (ACCESSWIRE) :

Diamcor Mining Inc, (TSXV.DMI), (OTCQB:DMIFF), (FRA:DC3A), ("Diamcor" או "החברה"), חברת כריית יהלומים קנדית עם היסטוריה מוכחת בכרייה, חיפוש ומכירה של יהלומי גלם, הודיעה כי היא תמשיך בתוכנית קידוח ודגימה נרחבת בתפזורת בחלקים הגדולים יותר בנכסי Krone-Endora שלה בפרויקט מכרה היהלומים Venetia ("הפרויקט").

המטרה של מאמצים אלו היא המשך הזיהוי והאיתור של חומר נוסף אשר ידוע כי הוסט ונשחק ממכרה היהלומים הסמוך Venetia של De Beers. התשתית המבוססת של Diamcor, שני מפעלי עיבוד גדולים, ציוד כבד וכריית המבחן הנרחבת בקנה מידה גדול שהושלמו עד כה בשטח הראשוני של 6.57 ק"מ מרובע ​​מתוך סך 58.88 ק"מ מרובע ​​של הפרויקט, אפשרו ל-Diamcor לשכלל גישות ייחודיות לכרייה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וטכניקות להפקת יהלומים מהפרויקט באופן בטוח, יעיל ואחראי לסביבה. ההקמה המוקדמת של אמצעים אלה תאפשר ל-Diamcor לקדם כעת את מאמצי הקידוח והדגימה הנוספים באופן חסכוני ויעיל ביותר.

"המאמץ הניכר שהושקע עד כה מאפשר לנו להמשיך בקידוח ובדגימה בתפזורת באזורים גדולים יותר של הפרויקט", אמר מר דין טיילור, מנכ"ל Diamcor. "הידע שנצבר מכריות המבחן המוקדמות יותר ומכירת יהלומי גלם, יחד עם מודלים עדכניים וקלט ראשוני מצד כמה מהמומחים הגיאולוגיים המוערכים ביותר בתעשייה, כולם מצביעים על הפוטנציאל לזהות חומר נוסף משמעותי מההמרה המוכרת ומהשחיקה של Venetia".

מאמצי כריית המבחן הראשוניים שבוצעו עד כה סיפקו לחברה הבנה טובה יותר של ההמרה והשחיקה של 1,000 מטרים אנכיים משוערים של חומר ממקבצי קימברליט של מכרה היהלומים Venetia של De Beers שידוע כי נעו לכיוון של נכסי Krone ו-Endora של Diamcor. שני הנכסים ממוקמים לצד המכרה Venetia של De Beers, המוכר כאחד ממכרות היהלומים המציעים את התפוקה המובילה בעולם. תרגילי כריית הניסוי צפויים להימשך בחלקים מהשטח הראשוני יחד עם תרגילי קידוח נוספים ודגימה בתפזורת, כאשר שני הפריטים משמשים לקידום נוסף של תוכניות העבודה המומלצות מהפרויקט הראשוני NI 43-101.

פרטים נוספים על הגורמים המעורבים בניהול ובפיקוח העצמאי על ניסיונות הקידוח והדיגום באזור יפורטו בהודעה נפרדת שתפרסם החברה בימים הקרובים.

אודות Diamcor Mining Inc.

Diamcor Mining Inc היא חברת כריית יהלומים קנדית הנסחרת בדיווח מלא עם היסטוריה מבוססת היטב בכרייה, חיפושים ומכירה של יהלומי גלם. החברה רשומה בבורסה של טורונטו (V.DMI), ונסחרת מעבר לדלפק באמצעות QB International (DMIFF). ההתמקדות העיקרית של החברה היא בפיתוח פרויקט Krone-Endora של ב-Venetia, הממוקם בשיתוף ובסמוך ישירות למכרה היהלומים Venetia של De Beers בדרום אפריקה. מכרה היהלומים Venetia מוכר כאחד ממכרות היהלומים המובילים מבחינת תפוקה בעולם, והמרבצים ב-Krone-Endora זוהו כתוצאה מתזוזה ושחיקה של כ-1,000 מטרים אנכיים של חומר מהשטחים הגבוהים יותר של Venetia לאזורים התחתונים שמסביב, בכיוון של Krone-Endora. החברה מתמקדת ברכישה ופיתוח של פרויקטים בינוניים עם יכולות ייצור ופוטנציאל צמיחה לטווח הקרוב ומשתמשת בגישות ייחודיות לכרייה הכוללות שימוש בטכנולוגיה וטכניקות מתקדמות לכריית יהלומים בצורה בטוחה, יעילה ואחראית לסביבה. לחברה מחויבות חזקה לאחריות חברתית, לרבות תמיכה בקהילות מקומיות והגנה על הסביבה.

אודות Tiffany & Co. Alliance

החברה הקימה ברית אסטרטגית ארוכת טווח וזכות סירוב ראשונה עם טיפאני ושות‘ קנדה, חברת בת של Tiffany & Co המפורסמת מניו יורק, לרכוש עד 100% מהייצור העתידי של יהלומי גלם מפרויקט Krone-Endora  מ- Venetiaבמחירי שוק. יחד עם זכות סירוב ראשונה זו, טיפאני קנדה גם סיפקה לחברה מימון במאמץ לקדם את הפרויקט במהירות האפשרית. טיפאני נמצאת כיום בבעלות Moet Hennessy Louis Vuitton SE  (LVMH), חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בפריז (Euronext) תחת הסימול LVMH וב-OTC תחת הסימול LVMHF. למידע נוסף על טיפאני, אנא בקרו באתר האינטרנט שלהם בכתובת www.tiffany.com.

אודות Krone-Endora at Venetia

בפברואר 2011 רכשה Diamcor  את Krone-Endora  מפרוייקט Venetia מ- De Beers Consolidated Mines Limited, המורכב מזכויות החיפוש על החוות Krone 104  ו- Endora 66, המייצגות שטח משולב של כ-5,888 האקרים הסמוכים ישירות לספינת הדגל של דה בירס מכרה היהלומים Venetia בדרום אפריקה. ב-11 בספטמבר 2014 הודיעה החברה כי המחלקה למשאבים מינרליים בדרום אפריקה העניקה זכות כרייה לפרויקט Krone-Endora at Venetia  המקיף 657.71 האקרים מתוך השטח הכולל של הפרויקט העומד על 5,888 האקרים. כמו כן הגישה החברה בקשה לזכות כרייה על שאר שטחי הפרויקט. הפיקדונות המתרחשים על המאפיינים של Krone ו- Endora זוהו כמרבץ בסיסי "סחף" בדרגה גבוהה יותר, המכוסה על ידי מרבץ "Eluvial" עליון בדרגה נמוכה יותר. המרבצים מוצעים להיות תוצאה של הסטה ישירה (ביחס למרבץ "סחף") ושחיקה (ביחס למרבץ "סחף") של חומר מהשטחים הגבוהים יותר של אזורי ונציה קימברליט הסמוכים. המרבצים בקרונה-אנדורה מתרחשים בעומק כולל מרבי של כ-15.0 מטרים מפני השטח ועד לסלע, מה שמאפשר לבצע פעולת כרייה בעלות נמוכה מאוד עם פוטנציאל להפקת יהלומים בטווח הקרוב ממקור ידוע באיכות גבוהה. Krone-Endora נהנית גם מפיתוח משמעותי של תשתיות ושירותים שכבר קיימים בשל מיקומה בצמוד ישירות למכרה ונציה, המוכר באופן נרחב כאחד ממכרות היהלומים המובילים בעולם.

הצהרות אדם מוסמכות

מר ג‘יימס פ. הוקינס (B.Sc., P.Geo), הוא מנהל חיפושים ופרויקטים מיוחדים עבור Diamcor Mining Inc, והאדם המוסמך בהתאם להנחיות הלאומיות 43-101  האחראי לפיקוח על ביצוע תוכניות החיפוש של Diamcor  וחבר באיגוד המהנדסים המקצועיים והגיאומדענים של אלברטה ("APEGA"). מר הוקינס בחן את ההודעה לעיתונות ואישר את תוכנה.

בשם הדירקטוריון:

Mr. Dean H. Taylor
President & CEO
Diamcor Mining Inc.
www.diamcormining.com

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל:

Mr. Dean H. Taylor
Diamcor Mining Inc
DeanT@Diamcor.com
+1 250 862-3212

Mr. Rich Matthews
Integrous Communications
rmatthews@integcom.us
+1 (604) 355-7179

הודעה זו לעיתונות מכילה הצהרות מסוימות הצופות פני עתיד. בעוד הצהרות צופות פני עתיד אלה מייצגות את מיטב שיקול הדעת הנוכחי שלנו, הן כפופות למגוון סיכונים ואי ודאויות שהם מעבר ליכולתה של החברה לשלוט או לחזות ואשר עלולים לגרום לאירועים או תוצאות בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה הצפויים בהצהרות צופות פני עתיד כאלה. יתר על כן, החברה מתנערת במפורש מכל מחויבות לעדכן הצהרות צופות פני עתיד כלשהן. לפיכך, אל לקוראים להסתמך יתר על המידה על הצהרות צופות פני עתיד.

אנו מחפשים נמל מבטחים

TSX Neither TSX Venture Exchange  וספק שירותי הרגולציה שלה (כפי שמונח זה מוגדר במדיניות של TSX Venture Exchange) אינם מקבלים אחריות על הלימות או הדיוק של הודעה זו.

מקור: Diamcor Mining Inc.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE