Recursion מתקשרת בהסכמים לרכישת Cyclica ו-Valence כדי לחזק את הכימיה ויכולות הבינה המלאכותית היוצרת

 

Recursion מתקשרת בהסכמים לרכישת Cyclica ו-Valence כדי לחזק את הכימיה ויכולות הבינה המלאכותית היוצרת

 

סולט לייק סיטי וטורונטו ומונטריאל, 8 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

Recursion (נאסד"ק: RXRX), חברת טכנוביולוגיה מובילה בשלבים הקליניים המפענחת ביולוגיה כדי לתעש זיהוי תרופות, הודיעה כי חתמה על הסכמים לרכישת שתי חברות במרחב גילוי התרופות באמצעות בינה מלאכותית: Cyclica ו-Valence.

 

"Recursion הייתה חלוצה בדור המאסיבי והמקביל של נתונים מעולמות הביולוגיה עם לימוד מכונה במטרה למפות ולנווט כדי לגלות תרופות חדשות מהר יותר. הרכישות האסטרטגיות של Cyclica ו-Valence מוסיפות יכולות מובילות בתעשייה בכימיה דיגיטלית, כמו גם לימוד מכונה ובינה מלאכותית, בשילוב עם המעבדות האוטומטיות הרטובות בקנה מידה גדול ויכולות מחשוב העל שלנו, והן יאפשרו לנו לפרוס את מה שאני מאמין שהוא הפתרון השלם ביותר, הנתמך בטכנולוגיה, לגילוי תרופות בתעשיית הביופארמה. אנו מצפים להראות לעולם הוכחה לתועלת המורכבת של גישת הערמה המלאה הזו באמצעות האצה מהירה של צינור הפיתוח והשותפויות שלנו. באמצע מרוץ גלובלי מואץ אחר כישרונות טכנולוגיים, הרכישות הללו מגבשות את Recursion כמרכז הכובד עבור הטובים והמבריקים ביותר בלימוד מכונה ובינה מלאכותית שרוצים לדמיין מחדש כיצד את הדרך בה מגלים תרופות", אמר ד"ר כריס גיבסון, Ph.D, מייסד שותף ומנכ"ל Recursion. "אני מאוד נרגש לקבל את פני צוותי Cyclica ו-Valence ל-Recursion, במיוחד ברגע כל כך דינמי בהיסטוריה שבו לימוד מכונה ובינה מלאכותית יוצרים כל כך הרבה שינויים מהיר בכל תעשייה".

 

Cyclica, שהמטה שלה ממוקם בטורונטו, בנתה שני מוצרים מובחנים מאוד בתחום הכימיה הדיגיטלית אשר ישולבו ב-RecursionOS. MatchMaker™ הוא מנוע לימוד מעמיק נתמך בינה מלאכותית המנבא את הפוליפרמקולוגיה של מולקולות קטנות כבסיס לגילוי תרופות המבוססות על מולקולות קטנות. הוא מסוגל לבצע הכללה לכל מרחב הפרוטאום ומשתמש גם במבני AlphaFold2 וגם במודלים הומולוגיים. POEM™ (מודל ההטמעה המיטבי של Pareto) הוא מודל הדמות ייחודי מבוסס חיזוי. בניגוד למודלים אחרים של חיזוי באמצעות בינה מלאכותית, POEM משתמש במספר סוגים של טביעות אצבע מולקולריות כדי לתאר מולקולות, ומספק מידה עשירה הרבה יותר של הדמות שמובילה לדיוק רב יותר.

"Cyclica ו-Recursion מאמינות שתיהן בערך של תיעוש גילוי תרופות", אמר נאהיד קורג‘י, מנכ"ל ומייסד שותף של Cyclica. "שילוב החיזוי הכלל-פרוטאומי שלנו של אינטראקציות מולקולות קטנות בין מטרה ליקום הנתונים של Recursion ייצור את אחד ממערכי הנתונים הביולוגיים והכימיים הגדולים ביותר בתחום גילוי התרופות. יחד, אני מאמין של- Recursion תהיה השפעה עצומה על בריאות האדם בשנים הבאות".

Valence, שבסיסה במילה שבמונטריאול, הוא מכון המחקר הגדול בעולם ללימוד מעמיק, וההוא מחויב לנצל את מלוא הפוטנציאל של לימוד מעמיק בתהליך גילוי התרופות. החברה הייתה חלוצה ביישום למידה דלת נתונים בתכנון תרופות, תוך שהיא פותחת את היכולת לעצב מולקולות קטנות מובחנות בעלות תכונות ותפקוד משופרים ממערכי נתונים קטנים מדי, דלילים או רועשים מדי עבור שיטות לימוד מעמיק מסורתיות. ל-Valence יש רקורד יוצא מן הכלל של חדשנות בלימוד מכונה מולקולרי, כולל השיטות הטובות ביותר לביולוגיה מבנית המותאמת לבינה מלאכותית, כימיה יוצרת ומיטוב רב משתנים, המאפשרים בסופו של דבר את הכימיה הטובה ביותר מול ביולוגיה מאתגרת.

"השילוב של מנוע הכימיה החזק של Valence המבוסס על בינה מלאכותית במערכת ההפעלה המגוונת והעשירה בנתונים של Recursion יעזור לפתוח את הכוח האמיתי של כימיה דיגיטלית וגילוי תרופות עם שימוש ראשון בבינה מלאכותית", אמר דניאל כהן, מנכ"ל ומייסד שותף ב-Valence Discovery. " Recursionהיא מובילה בגילוי תרופות באמצעות טכנולוגיה עם רקורד מוכח של מינוף נתונים כדי לחשוף ביולוגיה חדשה, ואני שמח שהצוותים שלנו יאחדו כוחות וישלבו את החוזקות כדי לקדם במהירות תרופות חדשות לחולים הזקוקים להן".

Valence, שתשלב כוחות עם משרד מחקר הלמידה העמוקה של Recursion במונטריאול, תהפוך למרכז מחקר בינה מלאכותית ולמידת מכונה שיובל על ידי דניאל כהן עם ייעוץ מתמשך של יהושע בנג‘יו.

"הרכישה של Valence מעניקה ל-Recursion את ההזדמנות ליצור מרכז מצוינות אמיתי עבור חלק ממחקרי הבינה מלאכותית/לימוד מכונה המשכנעים ביותר בעולם", אמר יושע בנג‘יו, חלוץ בשדה הלימוד המעמיק ויועץ מדעי ל-Recursion ו-Valence. "עם הקבוצה המשולבת החדשה הזו, ששוכנת במערכת האקולוגית של מילה, צוות החוקרים של Recursion בבינה מלאכותית ולימוד מכונה לגילוי תרופות מגיע למסה קריטית בזמן מכריע בפיתוח אלגוריתמים חדשים של בינה מלאכותית לטובת גילויים מדעיים".

תנאי הרכישות

 Recursionהתקשרה בהסכמים לרכישת Cyclica במחיר רכישה של 40 מיליון דולר ו-Valence במחיר רכישה של 47.5 מיליון דולר, בכל מקרה בכפוף להתאמות מחיר רכישה מקובלות בסגירה ולאחר הסגירה. מחיר הרכישה ברכישות ישולם בצורה של מניות רגילות של Recursion מסוג A, מניות של חברת בת של Recursion הניתנות להחלפה במניות רגילות מסוג A של Recursion  והנחה של אופציות מסוימות של Valence ו-Cyclica. בנסיבות מוגבלות מסוימות, Recursion עשויה לשלם תמורה נומינלית במזומן לבעלי המניות של Valence ו-Cyclica במקום מניות ניתנות להחלפה או מניות רגילות מסוג Recursion A. Recursion לא צופה שינוי מהותי במסלול המזומנים שלה כתוצאה מרכישות אלה. Recursion צופה כי שתי הרכישות יושלמו ברבעון השני של 2023, בכפוף לתנאי הסגירה החלים.

 

אודות Recursion

Recursion  היא חברת TechBio בשלב הקליני, המובילה את התחום על ידי פענוח ביולוגיה לתיעוש גילוי תרופות. מי שמאפשרת את משימתה היא מערכת ההפעלה Recursion, פלטפורמה הבנויה על פני טכנולוגיות מגוונות ומרחיבה ללא הרף את אחד ממערכי הנתונים הביולוגיים והכימיים הקנייניים הגדולים בעולם. Recursion  ממנפת אלגוריתמים מתוחכמים של למידת מכונה כדי לזקק ממערך הנתונים שלה אוסף של טריליוני קשרים הניתנים לחיפוש על פני ביולוגיה וכימיה שאינם מוגבלים על ידי הטיה אנושית. על ידי שליטה בקנה מידה ניסיוני עצום - עד מיליוני ניסויי מעבדה רטובים מדי שבוע - ובקנה מידה חישובי עצום - בעלות ותפעול של אחד ממחשבי העל החזקים ביותר בעולם, רקורסיה מאחדת טכנולוגיה, ביולוגיה וכימיה כדי לקדם את עתיד הרפואה.

מטה Recursion  נמצא בסולט לייק סיטי, שם היא חברה מייסדת של BioHive, קולקטיב תעשיית מדעי החיים ביוטה. ל- Recursion  יש גם משרדים בטורונטו, מונטריאול ואזור מפרץ סן פרנסיסקו. קבלו מידע נוסף בכתובת www.Recursion.com, או התחברו ב- Twitter וב- LinkedIn.

אודות Cyclica

כניאו-ביוטק, Cyclica מקדמת ביעילות פורטפוליו גילוי תרופות מוביל בתעשייה, חזק ובר קיימא המתמקד במערכת העצבים המרכזית, אונקולוגיה ומחלות אוטואימוניות. Cyclica בנתה את הפלטפורמה היחידה הניתנת להכללה על פני כל הפרוטאום, והרחיבה את מרחב היעד עבור מטרות דלות נתונים, כולל מבני AlphaFold2, PPI ומטרות אונקוגניות מוטנטיות. Cyclica אספה צוות מגוון ומנוסה של ביולוגים, כימאים, מדעני מחשב ואנשי עסקים אשר נלהבים באופן קולקטיבי לשנות את פרדיגמת גילוי התרופות. על ידי חקר הבלתי נחקר, ואספקת תרופות למי שלא מקבל, Cyclica שואפת להשפיע על בריאות המטופל כפי שלא נעשה עד היום מעולם. למידע נוסף, אנא בקרו באתר: www.cyclicarx.com.

אודות Valence Discovery

Valence רותמת מהפכה בחישוב כדי לשפר את בריאות האדם. החברה מובילה בפיתוח ופריסה של טכנולוגיות מבוססות בינה מלאכותית ופיזיקה כדי לאפשר תכנון של מולקולות קטנות מובחנות בעלות תכונות ותפקוד משופרים. בעקבות שותפויות מוצלחות עם חברות ביוטק ותרופות מובילות, ורקורד חסר תקדים של חדשנות שהוצג בכתבי עת וכנסים מובילים בתחום הבינה המלאכותית, Valence בנתה צוות של ותיקי תעשייה בין-תחומיים ומומחים חישוביים המתמקדים בקידום מהיר של פורטפוליו של תוכניות פנימיות לגילוי תרופות. Valence הושקה לציבור בשנת 2021, נתמכת על ידי משקיעי ביוטק ודיפטק מובילים, ומשרדיה הראשיים נמצאים במונטריאול. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.valencediscovery.com.

למידע נוסף:

Media Contact

Media@Recursion.com

Investor Contact
Investor@Recursion.com

הצהרות צופות פני עתיד

This document contains information that includes or is based upon "forward-looking statements" within the meaning of the Securities Litigation Reform Act of 1995, including, without limitation, those regarding the timing and completion of the Cyclica and Valence acquisitions and the outcomes and benefits expected from such acquisitions; Recursion OS and other technologies; business and financial plans and performance, including cash runway; and all other statements that are not historical facts. Forward-looking statements may or may not include identifying words such as “plan,” “will,” “expect,” “anticipate,” “intend,” “believe,” “potential,” “continue,” and similar terms. These statements are subject to known or unknown risks and uncertainties that could cause actual results to differ materially from those expressed or implied in such statements, including but not limited to: challenges inherent in pharmaceutical research and development, including the timing and results of preclinical and clinical programs, where the risk of failure is high and failure can occur at any stage prior to or after regulatory approval due to lack of sufficient efficacy, safety considerations, or other factors; our ability to leverage and enhance our drug discovery platform; our ability to obtain financing for development activities and other corporate purposes; the success of our collaboration activities; our ability to obtain regulatory approval of, and ultimately commercialize, drug candidates; our ability to obtain, maintain, and enforce intellectual property protections; cyberattacks or other disruptions to our technology systems; our ability to attract, motivate, and retain key employees and manage our growth; inflation and other macroeconomic issues; and other risks and uncertainties such as those described under the heading “Risk Factors” in our filings with the U.S. Securities and Exchange Commission, including our Annual Report on Form 10-K. All forward-looking statements are based on management’s current estimates, projections, and assumptions, and Recursion undertakes no obligation to correct or update any such statements, whether as a result of new information, future developments, or otherwise, except to the extent required by applicable law.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire