Global Autonomous Corporation (GAC), חברה בת של Alpine 4 Holdings (נאסד"ק: ALPP), מייסדת נוכחות באיחוד האמירויות הערביות

 

Global Autonomous Corporation (GAC), חברה בת של Alpine 4 Holdings (נאסד"ק: ALPP), מייסדת נוכחות באיחוד האמירויות הערביות

פניקס, אריזונה, 8 במאי 2023, (ACCESSWIRE) :

Alpine 4 Holdings, Inc (נאסד"ק: ALPP), מפעילה מובילה ובעלים של עסקי שוק קטנים, מודיעה כי חברת הבת שלה, Global Autonomous Corporation (GAC) בחרה בדובאי, איחוד האמירויות הערביות, כנקודה הבינלאומית הראשונה שלה. החברה פועלת לקראת פריסת רשת האספקה של GAC בדובאי, המכונה "עיר העתיד", ובסביבתה מכיוון שיש באזור נכונות מוכחת לאמץ תפיסות וטכנולוגיות חדשות ומתפתחות. צוות ההנהלה של Alpine 4 נמצא בדובאי בין ה-8 ל-15 במאי כדי להקים משרד חדש בלב המוקד הטכנולוגי של דובאי, ליד בורג‘ ח‘ליפה, שיתמוך בפונקציות העסקיות האסטרטגיות, כולל תפעול קיוסקים, ניהול טיסות ותשתית עסקית. בנוסף, יועצי איחוד האמירויות של Alpine 4/GAC, Ghani Consulting, קבעו פגישות עם בכירים במספר סוכנויות ורשויות כולל: רשות התעופה האזרחית של דובאי, רשות העריה החכמה של דובאי וסיליקון אואזיס, רשות הכבישים והתחבורה של דובאי, משטרת הנמל של דובאי, ארגון העסקים הקטנים והבינוניים של דובאי, חילאל סעיד לאמארי, מנכ"ל רשות הכלכלה והתיירות של דובאי, וכן קרן העתיד של דובאי כדי לקדם את היוזמות של GAC. בעת ש-GAC מתרחבת לדובאי וברחבי איחוד האמירויות, החברה מבקשת להוסיף את כוח העבודה המקומי המיומן ביותר של דובאי שכן היא שואפת להוסיף מיידית מנהלים וצוות תמיכה כדי לעמוד ביוזמות הצמיחה של GAC, ובהמשך לתמוך בכלכלה המקומית של דובאי.

 

קנט ווילסון, מנכ"ל Alpine 4 ו-Global Autonomous Corporation אמר כי, "לאחר ביקור בדובאי בסוף ספטמבר 2022, החברה הגיעה למסקנה כי דובאי, ובאופן נרחב יותר, איחוד האמירויות, מייצגת עיר מארחת ומדינה אידאלית לפריסה ראשונה של רשת האספקה של GAC עקב הרצון של הרשויות ובסיס המשתמשים הפוטנציאלי לראות את הטכנולוגיות הללו פרוסות. הבנו גם את המשמעות הגדולה של הבחירה בדובאי כעיר הראשונה בה אנו פורסים את רשת האספקה של GAC, כי למחויבות של העיר לאמץ טכנולוגיות חדשות אין מקבילה ברחבי העולם. זו הסביבה המושלמת להציג את המל"טים שלנו מדגם Vayu Aerospace American Made G1 לאיחוד האמירויות וכן את מטוסי ה-US-2 העתידיים. אני רוצה לומר תודה באופן אישי לכל קבוצות העובדים שעמלו קשות והביאו אותנו לנקודה זו. אנו מצפים למערכת יחסים ארוכה ומשגשגת עם דובאי ואיחוד האמירויות".

למידע נוסף על הסוכנויות והרשויות השונות איתן ייפגש צוות Alpine, בקרו באתרים:

https://www.dcaa.gov.ae/

https://www.dubaifuture.ae/

https://www.dsoa.ae/

https://www.rta.ae/wps/portal/rta/ae/home?lang=en

https://sme.ae/Default/en

https://www.dubaitourism.gov.ae/en/

אודות Global Autonomous Corporation:

המשימה של Global Autonomous Corporation (GAC) היא ישירה ונחושה. צרו חוויית משתמשים פשוטה, נעימה ומשמעותית כדי לספק סחורות באופן אוטונומי.

https://gacusa.global/

אודות Alpine 4 Holdings

Alpine 4 Holdings, Inc היא חברת אחזקות נסחרת בנאסד"ק (סימול: ALPP) שרוכשת עסקים, במלואם, אם הם מתאימים לקטגוריות הפורטפוליו שלה: תעופה וחלל, שירותי הגנה, טכנולוגיה, ייצור או שירותי בנייה שמניעים, מייצבים או עוזרים לנווט את מודל ה-DSF העסקי משנה השוק של Alpine 4. Alpine 4 פועלת לשילוב ורטיקאלי של חברות הבנות השונות אחת עם השנייה גם אם הן מתעשיות שונות. Alpine 4 מבינה את טבע הדברים לפיו השילוב של טכנולוגיה וחדשנות יכול להדגיש עסק, תוך התמקדות כיצד ההתאמה של טכנולוגיות חדשות, אפילו בעסקים פיזיים, יכולה להניע חדשנות. Alpine 4 גם מאמינה כי אחזקותיה צריכות להפיק תועלת סינרגטית אחת מהשנייה, להיות בעלות יכולת לשתף פעולה בתעשיות שונות, להוליד רעיונות חדשים וליצור קרקע פורייה ליתרונות תחרותיים.

 

ארבעה עקרונות נמצאים בבסיס העסק שלנו: סינרגיה. חדשנות. הנעה. מצוינות. ב-Alpine 4, אנו מאמינים כי חדשנות סינרגטית מניעה מצוינות. על ידי עיגון מילים אלו בניסיון וביכולות המשולבות שלנו, אנו יכולים לרדוף באגרסיביות אחר הזדמנויות בתוך ובין שווקים ורטיקאליים. אנו מספקים פתרונות המניעים לא רק את הסטנדרטים בתעשייה, אלא גם מגדילים את הערך עבור בעלי המניות שלנו.

למידע נוסף:

קשרי משקיעים:

investorrelations@alpine4.com

www.alpine4.com

הצהרות צופות פני עתיד: הצהרות ומידע מסוימים בהודעה לעיתונות זו עשויים להוות "הצהרות צופות פני עתיד" כמשמעותן בסעיף 27A  לחוק ניירות ערך משנת 1933, כפי שתוקן ("חוק ניירות ערך"), סעיף 21E לחוק הבורסה לניירות ערך משנת 1934, כפי שתוקן ("חוק החליפין"), וחוק הרפורמה בליטיגציה פרטית בניירות ערך משנת 1995. המידע שנחשף בהודעה זו לעיתונות נעשה נכון לתאריך זה ומשקף את ההערכה העדכנית ביותר של Alpine 4 לגבי ביצועיה הפיננסיים ההיסטוריים. התוצאות הכספיות בפועל שהוגשו ל-SEC עשויות להיות שונות מאלה הכלולות במסמך זה עקב עיכובים בתזמון בין תאריך פרסום זה לבין אישור תוצאות הביקורת הסופיות. הצהרות צופות פני עתיד אלה אינן ערבויות לביצועים עתידיים והן כפופות לאי-ודאות ולגורמים אחרים שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מאלה המובעות בהצהרות צופות פני עתיד, כולל, ללא הגבלה, הסיכונים, אי-הוודאות, לרבות אי-הוודאות סביב התנודתיות הנוכחית בשוק, וגורמים אחרים שהחברה מזהה מעת לעת בהגשותיה ל-SEC. למרות ש- Alpine 4 סבורה כי ההנחות שעליהן מבוססות הצהרות צופות פני עתיד אלה הן סבירות, כל אחת מההנחות הללו עלולה להתברר כלא מדויקת, וכתוצאה מכך, גם ההצהרות הצופות פני עתיד המבוססות על הנחות אלה עלולות להיות שגויות. אין להסתמך יתר על המידה על הצהרות צופות פני עתיד אלה. ההצהרות הצופות פני עתיד הכלולות בהודעה זו מתפרסמות נכון לתאריך זה, ו-Alpine 4 מתנערת מכל כוונה או מחויבות לעדכן את ההצהרות הצופות פני עתיד עבור אירועים עתידיים.

גורמים אחרים שעשויים להשפיע על העסקים שלנו כוללים מגמות כלכליות עולמיות, תחרות וסיכונים גיאופוליטיים, כולל שינויים בשיעורי ההשקעה או הצמיחה הכלכלית בשוקי מפתח שאנו משרתים, או הסלמה בסנקציות, מכסים או מתחי סחר אחרים בין ארה"ב לסין או למדינות אחרות, והשפעות קשורות על שרשראות האספקה והאסטרטגיות הגלובליות של העסקים שלנו; התפתחויות בשוק או פעולות לקוחות שעשויות להשפיע על הביקוש ועל הביצועים הפיננסיים של תעשיות ולקוחות עיקריים שאנו משרתים, כגון לחצים חילוניים, מחזוריים ותחרותיים בעסקי הטכנולוגיה, הבנייה והייצור שלנו; תמחור, עיתוי השקעת הלקוחות וגורמים אחרים בשווקים אלה; ביקוש למוצרים שלנו או לדינמיקה אחרת הקשורה למגפת קוביד-19; תנאים בשווקים גיאוגרפיים מרכזיים; ושינויים אחרים בנוף התחרותי עבור המוצרים והשירותים שלנו; שינויים בחוק, ברגולציה או במדיניות שעשויים להשפיע על העסקים שלנו, כגון מדיניות סחר ותעריפים, רגולציה וההשפעות של שינויים בחוקי המס; ההחלטות שלנו לגבי השקעות במחקר ופיתוח ובמוצרים, שירותים ופלטפורמות חדשים, והיכולת שלנו להשיק מוצרים חדשים בצורה חסכונית; היכולת שלנו להגדיל את שולי הרווח באמצעות יישום שינויים תפעוליים, ארגון מחדש ואמצעים אחרים להפחתת עלויות; ההשפעה של כשלים בפועל או פוטנציאליים של המוצרים שלנו או של מוצרי צד שלישי שאיתם המוצרים שלנו משולבים, והשפעות מוניטין קשורות; ההשפעה של הפרות פוטנציאליות של טכנולוגיית מידע, אבטחת סייבר או אבטחת מידע ב-Alpine 4, בחברות הבנות שלנו או בצדדים שלישיים; והגורמים האחרים המתוארים ב"גורמי סיכון" בדו"ח השנתי שלנו על גבי טופס 10-K  לשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2022, כפי שעודכנו בדו"חות הרבעוניים שלנו בטופס 10-Q.

מקור: Alpine 4 Holdings, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE