Goldstar מבקשת שינוי שם ל-Green Mining Innovation

Goldstar מבקשת שינוי שם ל-Green Mining Innovation

 

מונטריאול, 11 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Goldstar Minerals Inc ("גולדסטאר או "החברה") (TSX-V: GDM) התקשרה בהסכם רכישה ומכירה לקניית 8 תביעות כרייה (פרויקט IMV) הממוקמות באזור מונטרג‘י בדרום קוויבק. התביעות משתרעות על שטח של כ-4.81 קמ"ר.

ההסכם מיום 27.1.2023 קובע את הדברים הבאים:

שם החברה ישונה ל-Green Mining Innovation, והסימול המסחר יהפוך ל- GMI, והתאגיד יאמץ גישה אקולוגית, חדשנית וידידותית לסביבה לעבודה.

 

בעסקה בלתי תלויה זו החברה תנפיק 18 מיליון מניות לבעלים הנוכחיים של פרויקט IMV במחיר משוער של 0.08 דולר למניה ותשלם דמי תיווך בדמות מניות בשיעור 5%, שוות ערך ל-900,000 מניות.

 

החברה תמשיך בהנפקה פרטית ללא תיווך בהיקף של 500,000 דולר המורכבת מ-8,333,333 יחידות, במחיר של 0.06 דולר CDN ליחידה. כל יחידה תהיה מורכבת ממניה שכיחה אחת ואופציית רכישה אחד, כאשר כל אופציה תזכה את המחזיק בה להירשם למניה רגילה אחת נוספת במחיר מימוש של CDN $0.12 בכל עת עד שנתיים לאחר הסגירה.

 

כתבי האופציה יכללו סעיף האצה אם המניות ייסחרו מעל למחיר שנקבע יותר מ-20 ימים רצופים. בגין מנויים שמקורם במתווך מוסמך, החברה רשאית לשלם במזומן עמלה השווה ל-7% מסכום המנוי.

 

השימוש בהנפקה פרטית בתמורה יהיה עבור הוצאות עסקה (דמי בורסה, הוצאות משפט, שכר טרחת יועץ גיאולוגי) ועבור הוצאות חיפוש שייגרמו בעבודה על פרויקט IMV עבור החברה. ההנפקה הפרטית לא תהיה עסקת צד קשור והבעלים לא ישתתפו בהשמה.

 

לבעלי פרויקט IMV יהיו 3 נציגים בדירקטוריון התאגיד, ומדובר באנשים הבאים: אנדרה גאנה, ז‘אק טרמבליי ודניאל רותייה. בסיום, מר גאנה יהפוך לנשיא ומנכ"ל, ומר טרמבליי יהפוך למנהל תפעול ראשי.

אנדרה גאנה

אנדרה גאנה שימש כמומחה תפנית עבור כל סוגי העסקים, במגזרים עסקיים שונים. תכונותיו הגדולות כמנהל וכנושא ונותן מבוססות על גישה כוללנית שמטרתה איזון וקונצנזוס בין הצדדים המעורבים. בסיום המשא ומתן הוא מציג אסטרטגיה שיווקית המבוססת על אסטרטגיית התקשורת PEB שתועיל לכל המעורבים במשא ומתן.

לאנדרה גאנה יותר מ-15 שנות ניסיון בתעשיית הכרייה העולמית, לאחר שמילא תפקידי ניהול בכירים במגזר זה. כמנכ"ל / PDG של Komet Resources Africa  משנת 2013 עד 2019, הוא הוביל מאמצים לחזק את מעמדה האסטרטגי של החברה ואת פתיחתו מחדש של המכרה התת קרקעי Guiro בבורקינה פאסו. לפני שהצטרף ל-Komet Resources Africa, אנדרה גאנה היה מנכ"ל/PDG של Robex Inc מ-2008 עד 2013. לאחר ארגון מחדש של החברה, הוא גם השיק את פרויקט מכרה נמפלה, המפיק כיום יותר מ -40,000 אונקיות זהב בשנה.

הוא איש עסקים מוכר שביצע עד כה יותר מ -20 גיוסי חברה, בשווי כולל העולה על 44 מיליון דולר במזומן בבורסה. אנדרה גאנה למד לימודי הגנת הצרכן באוניברסיטת לאוואל בקוויבק סיטי

ז‘אק טרמבליי

ז‘אק טרמבליי הוא מהנדס מכרות בוגר אוניברסיטת Laval  עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בפיתוח פרויקטים וניהול תפעול מכרות, כולל 20 שנה במערב אפריקה.

ז‘אק עבד לאחרונה בחברת Solutions BF  כיועץ כרייה המעורב בפרויקטים בבורקינה פאסו, גינאה ומאלי. לפני כן ז‘אק היה סמנכ"ל תפעול עבורKOMET Resources  בבורקינה פאסו, סמנכ"ל תפעול עבור ArcelorMittal Mining  באלג‘יריה, מנהל פרויקטים במערב אפריקה עבור Dumas Contracting  ומנהל תפעול-תחזוקה עבור Nordgold בבורקינה פאסו ומנהל כללי עבור המכרה התת קרקעי Kamoto עבור Glencore ב- RDC.

דניאל רוטייר

מזה 30 שנה, דניאל רוטייר, קבלן חשמל לבנייה וסביבה, הוא הבעלים והמנהל של חברת DANPLEX Inc, המעסיקה 25 עובדים ומתמחה בחשמל לבניין. הוא פיתח מומחיות יזמית נרחבת בתחום זה, המכסה היבטים שונים כגון תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכות חשמל, ההשפעה הסביבתית של מתקנים, ייצור ציוד באתר ורשתות תקשורת.

לחברה יש גם ניסיון רב במשאבי כרייה, לאחר שעבדה עבור חברות כמו Rio Tinto, Agnico Eagle, Suncor, Osisko, Stornoway Diamonds, ArcelorMittal, כמו גם עבור Hydro-Québec במפרץ ג‘יימס ובצפון קוויבק רבתי.

ז‘אק מרצ‘נד, מהנדס יועץ בגיאולוגיה, הכין מזכר גיאולוגי על שמונה תביעות הכרייה המרכיבות את פרויקט IMV.

 

הדו"חות המקוריים מה-8 במרץ וה-18 במרץ 2023 הם בצרפתית וניתן לעיין בתרגומים בהמשך.

מסמך מיום 8 במרץ https://greenmininginnovation.ca/wp-content/uploads/2023/04/Rp-JM-TSX_en_4.4.23.pdf

מסמך מיום 18 במרץ
https://greenmininginnovation.ca/wp-content/uploads/2023/04/Rp.a-JM-TSX.q_en _4.4.23.pdf

דו"ח גיאולוגי על הסביבה זמין מ SIGEOM ניתן גם להתייעץ להלן.

מסמך מיום 5 באפריל 2013
https://greenmininginnovation.ca/wp-content/uploads/2023/04/Rap1_Charbonneau_eng_2013_43-101_GM68021.pdf

הלוואה ללא ריבית בסך 328,000 דולר שתינתן על ידי בעל מניות בתאגיד תומר למניות (לא יחידות) במחיר שייקבע לאחר חידוש המסחר. מכיוון שעסקה זו היא עסקת צד קשור תחת מכשיר מולטילטרלי 61-101 - הגנה על בעלי ניירות ערך מיעוט בעסקאות מיוחדות - ("MI 61-101"), התאגיד יסתמך על הפטורים מדרישות הערכת השווי הפורמלית ואישור בעלי מניות המיעוט של MI 61-101.

כמו כן, בכוונת החברה להמשיך בעבודות חיפוש בנכסים נוספים:

פורצ‘ן (חצי האי ג‘ספה), פאנאצ‘ה צפון (אגם ווינדפול) ופרינס (ניופאונדלנד).

הסגירה כפופה לאישור רגולטורי.

חידוש המסחר צפוי להתרחש ב-15 במאי 2023 או בסמוך לכך.

Web

Newsletter

Facebook 

למידע נוסף אנא צרו קשר עם:
David Crevier
Chairman
Telephone: 514-949-6820
dcrevier@goldstarminerals.com

André Gagné
CEO of Green Mining Innovation
Telephone : 581-983-6815
CEO@greenmininginnovation.ca

TSX Venture Exchange  וספק שירותי הרגולציה שלה (כפי שמונח זה מוגדר במדיניות של TSX Venture Exchange) אינם מקבלים אחריות על הלימות או הדיוק של הודעה זו. הודעה זו לעיתונות עשויה להכיל הצהרות צופות פני עתיד. הצהרות אלה מבוססות על ציפיות והנחות נוכחיות הכפופות לסיכונים ואי ודאויות. התוצאות בפועל עשויות להיות שונות באופן מהותי בגלל גורמים שנדונו בסעיף הדיון והניתוח הניהולי בדו"ח הכספי השנתי של המחצית והאחרון שלנו או בדו"חות והגשות אחרים לבורסת TSX ולתקנות ניירות הערך הקנדיות החלות. איננו נוטלים על עצמנו כל מחויבות לעדכן הצהרות צופות פני עתיד כלשהן, למעט כנדרש על פי החוקים החלים.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire