דאק קריק טכנולוגיות מכירה ב-Coforge כאלופת ה-Innovation Anywhere Hatch-a-Thon בכנס Formation ’23

 

דאק קריק טכנולוגיות מכירה ב-Coforge כאלופת ה-Innovation Anywhere Hatch-a-Thon בכנס Formation ’23

 

מ-35 נרשמים, הפיינליסטיות Coforge, Value Momentum ו-Xceedance השתתפו ב-"קרב הבוטים" כדי להפגין את פוטנציאל החדשנות שלהן לתעשיית הביטוח

 

בוסטון, מסצ‘וסטס, 11 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

דאק קריק טכנולוגיות - Duck Creek Technologies, ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, בחרה ב-Coforge כזוכה ב-Innovation Anywhere Hatch-a-Thon של החברה במהלך כנס ב-Formation ‘23. 2023 היא השנה השנייה בה החברה פותחת את Hatch-a-Thon למשתתפים חיצוניים באקו סיסטם.

Innovation Anywhere Hatch-a-Thon של Duck Creek מעודד פיתוח של רעיונות חדשים וחדשניים המקדמים פתרונות טכנולוגיים לפי דרישה, ענן ותוכנה כשירות (SaaS) שמטרתם לשפר במהירות את מערכות הליבה של חברות הביטוח., וכן לספק תפיסות ייחודיות שנותנות מענה לנקודות תפעוליות כואבות של חברות הביטוח. Duck Creek, שעצבה את האקתון כמרתון חדשנות, מפגישה את הצוותים הפנימיים ואת קהילת המפתחים שלה כדי לשפר מיומנויות, לבנות פתרונות מדהימים ולהמציא רעיונות חדשים שיקדמו עוד יותר את הטכנולוגיה לתעשיית הביטוח.

הקול הקורא ל-Hatch-a-Thon של 2023 אתגר את קהילת המפתחים לשמור על הביטוח אנושי, למצוא סינרגיה בלתי מנוצלת בין פעולות הביטוח, ולשלב טכנולוגיות המשפרות את חוויית הלקוח כדי לקדם את תעשיית הביטוח האלמנטרי והביטוח הכללי באופן גלובלי. מרתון החדשנות Hatch-a-Thon משך אליו 35 נרשמות חדשים שנבדקו על ידי ועדת Innovation Anywhere של Duck Creek. הנרשמות הוערכו על סמך חדשנות, השפעה על המוצר, השפעה עסקית וביצוע. שלוש הפיינליסטיות, CoforgeValue Momentum ו-Xceedance, נבחרו להציג את רעיונותיהן על הבמה כדי שהמשתתפים יוכלו לצפות ולהצביע עבור החדשנות האהובה עליהם במהלך Formation ‘23.

משתתפי Formation ‘23 בחרו ב-Coforge כאלופה של Innovation Anywhere Hatch-a-Thon. הצוות הזוכה השנה, מ-Coforge, יצר "מסירת מסמכים באמצעות WhatsApp" כדי ליצור קשרים ולהקל על מבוטחים לתקשר ישירות על פני פלטפורמת Duck Creek באמצעות מספר פוליסה לאחזור מסמכים.

"המחקר של Duck Creek מצביע על הצורך המתמשך לקדם חדשנות אסטרטגית בטכנולוגיה תוך התמקדות ספציפית בתעשיית הביטוח, וזאת כדי לאפשר כלים וטכנולוגיה שהופכים את הקשרים והחוויות של מבוטחים לטובים יותר", אמר קווין איסטרברוק, אדריכל ארגוני ראשי ב-Duck Creek. "החדשנות בכל מקום Hatch-a-Thon של Duck Creek מספק פורום מרגש להציג חשיבה חדשה בטכנולוגיית ביטוח ולחגוג את התרומות לטכנולוגיית SaaS מבוססת ענן על ידי קהילת המפתחים והשותפים שלנו."

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיות - Duck Creek Technologies היא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand.

בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין וטוויטר.

למידע נוסף:

Carley Bunch

Duck Creek Technologies

carley.bunch@duckcreek.com

 

Drake Manning

Duck Creek Technologies

drake.manning@duckcreek.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire