התראת תאריך יעד סופי למשקיעי NSC: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים בתאגיד נורפולק סאות'רן שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, להבטי

 

התראת תאריך יעד סופי למשקיעי NSC: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים בתאגיד נורפולק סאות‘רן שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 15 במאי בתביעה ייצוגית בניירות ערך – NSC

 

ניו יורק, 11 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את המניות המשותפות של Norfolk Southern Corporation  - נורפולק סאות‘רן קורפוריישן (NYSE: NSC) בין ה-28 באוקטובר 2020 ל-3 במרץ 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 15 במאי 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Norfolk Southern במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Norfolk, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12322 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 15 במאי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? במהלך התקופה המדוברת, הנתבעים הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילו כי: (1) הרכבות המתוזמנות המדויקות של החברה ("PSR"), לרבות השימוש שלה ברכבות ארוכות וכבדות יותר המאוישות על ידי פחות כוח אדם, הובילו לכך שהחברה סבלה מהפרעות רכבות מוגברות ומסיכון מוגבר באופן מהותי לשיבושים עתידיים; (2) ה-PSR של החברה, לרבות השימוש שלה ברכבות ארוכות וכבדות יותר המאוישות על ידי פחות כוח אדם, היה חלק מתרבות של נטילת סיכונים מוגברת על חשבון אמצעי בטיחות סבירים עקב התמקדות החברה בטווח הקרוב ברווחים בלבד; (3) ה-PSR של החברה, לרבות השימוש שלה ברכבות ארוכות וכבדות יותר המאוישות על ידי פחות כוח אדם, הפכו את החברה לפגיעה יותר להפרעות ברכבת ולהפסקות רכבת עם השלכות אנושיות, פיננסיות, משפטיות וסביבתיות חמורות יותר; (4) הוצאות ההון של החברה ותוכניות ההחלפה שלה נועדו לתעדף רווחים על פני יכולתה של החברה לספק שירותי תחבורה מסילתית בטוחים, יעילים ואמינים; (5) מאמצי השתדלנות של החברה פגעו ביכולתה של החברה לספק שירותי תחבורה מסילתית בטוחים, יעילים ואמינים; (6) מחויבותה של החברה לצמצום הוצאות התפעול כחלק מיעדי ה-PSR שלה פגעה בבטיחות העובדים וב"מחויבותה לכאורה של החברה למקום עבודה ללא פציעות", משום שתוכנית PSR של החברה נתנה עדיפות לצמצום ההוצאות באמצעות פחות כוח אדם, רכבות ארוכות יותר ופחות הוצאות על הדרכות בטיחות, טכנולוגיה וציוד כגון גלאי צד מסבים חמים ("תיבות חמות") וחיישנים אקוסטיים; (7) שירותי הרכבות של החברה היו, כתוצאה מאימוץ עקרונות PSR, רגישים יותר לתאונות העלולות לגרום נזק כלכלי וגופני חמור לחברה, לעובדי החברה, ללקוחות החברה, לצדדים שלישיים ולסביבה; (8) החברה לא הצליחה ליישם נהלים ונהלים מגיבים כדי למזער את האיום על קהילות במקרה שקהילות אלה יסבלו מהידרדרות של רכבת נורפולק סאות‘רן שנשאה חומרים מסוכנים ורעילים; ו-(9) כתוצאה מכך, הצהרות התקופה הייצוגית של הנתבעים שפורטו לעיל בנוגע לבטיחות פעילותה של נורפולק סאות‘רן היו כוזבות ו/או מטעות באופן מהותי.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Norfolk Southern, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12322 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire