קבוצת קורטק תארח שיחת בעלי מניות ב-18 במאי כדי לספק עדכון על תוכנית פיתוח סוללות Endurion שלה לכלי רכב חשמליים

קבוצת קורטק תארח שיחת בעלי מניות ב-18 במאי כדי לספק עדכון על תוכנית פיתוח סוללות Endurion שלה לכלי רכב חשמליים

 

החברה תעדכן את בעלי המניות שלה על תוכנית סוללות האנדוריון שלה, תדון בחשיבות הפטנט הזמני האחרון שלה ותתווה יעדים עד סוף 2023

 

אן ארבור, מישיגן, 11 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת קורטק The Coretec Group (OTCQB: CRTG), מפתחת של חומרים פעילים באנודת סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון וציקלוהקססילן (CHS) עבור כלי רכב חשמליים, קלינטק ויישומי טכנולוגיה חדשניים, תארח שיחת בעלי מניות בשעה 10:00 בבוקר EST ביום חמישי, 18 במאי 2023, כדי לדון בהישגים ובהתקדמות של תוכנית סוללות Endurion שלה, תוך מתן תובנות לגבי יעדי החדשנות והמסחור שהחברה שואפת להשיג בהמשך השנה.

 

Endurion מיישמת את מומחיות החברה בננו-חלקיקי סיליקון לפיתוח אנודות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון הנטענות מהר יותר ומחזיקות מעמד זמן רב יותר מהסטנדרט הנוכחי בתעשייה. בשיחה תדון החברה בהתקדמות המשמעותית שעשתה Endurion בחודשים האחרונים, וכן באסטרטגיות שנועדו למסחר את המוצר שלה. מאמצים אלה כוללים מחקר ופיתוח, פיתוח שותפויות מפתח עם שחקנים בתעשייה, ואת החשיבות והיכולות של הפטנט הזמני שהוגש לאחרונה. הפטנט מזהה שלוש אסטרטגיות שונות להארכת החיים ולהגדלת צפיפות האנרגיה של סוללות ליתיום-יון, עם דגש על מדרגיות ייצור.

 

קבוצת Coretec תסקור גם אבני דרך ואירועים אחרים לשנת 2023, כולל אירוח פאנל בתעשיית הרכב החשמלי עם חברות עמיתות, Graphex Group ו-Blink Charging. מדעני החברה גם בילו זמן פרודוקטיבי בהשתתפות בכנסים מרכזיים בתעשייה, כגון JCESR ו- NAATBatt, שם הם יצרו קשר ולמדו מרבים מהמוחות המבריקים ביותר במגזר הסוללות. החברה עבדה עם מעבדות סוללות חיצוניות, כולל מעבדת הסוללות של אוניברסיטת מישיגן ופולאריס, שם הם שיתפו פעולה עם צוותי פיתוח סוללות פנימיים על אסטרטגיות חדשות וחיוניות עבור Endurion.

 

המנכ"ל מתיו קפרס, מנהל הטכנולוגיה הראשי ד"ר ראמז אלגמל, Ph.D, וסמנכ"לית שותפויות ופיתוח ד"ר מישל טוקרז, Ph.D., ידונו בהישגים האחרונים של החברה ובתוכניות העתידיות, בנוסף למענה על שאלות שהוגשו מקהילת ההשקעות ומהתקשורת.

 

כדי לשלוח שאלות לשיחת בעלי המניות בת השעה, אנא שלחו דוא"ל אל IR@thecoretecgroup.com עד השעה 17:00 EST ביום שלישי, 16 במאי 2023.

 

משתתפים/קהל

 

קישור לשידור אינטרנט: https://edge.media-server.com/mmc/p/wd27fpuz
קישור לשיחה: https://register.vevent.com/register/BIbf6737c841ee42a9b25a7b1291cf013b

מספר חיוג נכנס בקנדה (שיחת חינם): 18339500062
מספר חיוג נכנס בקנדה (מקומי): 12268287575
ארצות הברית: 18442006205
ארצות הברית (מקומי): 16469045544
כל שאר המיקומים: 19295261599
קוד גישה: 642462

 

אודות קבוצת קורטק

 

The Coretec Group, Inc – קבוצת קורטק היא מפתחת סיליקון מהונדס מאן ארבור, מישיגן, הפועלת לשיפור החיים ולהנעת שווקי הרכב החשמלי, הקלינטק והטכנולוגיה המתפתחת של המחר. תוכנית הסוללות הנוכחית של החברה מכונה Endurion - הצוות של Coretec מיישם את המומחיות שלו בננו-חלקיקי סיליקון כדי לפתח אנודות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון ברכבים חשמליים שיטענו מהר יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר מהתקן הנוכחי בתעשייה.

 

בנוסף, Coretec מנצלת את הסיליקון המהונדס שלה גם כדי לפתח סל מוצרים ממוקדי אנרגיה, כולל תאורת מצב מוצק (LED), מוליכים למחצה, תצוגות נפח תלת ממדיות ומעגלים אלקטרוניים להדפסה. העבודה פורצת הדרך של The Coretec Group מחוללת מהפכה בשווקי הרכב החשמלי ואחסון האנרגיה, והיא תמשיך להיות חלוצה בתעשייה הזו הנעה בקצב מהיר.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com.

 

עקבו אחרי קבוצת קורטק ב:

טוויטר:   @CoretecGroupInc

לינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881

יוטיוב: www.youtube.com/channel/UC1IA9C6PoPd1G4M7B9QiZPQ/featured

 

הצהרות צופות פני עתיד

ההצהרות בהודעה לעיתונות זו, המתייחסות לציפיות של קבוצת Coretec ביחס להשפעה העתידית על תוצאות הפעילות של החברה, הינן הצהרות צופות פני עתיד ועשויות להיות כרוכות בסיכונים ובאי-ודאות, שחלקם אינם בשליטתנו. סיכונים ואי-ודאות כאלה מתוארים בפירוט רב יותר בהגשות שלנו לרשות ניירות הערך האמריקאית. מכיוון שהמידע בהודעה לעיתונות זו עשוי להכיל הצהרות הכרוכות בסיכון ובאי-ודאות וכפופות לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. איננו מתחייבים לחשוף תיקונים עתידיים להצהרות צופות פני עתיד. שחרור זה אינו מהווה הצעה למכירה או שידול להצעות לרכישת ניירות ערך כלשהם של ישות כלשהי.

למידע נוסף:

Corporate Contact:

The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

Media Contact:

Spencer Herrmann
FischTank PR
coretec@fischtankpr.com
+1 (518) 669-6818


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire