חברת שירותי הבריאות של אבו דאבי משיגה הכרה גלובלית בענף באמצעות התיקים הרפואיים האלקטרוניים של Cerner Millennium

 

למערכת הבריאות בכללותה הוענק HIMSS שלב 6

 

אבו דאבי, איחוד האמירויות, 22 ביוני 2015 (GLOBE NEWSWIRE):

 

כל 11 האתרים שמנוהלים על ידי חברת שירותי הבריאות של אבו דאבי (SEHA) השיגו שלב 6 במודל אימוץ התיק הרפואי האלקטרוני (SM)(EMRAM) של HIMSS Analytics Middle East, שהיא אחת ההכרות הכי גבוהות על השימוש שלהם במערכות מידע קליני ואמצעי בטיחות מתקדמים כדי לשפר את חוויית הטיפול של המטופל.

 

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=33888

 

 

האתרים של SEHA שהוענק להם התואר שלב 6 הם: שייח חליפה מדיקל סיטי, בית החולים אל רהבה,  בית החולים מפרק, בית החולים  קורניש, בית החולים אל עין, בית החולים טאוואם, בית החולים מדינת זאייד, בית החולים גאיאתי, בית החולים מרפה, בית החולים סילאה ובית החולים דלמה.

 

"אני שמח שכל 11 האתרים של SEHA קיבלו הכרה על ידי ארגון עם פרסום עולמי כמו HIMSS על המאמצים הכבירים שלהם בשיפור חוויית המטופל. ההגעה לשלב 6 היא תוצאה של מיקוד, הכוונה טובה ומחויבות בלתי מעורערת מצד ההנהגה וכל צוות הטיפול. התיקים הרפואיים האלקטרוניים של Cerner Millennium(R) תומכים במטרה שלנו, שירותים רפואיים מאוחדים באיכות גבוהה לכל המטופלים שלנו. באמצעות הפתרונות של סרנר, הצוות שלנו יכול לקבל החלטות יותר מושכלות ולגשת במהירות למידע ששמור על כל מטופל בלחיצת לחצן", אמר ג'ורג' יקוב, מנמ"ר זמני, SEHA.

 

סרנר Cerner  היא רשת שירותי הבריאות היחידה, עם 11 בתי חולים, בכל אסיה שקיבלה דירוג HIMSS 6. כיום אין מוסדות רפואיים במזרח התיכון שקיבלו HIMSS שלב 7.

 

HIMSS הוא ארגון גלובלי שלא למטרת רווח שמעניק הכרה לבתי חולים ששיפרו את מתן הטיפול הרפואי שלהם באמצעות שימוש בטכנולוגיית המידע ומערכות ניהול אלקטרוניות. HIMSS Analytics פותחה על ידי EMRAM כמתודולוגיה להערכת ההתקדמות וההשפעה של מערכות תיקים רפואיים אלקטרוניים בבתי חולים שבמסד הנתונים של HIMSS Analytics.  בתי חולים יכולים לעקוב אחרי ההתקדמות שלהם בסולם של 0 (הכי נמוך) עד 7 (הכי גבוה) ולבחון את ההתקנה והשימוש של יישומי טכנולוגיית המידע. ארגונים שמפגינים תיק מטופל אלקטרוני מתקדם, סביבה נטולת נייר ויכולת להחלפת מידע רפואי בקהילתה מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר.

 

עמוד התווך של מערכת המידע הרפואי של בתי החולים של SEHA הוא Cerner Millennium, מערכת קלינית, רפואית ומנהלית מאוחדת ומשולבת שמאפשרת לקלינאים ליצור רשומות מטופלים בטוחות ומשולבות באופן מלא. לרשומות האלה יכולים לגשת קלינאים מהמחלקות השונות כדי להבטיח שכל הנתונים מאוחסנים באופן מרכזי ומידע קריטי זמין תמיד לנותן הטיפול. זה עוזר למזער טעויות, לחסוך זמן ולספק טיפול טוב יותר למטופלים.

 

"לכבוד הוא לנו לתמוך באתרים של SEHA בהצלחתם ואנחנו מברכים אותם על ההכרות היוקרתיות האלה. הן עדות לשנים רבות של שיתוף פעולה שסרנר ו-SEHA פעלו לשיפור המערכת הקלינית כדי לתמוך בצוות, במטופלים ובקהילות שהם משרתים. אנחנו מצפים להמשיך לשנות את מערכת השירותים הרפואיים, ביחד", אמר מייקל פומרנס, סגן נשיא ומנהל כללי, סרנר המזרח התיכון ואפריקה.

 

התואר HIMSS שלב 6 נמסר לכל אחד מבתי החולים באירועי HIMSS שונים שהתקיימו ברחבי איחוד האמירויות וממלכת ערב הסעודית.

 

אודות SEHA

 

SEHA זה בריאות בערבית. חברת שירותי הבריאות של אבו דאבי - שהזהות התאגידית שלה היא SEHA - היא חברה בערבון מוגבל ציבורית עצמאית שהוקמה כדי למלא את התפקיד של מפעילת בתי חולים ומרפאות והמשימה שלה היא לספק רפואה ברמה עולמית לתושבי אבו דאבי. ההקמה של SEHA היא חלק מיוזמות הרפורמה במגזר שירותי הבריאות של ממשלת אבו דאבי כדי לספק באופן מקומי לתושבי אבו דאבי ואיחוד האמירויות את בתי החולים והמרפאות הטובים ביותר בעולם. כדי לעזור בהשגת המשימה הזאת, SEHA התקשרה בחוזים עם ספקי שירותי בריאות בינ"ל מובילים כדי להכניס פרקטיקות מיטביות לבתי החולים של האמירות.

 

SEHA מחויבת לספק שירותי בריאות איכותיים ומשתלמים שמשתווים לתקנים הבינ"ל שנמדדים על ידי נגישות, זמינות כספית, בחירה ושביעות רצון. SEHA היא הבעלים והמפעילה של 15 אתרי שירותי בריאות, 2,600 מיטות מורשות ויותר מ-55 מרפאות טיפול רפואי אמבולטורי וראשוני. SEHA היא אחת מהמעסיקים הגדולים ביותר במזרח התיכון עם בסביבות 15,000 עובדים.

 

למידע נוסף על SEHA, בקרו באתר  www.seha.ae

 

אודות סרנר

 

טכנולוגיות המידע הרפואי של סרנר מחברות אנשים, מידע ומערכות ביותר מ-18,000 אתרים ברחבי העולם. הפתרונות של סרנר, שידועים בחדשנות שלהם, עוזרים לקלינאים לקבל החלטות לגבי טיפולים, ומאפשרים לארגונים לנהל את הבריאות של אוכלוסיות. החברה מציעה גם מערכת קלינית ופיננסית משולבת שעוזרת לארגונים לנהל את ההכנסות, וגם מגוון רחב של שירותים לתמיכה בצרכים הקליניים, הפיננסיים והתפעוליים של הלקוחות. המשימה של סרנר היא לתרום לשיפור שיטתי של הספקת טיפול רפואי ושל בריאותן של קהילות. ב-2 בפברואר 2015 חברת סרנר רכשה כמעט את כל הנכסים של עסקי שירותי הרפואה של חברת סימנס ונטלה התחייבויות מסוימות שלהם. נסד"ק: CERN. למידע נוסף על סרנר, בקרו באתר www.cerner.com

 

תקראו את הבלוג שלנו בכתובת www.cerner.com/blog, התקשרו איתנו בטוויטר בכתובת www.twitter.com/cerner בפייסבוק בכתובת www.facebook.com/cerner.

 

סרנר המזרח התיכון משנה את הטיפול הרפואי באזור המזרח התיכון כבר יותר מעשרים שנה וכיום מאיישת יותר ממאתיים שותפים באיחוד האמירויות, ערב הסעודית, מצרים וקטאר. סרנר המזרח התיכון עובדת עם יותר מ-190 אתרים של לקוחות, הכוללים יותר מ-50,000 משתמשים. למידע נוסף, בקרו בבקשה  www.cerner-me.comבאתר והתקשרו איתנו בטוויטר בכתובת www.twitter.com/cernerme.

 

סימני מסחר, סימני שירות וסמלילים מסוימים  הכלולים בהודעה זאת שייכים לחברת  סרנר ו/או חברות הבת שלה. כל הסימנים האחרים שאינם של סרנר הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

(c)2015 Cerner Corporation. כל הזכויות שמורות. מסמך זה מכיל מידע סודי ו/או קנייני של סרנר שאין להעתיק ו/או להעביר אותו ללא הסכמה מפורשת בכתב של סרנר.

 

 

ליצירת קשר:

אשת הקשר של סרנר המזרח התיכון:

ויוויאן גנדי

(971) 4 375 4894,

vivian.gendy@cerner.com

 

איש קשר לקשרי משקיעים של סרנר:

אלאן קליס

(816) 201-2445,

akells@cerner.com

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE