מייסד ומנכ"ל Insilico Medicine יישא נאום מרכזי על מידול מחלות עם AI ב- PEGS בוסטון

 

מייסד ומנכ"ל Insilico Medicine יישא נאום מרכזי על מידול מחלות עם AI ב- PEGS בוסטון

 

אבו דאבי, 12 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Insilico Medicine, חברה לגילוי תרופות מונעת בינה מלאכותית בשלבים הקליניים (AI), הודיעה כי ד"ר אלכס ז‘בורונקוב, PhD, מייסד ומנכ"ל החברה, ישתתף בפסגת PEGS בוסטון בין התאריכים 15-19 במאי. הוא יישא הרצאה מרכזית על "מצב המדע במידול מחלות על פני אינדיקציות מגוונות" ב-15 במאי בשעה 11:00 במרכז הכנסים היינס ויצטרף לדיון אינטראקטיבי ב-15 במאי בשעה 12:45.

במצגת שלו, ד"ר ז‘בורונקוב יכריז לראשונה על אסטרטגיות תכנון תרופות מבוססות פפטידים ו- Generative Biologics, מנוע חדש השייך לפלטפורמת גילוי התרופות מקצה לקצה מונעת בינה מלאכותית של החברה Pharma.AI הממנפת מאות מיליוני נקודות נתונים ביולוגיות, אלגוריתמים של למידת מכונה ומודלים של ביולוגיה גנרטיבית כדי לבנות ולעצב פוליפפטידים מאפס.

צוות של מדענים מומחים מפתח Pharma.AI במרכז המחקר והפיתוח של Insilico Medicine, בינה מלאכותית גנרטיבית ומחשוב קוונטי באבו דאבי, מרכז המחקר הביוטכנולוגי הגדול ביותר באזור המבוסס על בינה מלאכותית.

"אנחנו נמצאים ברגע מרגש בהיסטוריה של בינה מלאכותית גנרטיבית בגילוי תרופות", אומר ז‘בורונקוב. "הודות לשנים של נתונים מצטברים והתקדמות טכנולוגית בבינה מלאכותית גנרטיבית, אנו יכולים למצוא מטרות ולתכנן מולקולות קטנות חדשות למחלות קשות לטיפול במהירות וביעילות מדהימות תוך שיתוף פעולה הדוק עם חברות תרופות. אנו מצפים להשתמש בבינה מלאכותית גנרטיבית כדי לחקור אסטרטגיות פיתוח תרופות מגוונות".

Insilico Medicine הייתה אחת החברות הראשונות שהשתמשו במקודדים אוטומטיים גנרטיביים של יריבים לגילוי תרופות דה-נובו. בשנת 2016, החברה הציגה את האיטרציה המוקדמת ביותר של כלי הביולוגיה הגנרטיבית שלה לזיהוי מטרות חדשות עם פרסום בכתב העת Nature Communications. פרסום נוסף פורסם ב-Oncotarget, והדגים כיצד Insilico יכולה להשתמש באלגוריתמים גנרטיביים עם למידת חיזוק כדי לתכנן מולקולות קטנות חדשניות בעלות תכונות מוגדרות מראש ואופטימליות. עד 2018, Insilico שילבה גישות ביולוגיה גנרטיבית וכימיה בפלטפורמת Pharma.AI הזמינה מסחרית המאיצה את תהליך גילוי העופרת משנים לימים, וכיום היא נמצאת בשימוש על ידי 11 מתוך 20 חברות התרופות המובילות.

החברה גם ניצלה את הפלטפורמה כדי לפתח צנרת נכסים חזקה משלה, כולל שתי תרופות - לפיברוזיס ריאתי אידיופתי ולקורונה - שנמצאות כעת בניסויים קליניים ונכסים רבים שעשויים להיות הטובים מסוגם והראשונים מסוגם בשלבי פיתוח פרה-קליניים הזמינים לרישוי. בסך הכל, ל- Insilicoיש 31 תוכניות על פני 29 מטרות, כולל פיברוזיס, אונקולוגיה, אימונולוגיה והפרעות במערכת העצבים המרכזית.

ז‘בורונקוב אומר כי PEGS, הכינוס הגדול בעולם של מומחים להנדסת חלבונים וביותרפיות, הוא הבמה המושלמת להכרזה על הפיתוחים האחרונים בפלטפורמה של Insilico. "סייענו בפיתוח המוקדם של ביולוגיה גנרטיבית וכימיה גנרטיבית, וכעת אנו מקדמים תרופות שתוכננו על ידי בינה מלאכותית לניסויים קליניים. זה באמת רגע מכונן".

אודות Insilico Medicine

 

Insilico Medicine, חברת גילוי תרופות המונעת מקצה לקצה באמצעות בינה מלאכותית בשלב הקליני, מחברת ביולוגיה, כימיה ומבחנים קליניים באמצעות מערכות בינה מלאכותית מהדור הבא. החברה פיתחה פלטפורמות בינה מלאכותית המשתמשות במודלים יצירתיים עמוקים, המחזקת לימוד, שינויים וטכניקות מודרניות אחרות של לימוד מכונה כדי לגלות מטרות חדשות ולתכנן מבנים מולקולריים חדשים בעלי תכונות רצויות. Insilico Medicine מספקת פתרונות פורצי דרך לגילוי ופיתוח תרופות חדשניות לסרטן, פיברוזיס, מערכת החיסון, מחלות מערכת העצבים המרכזית (CNS) ומחלות הקשורות להזדקנות.

בתחילת 2023 פתחה החברה את מרכז המחקר והפיתוח
 Insilico Medicine Generative בינה מלאכותית ומחשוב קוונטי מחקר ופיתוח באבו דאבי, מרכז המחקר הביוטכנולוגי הגדול ביותר באזור המבוסס על בינה מלאכותית. מרכז המחקר והפיתוח מפגיש כישרונות גלובליים בתחום הבינה המלאכותית ופיתוח התוכנה כדי להרחיב את היכולות של פלטפורמת גילוי התרופות מונעת הבינה המלאכותית מקצה לקצה של Insilico, Pharma.AI, לחקור מחקר הזדקנות וכימיה בת קיימא, ולתמוך בטרנספורמציה הדיגיטלית של שירותי הבריאות באזור. 

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.insilico.com

למידע נוסף

Brita Belli

Insilico Medicine

475-225-0843

brita@insilico.com

 

 

קובץ מצורף

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire