™[INVNT GROUP] השיגה צמיחת שיא גלובלית, ומאיצה קמפיינים של מותגים שעושים היסטוריה, שותפויות אסטרטגיות ועבודה הומניטרית

 

™[INVNT GROUP] השיגה צמיחת שיא גלובלית, ומאיצה קמפיינים של מותגים שעושים היסטוריה, שותפויות אסטרטגיות ועבודה הומניטרית

 

ניו יורק, 11 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

חברת ™[INVNT GROUP], פרויקט סיפור המותגים הגלובלי, ופורטפוליו הסוכנויות המובילות עם הדיסציפלינות המשלימות את סיפורי מותגים, ממשיכה את מסלול הצמיחה המתפוצץ שלה ואת ההתרחבות ברחבי העולם, ומדווחת על הכנסות כוללות של 142 מיליון דולר ב-2022, עלייה של למעלה מ-132% במונחים של שנה לשנה.

בראשות סקוט קולת‘ר, נשיא ומנכ"ל [INVNT GROUP] ומנכ"ל INVNT.ATOM, הקבוצה מייצגת פורטפוליו הולך וגדל של דיסציפלינות משלימות חדשניות שנועדו לעזור למותגים שחושבים קדימה בכל מקום, להשפיע על הקהלים החשובים, בכל מקום.

הקבוצה, המעניקה שירות מלא, פועלת באמצעות 9 משרדים ב-6 מדינות וסומכת על למעלה מ-270 עובדים ברחבי העולם, ורשימת הלקוחות המובילים שלה כוללת את Lamborghini, AWS, PepsiCo, Samsung, General Motors, Spotify, Merck, Meta, Dick’s Sporting Goods, Pfizer, SHRM  ו-Netflix.  הצמיחה הגדולה הזו מיוחסת לנוסחה הייחודית של קמפיינים מניעי מעורבות של המותגים, הפקת אירועים וחוויות מחדשים, השקה של יחידות ורטיקאליות חדשות, שותפויות ורכישות אסטרטגיות ויוזמות הומניטריות התנדבותיות.

 

מאז 2008 הרחיבה [INVNT GROUP] באופן מחושב את היצע השירותים הגלובלי שלה באמצעות השקה של חטיבות ויוזמות חדשות: INVNT.ATOM™ הסוכנות לחדשנות דיגיטלית ו-Web3 שבסיסה בסינגפור;  Hypnogram™שהינו בוטיק מולטימדיה יצירתי ממוקד בהגעה ללקוחות; INVNT Higher Ed שמציעה אירועים המיועדים למכללות ואוניברסיטאות; ו-BZAR מטאברס התוכן הקנייני המובזר של הקבוצה, במימון עצמי שהוקם כשוק לעסקאות פיזיות ודיגיטליות, NFT, וכן להציע בידור, חוויות חברתיות וחוויות משחקיות.

 

הקבוצה גם הימרה בגדול על שידורים חיים, עם ITP LIVE™, גוף שהוקם לאחרונה ועם רכישה אסטרטגית של חברות הפקה בשירות מלא כולל: InSync Production Services Inc,  Thunder Audio, Morpheus Lights ו-All Venue Video. במשך יותר מ-25 שנים, חברות הפקה אלו תמכו בעיצוב וביצוע של תוכניות בידור חווייתיות בשידור חי עבור רבים מהתאגידים הגדולים ביותר, איגודי סחר, זכייניות שידורי ספורט, סוכנויות ממשלתיות (כולל הבית הלבן), ואמנים מוזיקליים: ברוס ספרינגסטין, סנופ דוג, ליידי גאגא, ליונל ריצ‘י, בילי ג‘ואל, דיאנה רוס, מטאליקה, פוסט מאלון, טיילר פרי ועוד.

 

לפני הוספת הפתרונות הללו הקבוצה הורכבה ממספר סוכנויות מייסדות, כולל: חברת אסטרטגיית המותג המודרנית Folk Hero™; ייעוץ תרבותי בהובלה קריאטיבית, Meaning™; הסטודיו להפקה וסוכנות הקריאייטיב הדיגיטלית, HEV™; וסוכנות סיפור המותג החי המקורית, INVNT™.

"המשימה הגלובלית הצומחת שלנו והקבוצה שלנו מופעלות על ידי העתיד של סיפור המותג - BrandStory, מעורבות וקהילה. עבודה עם רבים מהמותגים והארגונים הדינמיים ביותר במגוון רחב של תעשיות - כל אחד מהם משפיע על השווקים, הקהלים, הסביבה והחברה הקולקטיבית שלנו. אנו גאים להיות סוכנות גדולה וקטנה המוגדרת על ידי מארג של יצירתיות, חדשנות, נקודות מבט מגוונות ודיסציפלינות. מעל לכל, אנחנו מאמינים בעשיית עבודה נהדרת, ובעבודה שעושה דברים גדולים", אמר סקוט קולת‘ר, נשיא ומנכ"ל [INVNT GROUP]  ומנכ"ל INVNT.ATOM.

[INVNT GROUP], שזכתה להכרה כטובה ביותר בקטגוריית השיווק ברשימת Inc.’s Best in Business, סיפקה קמפיינים עטורי פרסים עבור שורה מגוונת של שותפי מותג עולמיים ומטרות הומניטריות ללא תשלום, עם הובלה של קריאייטיב, אסטרטגיה, עיצוב, ייצור, תוכן ותקשורת שיווקית, לרבות:

 

*שני קמפיינים אחד אחרי השני עבורLamborghini : השיקה את המכירה הפומבית הראשונה בעולם של מכונית על ב-NFT שהוא העתק 1:1 שצורף ל-Lamborghini Aventador Ultimae Coupé הפיזית האחרונה, בשיתוף עם סטיב אאוקי, קריסטה קים ו-RM Sotheby‘s. INVNT.ATOM הובילה את הקמפיין, ו-HEVĒ הייתה אחראית לעיצוב והפקת תוכן דיגיטלי, יחד עם Hypnogram. שיתוף הפעולה הזה הניב 587 מיליון תצוגות ברשתות חברתיות, כשהמכירה הפומבית נסגרה ב-1.6 מיליון דולר – מחיר שהכניס אותה לרשימת עשר מכוניות ה-Lamborghini החדשות המובילות שנמכרו אי פעם במכירה פומבית. בעקבות הקמפיין הזה, INVNT.ATOM השיקה את חגיגת ה-60 של Lamborghini עם The Epic Road Trip, מסע פרסום מבוסס NFT שנמשך 8 חודשים. ביחד, שני הקמפיינים זכו ל-1.8 מיליארד צפיות במדיה העולמית.

 

*השקות מרובות של Samsung: בשיתוף עם Cheil Worldwide, INVNT הפיקה השתלטות על טיימס סקוור (ניו יורק) וכיכר פיקדילי (לונדון), והציגה בכיכרות הידועות הללו סרטון פרסומת בלעדי בבכורה עולמית מאת קבוצת K-pop, BTS, ואחריו 3 שבועות של אירועי פופאפ מקומיים, אינטראקטיביים וחווייתיים בכל עיר. למעלה מ-200,000 מבקרים הגיעו לאירועים ברחבי ניו יורק ולונדון. בנוסף, INVNT העבירה את ועידת המפתחים של Samsung (SDC) בסן פרנסיסקו, והפיקה את האירוע האחרון של Samsung Galaxy Unpacked, שחזר להיות אירוע בשידור חי לאחר הפסקה של 3 שנים.

 

*ג‘נרל מוטורס: לאחר הפקת הנאום הראשי של GM ב-CES 2022, בהשתתפות היו"ר והמנכ"ל, מרי בארה, INVNT הובילה את השקת Factory Zero מתקן הרכב הכול-חשמלי הראשון של GM בדטרויט. נשיא ארצות הברית ג‘ו ביידן סייר במתקן ונשא נאום מרכזי לעיתונות וקשר את ההשקה הזו לתוכניות הקיימות ומדיניות העובדים של הממשל שלו. GM ציינה את ציון הדרך על ידי צלצול בפעמון בבורסת המניות של ניו יוקר ישירות מרצפת הייצור בתוך המתקן, לצד איגודים מקומיים וקהילת GM.

 

*השקת עידן חדש באוניברסיטת ואנדרבילט: INVNT Higher Ed שיתפה פעולה עם אוניברסיטת ואנדרבילט כדי לחגוג את עברה ולחלוק את חזון העתיד הנועז שלה עם סדרה של מפגשים אסטרטגיים לאורך 2021, 2022 ו-2023. היא הפיקה סוף שבוע של טקסים וחגיגות לציון טקס ההסמכה של הקנצלר התשיעי של ואנדרבילט, דניאל דיירמאייר, ב-2022, ולאחר מכן את החגיגה לציון יום השנה ה-150 של האוניברסיטה ב-2023 עם אירועים פיזיים לצד חוויה מקוונת אינטראקטיבית ייחודית לקהילה הגלובלית של ואנדרבילט. INVNT הפיקה את The Clinton Global Initiative University, שואנדרבילט אירחה במרץ 2023, ולאחר מכן השיקה באפריל את מסע הפרסום השאפתני "העז לגדול" של ואנדרבילט - השקעה בת 3.2 מיליארד דולר לחיזוק האוניברסיטה לקראת העתיד.

 

*קמפיין Be the Main Character של Circles.Life: INVNT ביצעה מהלך פורץ דרך כשהציגה לראשונה באוסטרליה שלט חוצות תלת ממדי במטאברס שמיזג טכנולוגיה ונתונים; הפיכת משפיענים וצרכנים לאוואטרים כדי להעביר מסרים של חיבור ואנושיות.

 

* PepsiCo Expo 2020 בדובאי: INVNT תכננה ובנתה שלושה ביתנים ייחודיים, אינטראקטיביים וחינוכיים ב-Expo 2020 בדובאי. כל ביתן תוכנן סביב אחד מנושאי הליבה של Expo ניידות (הבורג: Gatorade), קיימות (הירידה: Aquafina) והזדמנות (הפלוס: Pepsi Black + Lays). החוויה של המותג, שהייתה פתוחה למשך 6 חודשים, קיבלה את פניהם של יותר מ-24 מיליון אנשים פיזית ו-50 מיליון באופן וירטואלי, ויצרה 246 מיליון צפיות במדיה העולמית.

 

*קמפיין ‘אוהד השנה‘ שלCaptain Morgan x NFL : HEVĒ שיתפה פעולה עם Sports Illustrated כדי לחגוג את הסופרבול ה-57 ב-2023, ושמה את Captain Morgan במרכז היקום של ה-NFL באמצעות השקת תוכן דיגיטלי אסטרטגי בהשתתפות הווייד רסיבר לשעבר של הניו יורק ג‘איינטס ויקטור קרוז . HEVĒ יצרה סרטוני הייפ בהנחיית דמויות בולטות, מרכז אינטרנט ותוכן חברתי כדי לתמרץ מעריצים מסורים להעלות תוכן משלהם, מה שהוביל ל-32 זוכים כאוהדי השנה (אחד שמייצג כל קבוצה) - ומיקם את Captain Morgan במרכז השיחה והמטריקס החברתי ב-NFL. הזוכים הוצגו בדפים ייעודיים של Caption Morgan FOTY ב-SI.com, כעמודי השער של מהדורה מדומה של SI המספקת כמה עובדות דינמיות ומהנות על כל אחד מ-32 הזוכים. הקמפיין צבר למעלה מ-432,000 צפיות חברתיות אורגניות, 700 אזכורים במדיה, ובסך הכל 4.5 מיליארד הופעות מדיה גלובליות.

 

* :Intimissimi Folk Hero פיתחה ובנתה מחדש את סיפור המותג של החברה, מה שהוביל בסופו של דבר להשקת הפלטפורמה והקמפיין הגלובלי החדשים של Intimissimi ‘אמנות ההלבשה התחתונה האיטלקית‘, בהשתתפות היידי קלום ולנה קלום.

 

* :OnePlus Hypnogram הוזמנה בידי OnePlus ליצור אשליות וידאו אנמורפיות על שלושה שלטי חוצות תלת ממדיים שונים כדי לקדם את מכשיר הדגל הנייד האחרון של OnePlus, Ovaltine ברחבי קואלה לומפור, בנגקוק וניו יורק. האסטרטגיה של Hypnogram הייתה יצירת חוויה ויראלית ניתנת לשיתוף, דבר שלא בוצע קודם לכן עם הפורמט Naked Eye 3D. שלט החוצות של OnePlus בניו יורק (טיימס סקוור) זכה בסך הכל ביותר מ-538 אלף צפיות.

 

*אוסף ה-NFT של AESPA ובלייק קתרין: Aespa, להקת הפופ הקוריאני הנשית המוערכת בעולם (והלהקה הראשונה במטאברס שיש לה אוואטרים תואמים) איחדה כוחות עם האומנית החזותית והדיגיטלית בלייק קתרין ו-INVNT.ATOM כדי להשיק קולקציית NFT בלעדית באמצעות Sotheby’s. האוסף AEGirls סימן את שיתוף הפעולה הראשון בעולם בין להקת פופ קוריאנית לאמן NFT עולמי.

 

חלק מעבודות הפרו בונו ממוקדות המשימה של [INVNT GROUP]:

 

*מימון ‘חופש לכולם‘ עם ד"ר אופל לי הסבתא של Juneteenth - ניהול קמפיין והעברה של יותר מ-2 מיליון חתימות לבית הלבן, וכתוצאה מכך החלטה פדרלית להפוך את  Juneteenth כחג לאומי בארצות הברית, וכן ייצוג כישרונות בסוכנות Creative Artists Agency (CAA), מועמדות לפרס נובל לשלום, ושותפויות אסטרטגיות עם Adidas, סמיתסוניאן, NBC, Sephora ועוד.

 

*יחד עם United Talent Agency (UTA), [INVNT GROUP] אירחה את אירוע גיוס הכספים Ukraine Solidarity to Action של BlueCheck Ukraine, יוזמת סיוע הומניטרי שנוסדה בידי השחקן/במאי ליב שרייבר וג‘ייסון קון, המייסד השותף של UTA ומנכ"ל רופאים ללא גבולות - מנכ"ל ארה"ב ומייסד שותף של BlueCheck אוקראינה. האירוע גייס יותר מ-250,000 דולר, כשהכספים הועברו ישירות לתמיכה בארגונים לא ממשלתיים אוקראינים מקומיים וארגונים עממיים המספקים סיוע הומניטרי בשטח לאזרחים שנפגעו קשות מהמלחמה.

 

*[INVNT GROUP] שיתפה פעולה עם Sunflower Network, ארגון ללא מטרות רווח המתמקד במתן סיוע ישיר וחיוני לאוקראינים במצוקה, כדי להציג את תערוכת Sonya בגלריית הפופ-אפ המקוונת לאמנות צדקה בניו יורק וכגן מימנה חלל לגיוס כספים בו הוצגו עבודותיהם של אמנים אוקראינים כדי לגייס כספים לסיוע ישיר לאוקראינה. התערוכה הכניסה למעלה מ-200,000 דולר.

 

*בשיתוף עם Deep Creek Lions Club, שמאז 1973 מספק לבני נוער לקויי ראייה את ההזדמנות ללמוד סקי במדרון באמצעות התוכנית לסקי לעיוורים, [INVNT GROUP] ערכה אירוע גאלה לגיוס כספים שהדגישה את ההישגים של מתנדבי ומשתתפי התוכנית, וגייסה חדשים חברים, וכן כספים לצמיחה העתידית של התוכנית.

 

* The Drumו-[INVNT GROUP] אירחו את גיוס הכספים השנתי השני של החגיגה הסקוטית המסורתית לגיוס כספים עבור Brixton Finishing School כדי לתמוך בהרחבת המגוון בתעשייה החווייתית, היצירתית והאירועים שלנו עבור קהילות מודרות בכל הזהויות - גיוס מעל 18,500 ליש"ט.

 

"הצמיחה של [INVNT GROUP] היא עדות לא רק לצוות הגלובלי היוצא מן הכלל שלנו, אלא גם להשפעה על הלקוחות, השותפים והמטרות שלנו. מאז שהקמנו את INVNT, עסק לסיפורי מותג חיים, המקור לקבוצה, עזרנו למנהיגים וארגונים בתעשייה ברחבי העולם לפעול בגבולות המתעוררים של המעורבות - השקה בשווקים חדשים וחיבורם לקהלים הכי הרלוונטיים שלהם. ההתרחבות הגיאוגרפית שלנו ברחבי העולם מעניקה לנו הזדמנויות תפעוליות ייחודיות להגיע ולבנות קהילות גדולות, בדרכים ישירות ויצירתיות יותר", אמרה קריסטינה מקוברי, מנכ"לית INVNT ומנהלת התפעול הראשית של [INVNT GROUP].

[INVNT GROUP] הודיעה על שותפויות עסקיות אסטרטגיות עם MSM, סוכנות הכישרונות והספורט המוטורי העולמית, ו-Trident3, פלטפורמת Web3 המשלבת מותגים בעולם Web3, המטאברס וה-NFT. השותפויות נועדו להציע פתרונות שיווק ומסחר הטובים מסוגם בכל התעשיות המתאימות. HEVĒ, הודיעה גם על שותפות לקוחות עם SHRM (החברה לניהול משאבי אנוש), ארגון משאבי האנוש הגדול בעולם, עם HEVĒ כסוכנות שיא, המובילה את הודעות המותג, העיצוב היצירתי ואסטרטגיות השיווק הדיגיטלי של SHRM ברחבי העולם כאשר ארגון משאבי אנוש חוגג את יום השנה ה -75 שלו.

"המודל העסקי שלנו מושרש ברגעים חווייתיים ראויים להשקעה שיוצרים צמיחת מותג, בונים קהילה ומעורבות ומניעים הכנסות. אנו נרגשים מהמסלול של [INVNT GROUP] כאשר אנו ממשיכים להרחיב את התוכניות העסקיות והשותפות שלנו, ומטפחים את עתיד התעשייה החווייתית באופן גלובלי. באמצעות צמיחה אורגנית אסטרטגית מתמשכת ורכישות, אנו ממשיכים לספק יותר עבור לקוחותינו, בעלי העניין המרכזיים, חברי הצוות ובעלי המניות שלנו", אמר וולף קארבה, סמנכ"ל הכספים של [INVNT GROUP].

 

אודות [INVNT GROUP]

[INVNT GROUP], הוקמה כהתפתחות של סוכנות הסיפורים העולמית INVNT בשנת 2008, עם חזון לספק BrandStory עקבי, משמעותי ומנוסח היטב בכל הפלטפורמות.

עם משרדים בניו יורק, סידני, לונדון, סינגפור, דובאי, סן פרנסיסקו, שטוקהולם, דטרויט וושינגטון הבירה; בראשות הנשיא והמנכ"ל, סקוט קולת‘ר, [INVNT GROUP], פרוייקט THE GLOBAL BRANDSTORY  מייצג פורטפוליו הולך וגדל של דיסציפלינות משלימות שנועדו לעזור לארגוני חשיבה קדימה בכל מקום, להשפיע על הקהלים החשובים, בכל מקום.

הקבוצה מורכבת מחברת אסטרטגיית המותג המודרנית, Folk Hero; ייעוץ תרבות בהובלת קריאייטיב, משמעות; אולפן הפקה וסוכנות קריאייטיב, HEVĒ,  INVNT Higher Ed, אירועים וחוויות למכללות ואוניברסיטאות; חטיבת החדשנות הדיגיטלית העולמית, INVNT.ATOM; סטודיו לחוויית מולטימדיה יצירתית Hypnogram; ו- INVNT, הסוכנות המייסדת של מותגים חיים. לקבלת מידע נוסף אודות [INVNT GROUP], בקרו בכתובת: www.invntgroup.com

 

קובץ מצורף:

[INVNT GROUP] The Global BrandStory Project

לפרטים נוספים

 

Jhonathan Mendez de Leon

[INVNT GROUP]

Jmendezdeleon@invnt.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire